Teapa Novuslink

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 13:57

Rotr1nG wrote:Da, a zis ca l-a lasat de luni am vazut toata cenversatia celor 2 de la 0 nu de unde a facut el printuri.
Intradevar l-a lasat de luni, dar pe langa asta a repetat aceste cuvinte de multe ori: Te rog nu te grabi sa il termini cat mai repede, nu ma intereseaza cat dureaza, vreau sa fie exact cum am cerut. (rog pe trukat sa afirme ca a zis asa ceva). Luni i-a trimis banii iar de marti seara omul a inceput sa lucreze, nu are doar un addons pe cap, are mai multe, nu este ca tine simplu poster pe forum pe aici care habar nu are despre ce este vorba.
Dar nu cred ca asta este problema discutiei ca a durat prea mult rezolvarea addons-ului nu?

Vrei sa vezi ce contine addons-ul dai add pe messenger si ai sa vezi ca ce a facut acolo nu faci tu in 1 saptamana iti garantez.
Am o intrebare , daca il facea el tot de la 0 punea si sma`urile , nu acuza pe un om ca el nu facea nici intr-o saptamana ca nu de la el am cumparat addons`ul ci de la danzet , si apropo am stat cu el pe mess mult timp ieri , deci nu a facut rang_admin_chat de la 0 , el il acuza pe anakin ca el e de vina , ce mai ai de spus ?
RoyalServer
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 14:03

Daca omul i-a spus sa nu se grabeasca, nu s-a grabit, a rezolvat si alte chestii intretimp, care este problema?
Nu stiu pe cine a acuzat si de ce? Nu zic,ca este expert, dar pot spune ca stie.
Il stiu personal pe acest om, este foarte orgolios, in momentul cand tu l-ai calcat pe coada degeaba, chiar degeaba ai gresit si iti asumi responsabilitate. Poate daca erai baiat destept iti primeai ce trebuia, dar vi la copii astia si incepi sa bagi acuzatii, si astia daca atat ii duce capul sa zica si ei da da da asa e, normal ca ai pierdut tot, daca stiai vorbeai cum trebuie cu el si scoteai ce trebuia!
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 14:13

Vezi mai sus mai facut "prost" DC ? Pentru ca am venit si le-am spus oamenilor de aici care a fost treaba si sa nu pateasca si ei ca si mine si doar o singura persoana "mai putin treaza care zicea de danezu in loc de danzet" ala este singur`ul care ia dat dreptate lu "danezu" , Ce vroiai sa las asa treaba , sa nu afle si lumea ce fel de oameni sunteti ? Crezi ca aia ma facea in fata voasta destept ? Si danzet este praf cu scripting`ul , daca nu este sa dovedeasca fix aici ca are sma`urile facute de el azi intr-o ora aici , se poate ?
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 14:20

Pai esti prost(lipsit de inteligență) taticu, pentru ca tu ai gresit si ai facut primul pas catre aceast balamuc, cand ai intrat si ai inceput sa il faci degeaba tepar si etc. Cand nu era vorba de nici o teapa, doar mintea ta distrusa a crezut asta, e logic in momentul cand tu faci asta si lui i-a sarit mustarul si si-a bagat ceva in addons-ul tau. Pentru ca a vazut cat de duce capul, iar un om cu capul pe umeri poate sa imi dea dreptate la ce am zis acum. Tu trebuia sa intri pe el si sa il intrebi: Auzi nu ziceai ca iesi, vad ca esti tot online, cand el era pe invizibil, dar tu AU PAC teapa si alte tampenii, mai citeste inca o data pozele cand s-a intamplat asta, ca el nici nu se astepta la asa ceva.Ti-ai facut-o cu mana ta prietene pentru simplul fapt ca esti prea paranoia si nu prea te duce capsorul ala.

Cum vrei sa iti demonstreze tie ca sunt sma-urile facute de el?
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 14:33

Sa le posteze aici sursa . Bai baiatule vezi pe cine faci prost , tepariilor !!! Te rog aici nu este forum`ul tau dar se cam vede ca esti si tu copil nu lumea de pe extream cum zici tu si danzet ca noi suntem copii ! Noi avem un limbaj adecvat regulamentului , dar trebe sa ma obisnuiesc ca tu esti crescut pe Novus ,altceva mai ai de spus ?
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 14:39

Bine voi renunta la cuvantul prost il voi folosi pe acesta, probabil este un cuvant care l-ai auzit de prea multe ori si te streseaza.
Noi suntem copii sa inteleg cand vin dastia ca tine si apeleaza la ajutor... :))
Domnule lipsit de inteligenta tot nu mi-ai raspuns la intrebare?

Cum vrei sa iti demonstreze tie ca sunt sma-urile facute de el?
User avatar
Roman(ESCU) eSq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 139
Joined: 16 Jul 2012, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Antonia.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Been thanked: 7 times
Contact:

28 Jul 2012, 14:43

De ce nu i-a lasat acolo fisierele .SMA? Zi-mi te rog.
Recomand:
Image
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 14:47

pai tu esti foarte destept si nu intelegi , el poate posta sma`urile aici , toate sa le vedem toti , si nu peste 1 zi acuma asa cum mi-a pretins ca le are , si nu am venit aici sa cer ajutor am venit sa dezvalui o firma / comunitate 0 !
realtime
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1588
Joined: 05 Oct 2010, 15:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Punema la incercare.
Detinator server CS: Da
SteamID: SyNkRoNN
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times
Contact:

28 Jul 2012, 15:05

@Rotr1nG gresesti total pentru ca te bagi in discutie :)
nu tin cu nimeni dar cam am2 au gresit :) parerea mea, daca au vorbit sa faca ceva si au fost de acord, trebuie dus pana la final acel rahat, indiferent de consecinte..
daca asta a dat banii, danzet sai termine addonsu de facut si sa-si respecte intelegerea. abea atunci o sa se vada ca nu sunteti tepari sau mai stiu eu ce... ma declar neutru doar mi-am exprimat parerea.
My Steam Profile (from SteamDB)

  • Worth: $151 ($32 with sales)
  • Games owned: 22
  • Games not played: 18 (82%)
  • Hours on record: 1,603.0h
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 15:09

Pentru ce sa posteze sma-urile aici, cu ce il incalzeste :))
Cine vrea sa le vada il poate cauta :-j la fel si tu ...
Crezi ca e atat de prost incat sa vina sa iti puna tie sma-urile pe tava aici :))


M-am bagat in discutie la fel cum te-ai bagat si tu, nu este o mare diferenta incerc sa fac o dreptate intr-un scandal provocat de un copil fara creier.
TrUkaT*
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 142
Joined: 16 May 2010, 21:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 31 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jul 2012, 15:13

Stai putin pana la urma eu l-am inselat pe DanzET ? De va cautati dreptate , multa lumea de aici cred ca a inteles totul , si toata treaba precum vezi si tu in acest topic da ?
Rotr1nG
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 28 Jul 2012, 13:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

28 Jul 2012, 15:22

Nici pe decum spun doar ca ai niste idei ciudate de a te exprima, chiar crezi ca va veni el si iti va pune tie sma-urile aici ca sa iti arate ca intradevar el le-a facut. Pai in primul rand nu il intereseaza daca tu il crezi sau nu ca le-a facut si in al 2-lea rand dc nu ii spui mai nene ia arata si mie sma-urile de la servere, daca tu crezi ca e posibil sa fi adaugat el ceva prin sma-uri acum cand v-ati certat le iei si le compilezi la el in pc dupa ce le verifici, mare chestie ;))
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 415 guests