Posta Romana PrioriPost

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
raiden
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3260
Joined: 22 Jun 2009, 22:56
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Location: Bucharest
Has thanked: 81 times
Been thanked: 218 times

17 Nov 2012, 17:30

Iti vine acasa permisul,si daca nu esti acasa iti lasa o foaie in posta ce te grabesti asa? S-au ai cuie in fund,ai masina si vrei sa testezi cat de tare merge etc si vrei sa mori mai repede sau ce? Mai bine calm .
RoyalServer
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

17 Nov 2012, 17:36

raiden wrote:Iti vine acasa permisul,si daca nu esti acasa iti lasa o foaie in posta ce te grabesti asa? S-au ai cuie in fund,ai masina si vrei sa testezi cat de tare merge etc si vrei sa mori mai repede sau ce? Mai bine calm .
Nu, cand dobandesti ceva si stii ca ai muncit pentru acel ceva vrei neaparat sa il ai . Asa e si in cazul meu, sunt foarte nerabdator, chiar daca am dovada care atesta ca pot circula 15 zile de la data in care am luat examenul :)
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

17 Nov 2012, 17:47

wind wrote:
raiden wrote:Iti vine acasa permisul,si daca nu esti acasa iti lasa o foaie in posta ce te grabesti asa? S-au ai cuie in fund,ai masina si vrei sa testezi cat de tare merge etc si vrei sa mori mai repede sau ce? Mai bine calm .
Nu, cand dobandesti ceva si stii ca ai muncit pentru acel ceva vrei neaparat sa il ai . Asa e si in cazul meu, sunt foarte nerabdator, chiar daca am dovada care atesta ca pot circula 15 zile de la data in care am luat examenul :)
Și tocmai pentru faptul că dovada e pentru 15 zile, asta înseamnă că permisul trebuie sa îți vină până aceasta expiră.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information