Raspuns oficial Lidl

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
MCosti
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2251
Joined: 28 Sep 2008, 06:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Nume anterior: DjMax
Has thanked: 139 times
Been thanked: 60 times
Contact:

25 Jul 2012, 10:59

Pentru cei ce stiu articolul meu in care a raspuns Andreea Balan, am primit un raspuns oficial de la PR-ul Lidl.
Stima domnule Mihai Costi,

Va rugam sa primiti mai jos pozitia Lidl Romania cu privire la articolul publicat de dumneavoastra recent:


Ca urmare a unor articole publicate in mediul online cu privire la concertul Mix Music din orasul Bacau desfasurat in perioada 21-22 iulie a.c, Lidl Romania, in calitate de sponsor principal al acestui turneu, face urmatoarele precizari: toti jurnalistii care au primit acreditare din partea organizatorilor la acest eveniment au fost invitati in backstage si au fost lasati in fata scenei cu conditia de a respecta regulile interne pentru a nu periclita siguranta spectatorilor si a artistilor.

Cu aceasta ocazie dorim sa reamintim ca, toti jurnalistii interesati sa participe la concertele din cadrul turneului Mix Music Evolution, trebuie sa primeasca acreditare din partea organizatorilor prin care se angajeaza sa ia la cunostinta si sa respecte regulile de siguranta care se impun pentru buna desfasurare a spectacolelor.


Va multumim !
Ce parere aveti ? Are dreptate - avand in vedere ca deja obtinusem "Permisul de star", adica eram acreditati din partea organizatorilor locali.

Am pus si aici sa aflu si parerea voastra. Va rog fara commenturi tampite.
RoyalServer
neymar1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 216
Joined: 24 Sep 2011, 13:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 1 luna!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

25 Jul 2012, 11:07

Nu ne intereseaza .
Last edited by TDB on 25 Jul 2012, 13:53, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic.
java
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 930
Joined: 12 Feb 2011, 18:03
Detinator Steam: Da
CS Status: ????
Has thanked: 333 times
Been thanked: 56 times
Contact:

25 Jul 2012, 13:01

neymar1 wrote:Nu ne intereseaza .
alti care au citit si acest topic,poate ii intereseaza : http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 60744.html
b-(
Image
Scurtezi link-uri si faci bani - Shorte.st
User avatar
GPaul
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1931
Joined: 21 Mar 2009, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv. Studiu intens.
Detinator server CS: - House M.D -
SteamID: - House M.D -
Reputatie: Nume anterior: djxpaulz
Fost super moderator
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 8 times
Been thanked: 174 times
Contact:

25 Jul 2012, 13:15

Sincer, deja incepi sa exagerezi cu permisul tau de star.

Ok, te-am inteles, ai vrut sa ne arati ca esti absolut genial incat ai reusit sa spargi bariera dintre tine si artisti, astfel dand nastere unor poze. Acestea fiind biletul tau spre succes intr-un mediu virtual care probabil, vrei sa duca spre o 'venerare din partea utilizatorilor'. Tu ai reusit sa freci madularul la poze proprii, facute unui star de catre un alt star, noi nu (suntem penibili).

Nu este asa, stiu, te simti important dar esti patetic (scuze, dar asta e adevarul, probabil o sa te schimbi).
Totodata, vreau sa precizez ca nu e un 'comment tampit' ci din contra, unul plin de adevar cu scopul de a te pune cu picioarele pe pamant. Intr-un final pot sa spun ca au dreptate (din ce am citit printre randuri) cu toate ca nu am inteles nimic din micul tau scandal monden.
Image
Image
User avatar
MCosti
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2251
Joined: 28 Sep 2008, 06:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Nume anterior: DjMax
Has thanked: 139 times
Been thanked: 60 times
Contact:

25 Jul 2012, 15:02

Eu de fapt am cerut o parere despre raspunul lor, dar ma rog :) Las-o asa.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information