DespreGazduire.ro

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

C.Ronaldo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 23 Sep 2012, 14:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

27 Sep 2012, 20:53

La@ur wrote:
C.Ronaldo wrote:Image


Asa firma asa support.
Aoleoo coaee, ai nimerit-o pe alexandra =)). Tipa e de coma =))

Sa le f*t pe amn2 ;) , defapt toata firma ca e plina de TARFE !
RoyalServer 2
User avatar
play4fuNNN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 324
Joined: 15 Apr 2011, 09:10
Detinator Steam: Da
CS Status: hedşat prin perete !
Detinator server CS: respawn.gametech.ro
SteamID: esquire_cs
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

27 Sep 2012, 23:09

C.Ronaldo wrote:
La@ur wrote:
C.Ronaldo wrote:Image


Asa firma asa support.
Aoleoo coaee, ai nimerit-o pe alexandra =)). Tipa e de coma =))

Sa le f*t pe amn2 ;) , defapt toata firma ca e plina de TARFE !
Vezi sa nu te f*** ele pe tine :)) !

ON : Unu de la mine din lista cica "firma fantoma" :-j .
Image
peeeeepsi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 243
Joined: 27 Jun 2012, 22:09
Detinator Steam: Da
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

27 Sep 2012, 23:38

cam multe femei prin firma aia .. nu e ceva putred? daniela, andreea, alexandra .. de cand sunt client n-am dat de vreun barbat sa imi raspunda la ceva .. \:d/
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

27 Sep 2012, 23:53

HERZ wrote:Toate-s lafel, toate-s lafel. :-$
Hai sus, hai sus : https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c :D>-

;x
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

28 Sep 2012, 04:50

Alo.. usor tata... Sherlock Holmes stati usor nu va agitati ca pepsi...ca faceti buum..
Gata a postat laur ceva...toti asa este ..are dreptate laur...daca el zicea ca despregazduire i-a propus o sa ii dea laur casa..asa e are dreptate laur... stau si ma intreb voi astia chiar vi se pare asa divin laur sau sunteti doar pupincuristi..mie nu trebuie sa imi raspundeti...raspundeti-va singuri.

@ Cu firma despre gazduire lucrez de peste 3 ani si in tot acest timp nu am avut nici macar 1 sfert de conflict.. ce tot va dati in stamba...gen ronaldo ala ca a vb el cu aia si vai a ramas aia masca...a durat-o direct la 2 metrii in fata pantofului de el.. mie de la inceput mi-a dat factura...scrie in factura numele firmei tot... ce dracu tot mancati rahat acolo...
Asta e invidie...macar sa ajungeti voi unde se afla despregazduire..sunt foarte puternici...si nu sta ca 90 % din acest forum la mila putoiilor de 11 ani sa traga o teapa sa plateasca 1 luna de host sau server cs.... aia au contracte puternice... niciunul nu se compara cu ei.. pulifricilor ce sunteti!

@ Durerea putoiilor in legatura cu datele din buletin este ca in momentul cand dai datele te lasi tata de tepe si cum 90 % de aici tine teapa in brate daia ii deranjaza...ca daca afla cineva adresa lor si vine si ii rupe capatana...dar din fata tastaturii sunt zmei... DespreGazduire vrea sa puna capat tepelor nu sa le incurajeze... eu am datele la ei de 3 ani.. si credeti-ma ca nu m-am trezit cu vreun credit facut de ei prin mine in banci..sau alte minuni...fraude...

cea mai adevarata melodie pentru voi care va simtiti!
https://www.youtube.com/watch?v=j09MPixhgHA
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
C.Ronaldo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 23 Sep 2012, 14:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

28 Sep 2012, 08:42

DRS wrote:Alo.. usor tata... Sherlock Holmes stati usor nu va agitati ca pepsi...ca faceti buum..
Gata a postat laur ceva...toti asa este ..are dreptate laur...daca el zicea ca despregazduire i-a propus o sa ii dea laur casa..asa e are dreptate laur... stau si ma intreb voi astia chiar vi se pare asa divin laur sau sunteti doar pupincuristi..mie nu trebuie sa imi raspundeti...raspundeti-va singuri.

@ Cu firma despre gazduire lucrez de peste 3 ani si in tot acest timp nu am avut nici macar 1 sfert de conflict.. ce tot va dati in stamba...gen ronaldo ala ca a vb el cu aia si vai a ramas aia masca...a durat-o direct la 2 metrii in fata pantofului de el.. mie de la inceput mi-a dat factura...scrie in factura numele firmei tot... ce dracu tot mancati rahat acolo...
Asta e invidie...macar sa ajungeti voi unde se afla despregazduire..sunt foarte puternici...si nu sta ca 90 % din acest forum la mila putoiilor de 11 ani sa traga o teapa sa plateasca 1 luna de host sau server cs.... aia au contracte puternice... niciunul nu se compara cu ei.. pulifricilor ce sunteti!

@ Durerea putoiilor in legatura cu datele din buletin este ca in momentul cand dai datele te lasi tata de tepe si cum 90 % de aici tine teapa in brate daia ii deranjaza...ca daca afla cineva adresa lor si vine si ii rupe capatana...dar din fata tastaturii sunt zmei... DespreGazduire vrea sa puna capat tepelor nu sa le incurajeze... eu am datele la ei de 3 ani.. si credeti-ma ca nu m-am trezit cu vreun credit facut de ei prin mine in banci..sau alte minuni...fraude...

cea mai adevarata melodie pentru voi care va simtiti!
https://www.youtube.com/watch?v=j09MPixhgHA

De la Lupu. iei la Gurita :) !. Atat timp cat mi se inchide contu aiurea in tramvai... No Comment ei vor copie dupa buletin frumos ataseaza la paypal si ne folosim de prost si multe altele ;) poti face dar cine comenteaza in nestiinta de cauza ...
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

28 Sep 2012, 18:46

Ma copil esuat, ai grija cum vb... apropo sti bancul ala cu lupu? ca tot aduci vorba..?

Se cunoastre ca ai 20 de ani - 10 ... fugi repede ca au inceput desenele alea cu lumea minunata a lui gammbel...sau cum dracu so numii.. hai fane sa ne fie dor de tine!
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
C.Ronaldo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 78
Joined: 23 Sep 2012, 14:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times
Contact:

28 Sep 2012, 20:07

DRS wrote:Ma copil esuat, ai grija cum vb... apropo sti bancul ala cu lupu? ca tot aduci vorba..?

Se cunoastre ca ai 20 de ani - 10 ... fugi repede ca au inceput desenele alea cu lumea minunata a lui gammbel...sau cum dracu so numii.. hai fane sa ne fie dor de tine!

De unde sti ca au inceput te uiti la ele ? Hmm din pacate eu nu ma uit ;) . Am alte trebui importante ;) . ! Salut.
peeeeepsi
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 243
Joined: 27 Jun 2012, 22:09
Detinator Steam: Da
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times

28 Sep 2012, 23:23

C.Ronaldo wrote:
DRS wrote:Ma copil esuat, ai grija cum vb... apropo sti bancul ala cu lupu? ca tot aduci vorba..?

Se cunoastre ca ai 20 de ani - 10 ... fugi repede ca au inceput desenele alea cu lumea minunata a lui gammbel...sau cum dracu so numii.. hai fane sa ne fie dor de tine!

De unde sti ca au inceput te uiti la ele ? Hmm din pacate eu nu ma uit ;) . Am alte trebui importante ;) . ! Salut.
sa-ti petreci viata pe net?

nici eu n-am avut nici o problema cu ei, doar ca de fiecare data cand site-ul nu-mi mergea din diverse motive si le dadeam ticket, singurul raspuns era:
" in urma verificarilor noastre, nu am depistat nici un flood asupra serverului unde este gazduit site-ul dvs. deblocati-va ip-ul blablablabla " , in rest mi se par ok, desigur la inceput a trebuit o poza dupa buletin pentru a confirma ca sunt datele corecte .. probabil asa vor ei sa aiba o idee despre clienti sau or avea alte motive pentru care cer o copie dupa buletin :)
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

29 Sep 2012, 01:15

peeeeepsi wrote:
C.Ronaldo wrote:
DRS wrote:Ma copil esuat, ai grija cum vb... apropo sti bancul ala cu lupu? ca tot aduci vorba..?

Se cunoastre ca ai 20 de ani - 10 ... fugi repede ca au inceput desenele alea cu lumea minunata a lui gammbel...sau cum dracu so numii.. hai fane sa ne fie dor de tine!

De unde sti ca au inceput te uiti la ele ? Hmm din pacate eu nu ma uit ;) . Am alte trebui importante ;) . ! Salut.
sa-ti petreci viata pe net?
:)>- bine zis.. mai nou acum... netul pentru copii este precum l.a.b.a si maneaua ...toata lumea le practica dar nimeni nu recunoaste...
@ ronaldo se pare ca ai foarte multe absente pe la romana...lasa dracu extreamcs si dute la ore, ca pana termini anul scolar, o sa ajungi sa vorbesti precum maimutele...
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

29 Sep 2012, 01:30

DRS wrote:Alo.. usor tata... Sherlock Holmes stati usor nu va agitati ca pepsi...ca faceti buum..
Gata a postat laur ceva...toti asa este ..are dreptate laur...daca el zicea ca despregazduire i-a propus o sa ii dea laur casa..asa e are dreptate laur... stau si ma intreb voi astia chiar vi se pare asa divin laur sau sunteti doar pupincuristi..mie nu trebuie sa imi raspundeti...raspundeti-va singuri.

@ Cu firma despre gazduire lucrez de peste 3 ani si in tot acest timp nu am avut nici macar 1 sfert de conflict.. ce tot va dati in stamba...gen ronaldo ala ca a vb el cu aia si vai a ramas aia masca...a durat-o direct la 2 metrii in fata pantofului de el.. mie de la inceput mi-a dat factura...scrie in factura numele firmei tot... ce dracu tot mancati rahat acolo...
Asta e invidie...macar sa ajungeti voi unde se afla despregazduire..sunt foarte puternici...si nu sta ca 90 % din acest forum la mila putoiilor de 11 ani sa traga o teapa sa plateasca 1 luna de host sau server cs.... aia au contracte puternice... niciunul nu se compara cu ei.. pulifricilor ce sunteti!

@ Durerea putoiilor in legatura cu datele din buletin este ca in momentul cand dai datele te lasi tata de tepe si cum 90 % de aici tine teapa in brate daia ii deranjaza...ca daca afla cineva adresa lor si vine si ii rupe capatana...dar din fata tastaturii sunt zmei... DespreGazduire vrea sa puna capat tepelor nu sa le incurajeze... eu am datele la ei de 3 ani.. si credeti-ma ca nu m-am trezit cu vreun credit facut de ei prin mine in banci..sau alte minuni...fraude...

cea mai adevarata melodie pentru voi care va simtiti!
https://www.youtube.com/watch?v=j09MPixhgHA

Defineste "contracte puternice" ,cumva au facut contract cu NASA? Au servere OZN sau ce?

Code: Select all

pulifricilor ce sunteti!
Pe acest forum variaza varstele dar nu folosi un astfel de limbaj ca poate unii ar putea sa iti fie unchi,inainte de a "deschide gura incearca sa gandesti".
Image
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

29 Sep 2012, 13:58

Tera te pomenesti ca imi esti unchi...sau altceva... :)
@ Contracte puternice = adica lucreaza cu Firme adevarate care nu iau host sau alte servicii pe 1 luna sau 2 luni....si a 3 a luna pleaca la altii care sunt cica mai ieftini sau daca se poate sa fie sponsorizari... o firma care are cel putin 2000 de servicii vandute..aia se numeste o firma puternica (din aceasta categorie, servicii web)
@ am vorbit asa pentru ca nu pot sa ma abtin cand vad suzetari dastia care se dau atot stiutori la toate si tot..
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 17 guests