Steaua - Stuttgart

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
MasteR
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2963
Joined: 10 Aug 2007, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Intr-o scurta vacanta !
Reputatie: Fost administrator
Location: Brasov , Romania .
Has thanked: 10 times
Been thanked: 150 times

25 Nov 2012, 16:59

Audi wrote:@ Grafa: Prietene, te mai numesti si mare suporter..si te lauzi ca pleci de la stadion! Vai dea viata ta. Esti frustrat incat nu ai loc de tine!

Si pentru toti "adversarii" pardon, lingaii care doar asteapta momentul potrivit sa rada de Steaua, ne doar fix undeva de criticile voastre, nici nu meritati atentia noastra la cat de infimi sunteti pentru noi, atat pe plan national cat si pe plan european. Cand vad atata ipocrizie in comentariile voastre ma apuca rasul..la ce sunteti si voi buni?! Va gasiti sa comentati la meciurile Stelei, dar cand joaca Dinamo si ia bataie, nu mai auzi nici miau prin subiecte asa ca stati cuminti si vedeti-va de echipele voastre! Nu uitati ca datorita Stelei mai prindeti si voi turul 2-3 preliminar in Champions League si Europa League!
Chiar daca au luat bataie, asta e, se mai intampla! Si Barcelona a luat bataie, si Real Madrid..oricum in ciuda rezultatului a fost un meci frumos, pentru cine stie sa aprecieze, nu sa arunce cu pietre,cum fac suporterii astia fanatici de pe aici..

Probabil nu ati observat, dar la scorul de 0-5 peluzele cantau, si eu am cantat pana in minutul 93, si dupa terminarea lui! Felicitari Stelei pentru imaginea frumoasa creata in acest sezon, merita apreciati pentru munca depusa! Iar voi,toti lingaii de pe aici, v-am spus! Sunteti NULI!

Ma scuzati ca intervin dar m-am saturat de atatia ipocriti care se uita in curtea altuia in loc sa-si vada rahatul din fata ochilor!
Give me five !
RoyalServer 2
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

25 Nov 2012, 17:32

MasteR wrote:Give me five !
Nu inteleg?! Steaua e singura echipa care a primit 5 goluri?

V-am mai spus si o repet: asta e ocazia sa va bagati si voi in seama..daca tot nu va mai baga nimeni, dar pe mine oricum nu ma intereseaza comentariile voastre!


Apropo: sa ne anuntati si pe noi cand umpleti si voi un stadion, la meciul cu Severin ne duceati grija noua ca avem 1000 de spectatori si uite ca au fost 5000-6000 iar voi la meciul cu Otelul ati strans 3000!


User avatar
MasteR
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2963
Joined: 10 Aug 2007, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Intr-o scurta vacanta !
Reputatie: Fost administrator
Location: Brasov , Romania .
Has thanked: 10 times
Been thanked: 150 times

25 Nov 2012, 20:58

50.000 de spurcati = 15.000 de dinamovisti !
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

26 Nov 2012, 14:28

15.000 in 5 etape! =))

PS: Nu cred ca la meciurile lui Dinamo sunt numai suporteri fanatici, in afara de cei din peluza mai pot fi cativa prin tribune asa ca nu vad rostul comentariului!
Meciurile se joaca si pentru oameni care pur si simplu iubesc fotbabul, nu trebuie sa aiba neaparat o echipa favorita! :)>-
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information