Referendumul a fost invalidat de judecătorii CCR

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

22 Aug 2012, 13:18

tre3fla wrote:Pai la unii chiar de cade banii din cer,astfel nu-mi explic cum ar putea sa aiba atatia fara sa faca nimic,aproape nimic :)
au bagat bani in servere cs si au vandut admine pe bani ;)
RoyalServer 2
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

22 Aug 2012, 21:31

PlayWorldRo wrote:
tre3fla wrote:Pai la unii chiar de cade banii din cer,astfel nu-mi explic cum ar putea sa aiba atatia fara sa faca nimic,aproape nimic :)
au bagat bani in servere cs si au vandut admine pe bani ;)
PlayWorldRo esti cam tare'n gura.

tre3fla: Aia stiu sa fure si sa ofere spaga pentru a fi lasati in pace si sa nu fie deranjati din furat :) .
User avatar
Ovidiu.Brg1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 671
Joined: 15 Jan 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: CS.BRIGADA1.EU
SteamID: Lord D'JINN^
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times
Contact:

23 Aug 2012, 03:25

rizeN wrote:Toti care sunteti contra Basescu sunteti niste ofticati mediocrii.Am vazut la 14:30 azi conferinta de presa sau ce dra.cu a fost aia ,a lu' Antonescu .. saracu' de el..saracu' ,spunea una dupa 5 minute o intorcea la 180 de grade.Fiti seriosi! Daca Basescu nu taia si scadea din tot ce a facut ajungeam in situatia Greciei PLUS ca nu el decide ,e controlat din afara ..peleme cu UE-u lor, asa ca mai calmati-va ca va vine ciclu de la atata cearta in fata monitorului.
rizen scuza-ma ca ma enervez desi nu ar trebui, dar pot sa-ti adresez o intrebare la care pot sa raspund tot eu ?
Esti prost sau ****? Raspuns: ambele!
Sti de ce au iesit GRECII in strada? Ca le-au taiat al 13 lea salariu dintr-un an, dute la **** si intreab-o cat ia ea salariu, dupa care dute la un grec!
Astia care zic: Daca nu taia Basescu, ajungeam ca Spania sau Grecia, bai baietilor, voi ati uitat cumva ca noi ii spalam la cur pe aia si nu invers?
rizeN, n-o sa vina niciun grec/spaniol s-o spele pe maicata la c*r cand are 80 de ani! Mai puneti mintea aia la contributie si mai gandeste si tu, nu mai fi asa de idiot.
mNT. wrote:Decizia CCR e una normala .
@mezzzu: daca vreti s-o duceti bine zii lu' taicatu sa nu mai stea sa se uite la antena3... ar fi mai bine sa munceasca.
Nu te supara, dar tatal tau ca ce lucreaza si cat castiga?
CATAL1N! wrote:Pentru un kg de faina, o sticla de ulei si 10 lei voi sunteti cu USL-ul =))
Iar tu pentru o galeata din plastic esti basist!
PlayWorldRo wrote:cu basescu mai rezistam, adica nu intram in saracie, ne mentinem :)
daca vin ponta si antonescu e clar ca ne ducem in jos rau de tot ! antonescu abia va intra in actele la care are acces presedintele si nu va fi in stare sigur sa le faca pe toate deodata... oricum basescu nu mai are mult pana sa isi incheie mandatul, am observat de-a lungul timpului cat a fost suspendat ca a dat niste declaratii care nu le dadea in timp ce era presedinte, adica era mai constient de ce se intampla prin mediul rural si chestii de astea care el nu le baga in seama pana acum. Ma rog, trebuie stiut ca oricine vine nu poate sa schimbe mare lucru, daca nu are si subalterni ca el. E greu sa gasesti atat de multi ministri,prefecti,primari care sa fie cinstiti si sa faca ce scriu pe hartie!
Credeam si eu ca exista persoane tampite, cretine, debile mintal, putin retardate, dar tu mai baiatule ii intreci pe toti! Vrei sa spui ca acum nu e saracie? Ca salariul minim este ~700 de RON, TVA 24% ??? Bai omule, cum SA SPUI CA ASTA NU E SARACIE? Doamneee cati ani aveti ma? Ziceti ca nu e saracie pentru ca aveti bani de un kent si de o punga de cipsuri, dar nu`i intrebi pe-ai tai cand au avut ultima oara un concediu petrecut pe la mare, 14 zile?
tre3fla wrote:ma in *** nu sunt "nepotu' lu tovarasu Iliescu" da nici pe Base' nu-l sufar,sa mai lase si pe altii sa fure,el a furat destul impreuna cu hoarda lui de ciorditori.
Pana la urma toti care vin la putere fura,fura cu acte,asa a fost din 1948 pana in 2012 !
Cand va vad ca-l sustineti asa pe Basescu "pai nu e bine nici cu Basescu,da tot mai bine e cu el" imi vine sa ma dau cu capu' de 2-3 pereti si sa plec dracu din tara asta.Eu unul,nu inteleg mentalitatea asta.. :|
Vin si eu cu tine, si alaturi de tine ma dau si eu cu capu` de toti peretii! Nu ai ce sa faci, sunt pur si simplu inapoiati din punct de vedere mental! Daca rotiele alea mici nu se invart n-ai ce sa le faci! Daca tot spuneti: Macar ramane Basescu si nu aia 2, bai prostilor, cat CREDETI CA VA MAI RAMANE BASESCU? CREDETI CA ROMANIA DEVINE MONARHIE? CREDETI CA BASESCU VA RAMANE LA CONDUCERE PE VIATA? MAI SUNT 2 ANI SI ZBOARA... SI TOT O SA VINA ALTII, DE CE IL LASATI TOT PE EL LA CARMA?
yeupO_o wrote:Crin este un mincinos . Ganditi-va el a zis ca o sa-si dea demisia daca ramane Basescu . Nu si-a dat-o . Daca minte cu asa ceva, in ce hal ar putea minti in continuare ? Sa vedeti ce ii arde acum Basescu pe toti astia de i-au fost importriva . Ii imprastie !
Asa conducatori va doreati ?
Scumpul meu, la primul referendum din 2007, Traian Basescu a spus in felul urmator "daca 5.000.000 de oameni nu ma vor, eu imi dau demisia, deoarece e clar ca nu ma vor!" - > se pare ca au votat 7.4 milioane de oameni ca acum sa plece! Asta e conducatorul pe care-l doresti ?
demisec wrote:@all
da, simt nevoie sa ma dau destept. N-am prietena si nu mi-a crescut par la putza. :|
N-ai cu cine discuta! Nu-i mai baga-n seama ca sunt incuiati rau de tot.
zeus4s wrote:Numai incuiati la minte pe aici , ziceti ca e mai bine cu Base si ca Antonescu si cu Ponta ar fura mai mult dar nu cred ca au mai avut mandate sa ne fi aratat ca sunt niste furaciosi... Nu ai cum sa iesi in castig daca nu risti , noi nu suntem in criza financiara , suntem in criza de prostie.

@Ash , tu contiuna sa te uiti la Dan Diaconescu ..
Sunt de acord cu tine in tot!
CS.BRIGADA1.EU / RO
  • Stai in strainatate si ai ping mare pe serverele din Romania ?
  • Noi iti punem la dispozitie un server al Diasporei!
  • Oferim steam-uri cu CS 1.6 persoanelor care vor sa fie admini.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 699 guests