Teapa OneCs

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

realtime
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1588
Joined: 05 Oct 2010, 15:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Punema la incercare.
Detinator server CS: Da
SteamID: SyNkRoNN
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times
Contact:

26 Oct 2012, 16:01

OneCs wrote:
realtime wrote:dyno te tii de prostii? :))
Uite exemplu. Va mai spun o singura data, nu sunt bogdan zis dyno ! Suntem persoane diferite. ( M-am saturat sa fiu acuzat drept alta persoana ca fac nu stiu ce.. )
te-ai cam dat de gol, de unde stii ca i se spune dyno? :))
Last edited by deNeDe on 26 Oct 2012, 16:03, edited 1 time in total.
Reason: Am avut winzone cu el. Ne cunoastem personal !
My Steam Profile (from SteamDB)

  • Worth: $151 ($32 with sales)
  • Games owned: 22
  • Games not played: 18 (82%)
  • Hours on record: 1,603.0h
RoyalServer 2
User avatar
Mark. xPeria
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3096
Joined: 05 Feb 2011, 17:23
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: bOOm.wero
Has thanked: 251 times
Been thanked: 206 times

26 Oct 2012, 16:03

Aduceti ma dovezi ca sa ne lamurim si noi.
User avatar
ixyyy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 49
Joined: 22 Sep 2012, 19:13
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.winzone.ro
SteamID: ceaca
Location: voluntari
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

26 Oct 2012, 16:16

Eu mai intram pe whitte.heroiine zilnic nu onecs el navea treaba cu ceea ce faceam eu si da razvane eu vindeam dropurile ! desi imi cazuse vps atunci si numai aveam ce face pentru contact contacteazama la idd wz_bogdann sa rezolvam de problema de atunci aveam idd winzone_ro care sa pierdut sau a spart cineva parola Da-mi add pe wz_bogdann ms !
ACL.WinZone.Ro - Clasic Server !
Image
Forum: http://WinZone.Ro
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

26 Oct 2012, 18:22

OneCs wrote:Dau tepe? Hmm, hai sa o luam asa. Te-am cautat o singura data nu ai raspuns, am alte treburi pe cap nu stau 24/24 pe pc, dau mass si ies, asta nu e treaba mea daca nu am raspuns. Dau un mass si am iesit ca dupa ma cauta toti dai admine dai etc, whitte.heroiine da este id-ul meu dar pe el nu mai intru pentru ca am lista full si mi se misca urat. Ai vazut ca am luat moderator si acuma ce vrei sa imi faci o reputatie proasta? Crezi ca ma face un moderator? Sau 5 euro ? :)) Nu tata , nu ma face. Am facut peste 15 tranzacti pe acest forum si totul a decurs perfect. A fost vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu? Ca sa nu spui ca sunt baiat rau, asta seara iti voi face alea ce doresti. Nu e vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu si toate astea, sti ff bine ca ma apucasem in seara aia, deja iti facusem 2 moduri din 4, dar picase webhostu, a 2-a zi la fel picat, a 3-a zi cica l-ai schimbat , cat crezi ca stau dupa tine? Am si eu ani mei, am scoala am munca nu stau 24/24 la pc cum am zis si mai sus, asta seara intru sa iti fac alea. Si nu cred ca pentru 5 euro mi-as strica reputatia. Am una ff bina in spate, am o comunitate de 3 ani de zile, si am o reputatie foarte buna. Nu cred ca as alege sa imi stric aceasta reputatie pentru 5 euro.
Ce sa zici si tu ahhahaa copii corditi.
Last edited by deNeDe on 26 Oct 2012, 18:39, edited 2 times in total.
Reason: De cand nu mai esti administrator, de toata lumea te iei.
Image
User avatar
nexxt91
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 15 Feb 2012, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Location: Ploiesti
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

26 Oct 2012, 22:37

Code: Select all

Dau tepe? Hmm, hai sa o luam asa. Te-am cautat o singura data nu ai raspuns, am alte treburi pe cap nu stau 24/24 pe pc, dau mass si ies, asta nu e treaba mea daca nu am raspuns. Dau un mass si am iesit ca dupa ma cauta toti dai admine dai etc, whitte.heroiine da este id-ul meu dar pe el nu mai intru pentru ca am lista full si mi se misca urat. Ai vazut ca am luat moderator si acuma ce vrei sa imi faci o reputatie proasta? Crezi ca ma face un moderator? Sau 5 euro ?  Nu tata , nu ma face. Am facut peste 15 tranzacti pe acest forum si totul a decurs perfect. A fost vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu? Ca sa nu spui ca sunt baiat rau, asta seara iti voi face alea ce doresti. Nu e vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu si toate astea, sti ff bine ca ma apucasem in seara aia, deja iti facusem 2 moduri din 4, dar picase webhostu, a 2-a zi la fel picat, a 3-a zi cica l-ai schimbat , cat crezi ca stau dupa tine? Am si eu ani mei, am scoala am munca nu stau 24/24 la pc cum am zis si mai sus, asta seara intru sa iti fac alea. Si nu cred ca pentru 5 euro mi-as strica reputatia. Am una ff bina in spate, am o comunitate de 3 ani de zile, si am o reputatie foarte buna. Nu cred ca as alege sa imi stric aceasta reputatie pentru 5 euro.
Prietene numai am nevoie de nimic sa-mi faci m-am convins ce ai facut a ramas stab
lit ca dupa ce refac webhostu te caut si dupa te-am cautat numai raspundeai cum stiai sa dai un mass asa puteai sa-mi spui si mie : vb altadata ca n-am timp sau DND . BRB etc ... Cand te-am sunat mi-a raspuns "sotia" si i-am zis sa imi dai un beep ca sa te sun cand vi acasa ca mi-a zis ca nu erai ... ai sunat? ai sunat pe naiba ... cand te-am sunat in urmatoarele zile imi raspundeati la telefon si alsai telu sa mearga nu vb ma nebunule hai sa te descriu eu ... deci esti omul care te face din vorbe adica in discuutiile de mai sus cica nu te face 5 euro nici nu vrei banii inainte :)) dar sti care e problema dupa ce ii iei DISpari POC! Esti omul care face pe alti sa creada ca esti un baiat serios dar cine te stie si este patit cu tine :-j ,,, Bine ca na acum vei venii si tu cu o explicatie din pungulita ta cu surprize pentru ce am spus eu sus ! Cum stateai pe forum atata timp si primeai PM-uri de la mine nu puteai sa-mi dai si tu mie unu .. Ma iei pe mine ca nu ai timp dar cand ai luat banii si ai dat cu PAPAGALU ai avut timp? Te intreb asa ?
Last edited by deNeDe on 27 Oct 2012, 01:18, edited 2 times in total.
Reason: Sa vin cu o explicatie ? Nu am cu ce explicatie, ti-am explicat mai sus. SALUT !
Discord: discord.gg/mnxscripts
User avatar
420
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1872
Joined: 20 Sep 2009, 22:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Busy
SteamID: fanta_4cs
Reputatie: Fost detinator ZM.eXtreamCS.com
Fost detinator DR.eXtreamCS.com
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: FANTA
Utilizator neserios (tepar!)
Location: Athens,Ελλάδα
Has thanked: 83 times
Been thanked: 168 times

27 Oct 2012, 09:45

GYUKY wrote:
OneCs wrote:Dau tepe? Hmm, hai sa o luam asa. Te-am cautat o singura data nu ai raspuns, am alte treburi pe cap nu stau 24/24 pe pc, dau mass si ies, asta nu e treaba mea daca nu am raspuns. Dau un mass si am iesit ca dupa ma cauta toti dai admine dai etc, whitte.heroiine da este id-ul meu dar pe el nu mai intru pentru ca am lista full si mi se misca urat. Ai vazut ca am luat moderator si acuma ce vrei sa imi faci o reputatie proasta? Crezi ca ma face un moderator? Sau 5 euro ? :)) Nu tata , nu ma face. Am facut peste 15 tranzacti pe acest forum si totul a decurs perfect. A fost vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu? Ca sa nu spui ca sunt baiat rau, asta seara iti voi face alea ce doresti. Nu e vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu si toate astea, sti ff bine ca ma apucasem in seara aia, deja iti facusem 2 moduri din 4, dar picase webhostu, a 2-a zi la fel picat, a 3-a zi cica l-ai schimbat , cat crezi ca stau dupa tine? Am si eu ani mei, am scoala am munca nu stau 24/24 la pc cum am zis si mai sus, asta seara intru sa iti fac alea. Si nu cred ca pentru 5 euro mi-as strica reputatia. Am una ff bina in spate, am o comunitate de 3 ani de zile, si am o reputatie foarte buna. Nu cred ca as alege sa imi stric aceasta reputatie pentru 5 euro.
Ce sa zici si tu ahhahaa copii corditi.
Keep calm and eat a shaorma

@nexxt91: Documenteaza-te mai bine despre id-ul respectiv.
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

27 Oct 2012, 11:37

SUNDER wrote:
GYUKY wrote:
OneCs wrote:Dau tepe? Hmm, hai sa o luam asa. Te-am cautat o singura data nu ai raspuns, am alte treburi pe cap nu stau 24/24 pe pc, dau mass si ies, asta nu e treaba mea daca nu am raspuns. Dau un mass si am iesit ca dupa ma cauta toti dai admine dai etc, whitte.heroiine da este id-ul meu dar pe el nu mai intru pentru ca am lista full si mi se misca urat. Ai vazut ca am luat moderator si acuma ce vrei sa imi faci o reputatie proasta? Crezi ca ma face un moderator? Sau 5 euro ? :)) Nu tata , nu ma face. Am facut peste 15 tranzacti pe acest forum si totul a decurs perfect. A fost vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu? Ca sa nu spui ca sunt baiat rau, asta seara iti voi face alea ce doresti. Nu e vina mea ca am stat dupa tine cu webhostu si toate astea, sti ff bine ca ma apucasem in seara aia, deja iti facusem 2 moduri din 4, dar picase webhostu, a 2-a zi la fel picat, a 3-a zi cica l-ai schimbat , cat crezi ca stau dupa tine? Am si eu ani mei, am scoala am munca nu stau 24/24 la pc cum am zis si mai sus, asta seara intru sa iti fac alea. Si nu cred ca pentru 5 euro mi-as strica reputatia. Am una ff bina in spate, am o comunitate de 3 ani de zile, si am o reputatie foarte buna. Nu cred ca as alege sa imi stric aceasta reputatie pentru 5 euro.
Ce sa zici si tu ahhahaa copii corditi.
Keep calm and eat a shaorma

@nexxt91: Documenteaza-te mai bine despre id-ul respectiv.
Stai dr4cu potol pletosule, doar ce ti-ai facut buletin si esti cat un muc de tigara cu plete si comentezi pe forumuri, esti baiat.
Image
User avatar
nexxt91
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 15 Feb 2012, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Location: Ploiesti
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

27 Oct 2012, 22:21

Code: Select all

@nexxt91: Documenteaza-te mai bine despre id-ul respectiv.
Frate el e daca am vorbit cu el la telefon daca a recunoscut mai sus , citeste cu atentie ..Cer sa fie scos de la seriosi!
Discord: discord.gg/mnxscripts
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

30 Oct 2012, 01:48

OneCs wrote:
realtime wrote:dyno te tii de prostii? :))
Uite exemplu. Va mai spun o singura data, nu sunt bogdan zis dyno ! Suntem persoane diferite. ( M-am saturat sa fiu acuzat drept alta persoana ca fac nu stiu ce.. )
Atunci schimba-ti numele sa nu mai fii acuzat pe nedrept...daca avei drept de autor pe nume mai ziceam...
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
User avatar
nexxt91
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 584
Joined: 15 Feb 2012, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Da
Location: Ploiesti
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

30 Oct 2012, 22:05

Omu minte mult te face din vorbe cum am mai spus are "papagal" nici nu stiu ce cauta la seriosi macar folosestete de MoDERATORUL ala si scoate-te!
Discord: discord.gg/mnxscripts
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information