De unde cumparam noi "dropuri".

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

30 Jul 2012, 01:03

Atunci de ce te mai bagi in topic?
Nu vezi ca esti mai prost decat prevede legea? Sincer, ai fi in stare sa spui ca ai fost calcat de o masina parcata, hai, i-ati familia si dati 3 ture.

Mucpg, nici in vis nu o sa ajungi sa fii ca acei oameni de la care am informatia, repet, nici in cel mai frumos vis.


In fine, nu stau sa ma cert, insa este clar si eu unul am patito, gametracker rs trimit 100% boti pe servere!
Este un topic informativ, tratatil ca atare.

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
RoyalServer
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

30 Jul 2012, 02:09

BucharestHooligan wrote:Atunci de ce te mai bagi in topic?
Nu vezi ca esti mai prost decat prevede legea? Sincer, ai fi in stare sa spui ca ai fost calcat de o masina parcata, hai, i-ati familia si dati 3 ture.

Mucpg, nici in vis nu o sa ajungi sa fii ca acei oameni de la care am informatia, repet, nici in cel mai frumos vis.


In fine, nu stau sa ma cert, insa este clar si eu unul am patito, gametracker rs trimit 100% boti pe servere!
Este un topic informativ, tratatil ca atare.
Mai încet cu jignirile. De data asta nu-ți dau warn dar controlează-ți limbajul... :)
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

30 Jul 2012, 03:00

BucharestHooligan prezinta o dovada inainte sa invinovatesti pe cineva .
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

30 Jul 2012, 03:30

TzUcK wrote:BucharestHooligan prezinta o dovada inainte sa invinovatesti pe cineva .
Eu doar v-am transmis ce am aflat eu, si parerea mea este ca sunt boti, acum voi o luati cum vreti.
Insa eu garantez ca este adevarat totul, sunt multe chestii care ne duc aici ..
Acum nu stiu... o sa ma mai documentez :D

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
saintjimmy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 132
Joined: 03 Feb 2011, 00:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.xhlds.com
Location: Zalau
Been thanked: 18 times
Contact:

30 Jul 2012, 08:49

saintjimmy ... daca tu esti cel de pe xhlds , inseamna ca nu tu ai facut acel fakehlds , ci powergods ... cred ca le-ai luat sursa si ai dezvoltat-o daca tu confirmi ca ai vazut 1 singur bot la gametracker.rs .
xhlds nu are nici o legatura cu powegods sau fakehlds si nici sursa nu este aceeasi, cele 2 tipuri de redirecte sunt total diferite ! Daca erai baiat destept si analizai fiecare redirect in parte iti dadeai seama si singur de asta.
Nu, nu eu am dezvoltat xhlds ci colegul meu "root", atat pe parte de redirect cat si de evidenta !
Si nu confirm ca am vazut sau am testat, confirm doar ce am auzit si eu din diferite surse. Si afirm asta pentru ca masterul vostru nu are atatia utilizatori ca si setti si prin urmare e aproape imposibil ca un server 0/32 in primele 2 minute de boost la voi sa ajunga la 32/32. Ceva pute acolo, daca nu sunt boti pe tot parcursul boost-ului atunci cel putin in primele cateva minute sunt ! E o parere strict personala, daca sustii contrarul adu dovada.
VoViCa
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 494
Joined: 28 May 2012, 21:48
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

30 Jul 2012, 11:08

Nu ajunge la 32/32 mai ales acum , cand master-serverul nu mai poate tine atatia playeri .. un server de 22 slot este "umplut" la 18-20/22 ( fara sloturi rezervate ) , eu sincer nu stiu ce sa zic , nu mi se pare adevarata chestia cu botii ... :-?? , si mie in cam 7-10 minute incep playerii sa vina :D !/

Oricum eu tot voi lua :D !
Mucpg
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 9
Joined: 30 Jul 2012, 00:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

30 Jul 2012, 11:54

Vorbiti in necunostinta totala , Kgb-hosting.com / GameTracker.Rs in viitor si EvoGameServers.com suntem unii si aceasi , ca vechime avem mai bine ca setti , si detinem peste 2000 servere hostate de counter strike si peste 100 dedicate proprii in diferite tari , mai nou o sa facem gamehosting si in Romania , deja avem 2 servere hostate la Mediasat .

BucharestHooligan fa niste poze cu botii aia sa inteleg si eu ce vrei sa zici , cu platforma ta , ce incerci sa faci tu acuma facea jucausii acuma ceva ani .
Daca acei oameni inteligenti spun ca vin boti de la boost`ul gametracker.rs , inseamna ca sunt niste PROSTI , pentru ca asa ceva nu exista la gametracker.rs , pur si simplu sunt oameni ca mine si ca tine , si nu cred ca o sa inventeze nimeni acei boti de care spui tu si sunt imposibil de facut .
Si ai grija sa nu te mai injuri cu botii ca aia stiu sa vorbeasca , le facem ping , ar insemna pentru fiecare bot sa aibe propriul ip nu ? adica mi-ar trebui si 6000 ip`uri x 1 euro ip ~ 6000 euro numai ip`urile lunar nu ?

"Insa eu garantez ca este adevarat totul, sunt multe chestii care ne duc aici .."
Demonstreaza imposibilul si iti dau dreptate , in faza actuala de vad penibil la ce perle spui pe acolo .

Daca incerci sa faci reclama proasta , nu pe Romania este baza la boost , ci pe Serbia , Romania nu produce decat 10 % .

Saint nu stiu ce zici tu acolo , boost-ul merge constant / avem cel putin 5000 request`uri / ora/ ip noaptea si ziua se ajunge in 15.000 /ora / ip (o medie de peste 250.000 playeri unici zilnic care folosesc master-ul nostru ), deci singura diferenta este ca ziua este de 3 ori mai puternic boost-ul .

Cel mai bine vezi-ti de sistemul tau platforma de boost si ... comenteaza cand poti demonstra aici ,daca ai vazut fa screen`uri si explica oamenilor sa inteleaga si ei cu dovezi nu din vorbe .
User avatar
NisQ.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 428
Joined: 28 Sep 2011, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: RS.FRAGWAY.RO
Detinator server CS: Da
SteamID: nisq4vibe
Location: Florence
Been thanked: 17 times
Contact:

30 Jul 2012, 13:14

@ Bucharest : Esti penilbil ma , tepar , retard , etc . Fa-ti faimoasa ta platforma si da-le tepe la oameni in continuare.
Cat despre platforma de la gtrs , daca e asa cum ziceti , de ce mai cumparati ?
"..de la cei mai mai oameni ..." si probabil aia sunt un pic mai retarzi. Daca ei au afimat ca sunt boti , de ce nu le ceri ajutorul sa creezi si tu asa ceva ?

@ Muc : Nu-ti mai bate capu pe forumul asta unde e plin de retarzi , nu se merita.
Bucharest esti praf nene.
Last edited by Ciprian on 30 Jul 2012, 13:17, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru jignirea mai multor persoane de pe forum !
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

30 Jul 2012, 14:22

Sincer e irelevant bot sau nu, serverul e populat cea ce e ok pentru tine ca detinator poti sa scoti bani din el xred s.a.m.d .
Nu cred ca deranjeaza pe nimeni in MOD DIRECT faptul ca cu, cine joci e doar un BotAI care isi face treaba, find acea de a iti POPULA in mod direct serverul si a te ajuta sa scoti profit.
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
User avatar
kEnT3D
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 134
Joined: 24 Jul 2012, 21:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Tu, Eu, Ea și Antonia.
Detinator server CS: Da.
SteamID: STEAM:0:0.
Location: Timișoara.
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times
Contact:

30 Jul 2012, 14:24

Eu am cumpărat boost și văd că primele 5 minute era 20/20 dar acum nici 15/20 și nici măcar 30 de minute nu au trecut. De ce oare?
Image
Image
Image
User avatar
projectileful
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1590
Joined: 19 May 2012, 09:59
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: BucharestHooligan
Ban 1 luna
Ban 3 luni
Utilizator neserios (tepar)
Location: UK
Has thanked: 88 times
Been thanked: 107 times

30 Jul 2012, 14:50

Eu o sa ma mai interesez si vedem, asa am auzit si mi s-a parut si mie suspect, mai ales dupa ce am auzit ca un roman deja lucreaza la astfel de sisteme si va pune pe picioare ceva asemanator, insa doar 4 x 640 slot.
Nici eu nu stiu ce sa zic, am facut acest subiect sa incercam sa ajungem la un raspuns ..
Si nu, nu incerc sa fac rau, si eu sunt client fidel sa zic asa, mai ales acum ca luasem in ultimele 2 zile si am vazut ca intra Romanasi de-ai nostrii :)) dar acum imi este frica sa cumpar, sincer...

Nisq, stim ca esti pustanul Andrei I., cel care nu are viata sociala, traieste pe internet, iti dau pace. (o sa ai ban, promit :*)

Code: Select all

while($money < 1.000.000$) $work++;
User avatar
420
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1872
Joined: 20 Sep 2009, 22:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: fanta_4cs
Reputatie: Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: FANTA
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Athens,Ελλάδα
Has thanked: 83 times
Been thanked: 168 times

30 Jul 2012, 14:53

Mai bine taci din gura , acuma cateva luni nu stiai nimic despre dropuri sau ce inseamna boosting. Cu toti stim ca esti un tepar si un mucos ,bucharestpis3t

P.S: fakehlds era alu vLd
Last edited by Ciprian on 30 Jul 2012, 14:56, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoană !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 329 guests