Webhost eroare

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
Schwarzkopf
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 13 May 2012, 15:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

05 Aug 2012, 13:58

Salut! Dupa cum spune titlul am o mica eroare cred .. Deci miam luat webhost , am schimbat ns-urile. Am asteptat ceva sa se propage. La un momentdat mi-a mers ftp dar nu mergea siteul , mergea doar cel temporar .. Ok . Am mai asteptat si a mers si cel nou. Dupa o perioada nu a mai mers site-ul si mergea ftp si cel temporar .. Dar acum ma intreb: Nu o fii de la propagare? Trebuie sa mai astept? Astept raspunsurile voastre ... Daca nu ati inteles ceva intrebati-ma. Multumesc anticipat!
Image
Cautam adminicapabili sa tina redirecte.
RoyalServer 2
User avatar
noMadz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 214
Joined: 18 Mar 2012, 14:22
Detinator Steam: Da
CS Status: retired.
Reputatie: Ban 3 luni
Location: #!/bin/bash
Has thanked: 2 times
Been thanked: 34 times

05 Aug 2012, 14:07

De unde ai webhostul?
Romanii ar pleca vara cu sania, ar face tot doar ca s-ajunga in Spania.
IonuTz1338
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 605
Joined: 28 Mar 2012, 19:07
Detinator Steam: Da
CS Status: La o Tigare :d .
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 3 luni
Has thanked: 17 times
Been thanked: 31 times
Contact:

05 Aug 2012, 14:09

Schwarzkopf wrote:Salut! Dupa cum spune titlul am o mica eroare cred .. Deci mi-am luat webhost , am schimbat ns-urile. Am asteptat ceva sa se propage. La un momentdat mi-a mers ftp dar nu mergea siteul , mergea doar cel temporar .. Ok . Am mai asteptat si a mers si cel nou. Dupa o perioada nu a mai mers site-ul si mergea ftp si cel temporar .. Dar acum ma intreb: Nu o fii de la propagare? Trebuie sa mai astept? Astept raspunsurile voastre ... Daca nu ati inteles ceva intrebati-ma. Multumesc anticipat!

48 de ore .
Image


Image


Image
Schwarzkopf
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 15
Joined: 13 May 2012, 15:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

05 Aug 2012, 14:11

xSideRs # IonuTz1338 wrote:
Schwarzkopf wrote:Salut! Dupa cum spune titlul am o mica eroare cred .. Deci mi-am luat webhost , am schimbat ns-urile. Am asteptat ceva sa se propage. La un momentdat mi-a mers ftp dar nu mergea siteul , mergea doar cel temporar .. Ok . Am mai asteptat si a mers si cel nou. Dupa o perioada nu a mai mers site-ul si mergea ftp si cel temporar .. Dar acum ma intreb: Nu o fii de la propagare? Trebuie sa mai astept? Astept raspunsurile voastre ... Daca nu ati inteles ceva intrebati-ma. Multumesc anticipat!

48 de ore .
Multumesc mult ... Vroiam doar sa stiu daca trebuie sa mai astept. Mai inainte am vorbit cu un prieten care lui ii merge. Am rezolvat...Puteti da T/C. Multumesc mult
Image
Cautam adminicapabili sa tina redirecte.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information