farmacii

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

16 Jan 2013, 16:03

Am cautat in tot bt o crema (la toate farmaciile) si nu am gasito .Ieri am dat comanda de ea pe farmablu.ro , acolo scria ca e in stoc dar apoi am primit mail ca nu mai este in stoc
Stie cineva 'farmacii online' care trimit prin fancurier sau posta romana si au multe produse ? In special Sun piles crema
RoyalServer 2
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

16 Jan 2013, 20:09

Farmacia inimii, Catena
User avatar
RedForce
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1478
Joined: 17 Sep 2007, 18:20
Detinator Steam: Da
SteamID: redforcex
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
0.1/3
Location: Calea Moşilor, Bucureşti
Has thanked: 353 times
Been thanked: 135 times

17 Jan 2013, 08:45

http://www.efarma.ro/search.php?cauta=S ... 11&go.y=11

Este o farmacie din bucuresti care face livrare la domiciliu si in tara.
Livrarea produselor

E-mail de confirmare: dupa plasarea comenzii va trimitem un email de confirmare cu produsele comandate si datele personale (nume, adresa, informatii suplimentare).
Contact telefonic: va va contacta telefonic un farmacist efarma.ro pentru a stabilii impreuna ultimele detalii legate de livrare.
Livrare:

Livrarea produselor in Bucuresti
GRATUIT la sediul dumneavoastra - daca valoarea depaseste 500 Ron
Comenzile mai mici de 500 Ron, vor fi livrate numai prin curier rapid
Livrarea produselor in afara Bucurestiului
GRATUIT la sediul dumneavoastra - daca valoarea depaseste 500 Ron (prin Posta Romana)
Comenzile mai mici de 500 Ron vor fi livrate prin Posta Romana sau prin Fan Courier, cu plata ramburs
Cost Transport:

Bucuresti: Curier Rapid 19 RON
Pentru orice oras din Romania: 12 lei prin Posta Romana sau 23 lei prin Fan Courier

Preturile de mai sus includ si taxa de plata ramburs.

Daca apar diferente de valoare a taxei de transport datorita taxelor de curier acestea vor fi achitate la primirea coletului (aceste probleme apar in special in localitatile care nu au reprezentanta Fan Courier).

Daca ati ales varianta de expediere prin serviciul coletarie Posta Romana, veti primi in cutia postala o instiintare pentru ridicarea coletului. Trebuie sa va deplasati la Oficiul postal de unde, prezentand actul de identitate si platind contravaloarea pachetului, veti putea ridica produsele. Daca nu primiti instiintarea in cutia postala, va recomandam sa verificati la Oficiul Postal de care apartineti primirea coletului in 3-5 zile de la momentul cand ati fost informat telefonic ca s-a efectuat livrarea coletului. Atentie: Coletele sunt pastrate la Oficiul Postal timp de numai 10 (zece) zile calendaristice dupa care sunt returnate. Coletele returnate pentru neridicare nu va exonereaza de plata taxelor postale tur / retur, adica 12 + 12 = 24 RON.
Durata livrarii: Produsele existente in stoc sunt expediate in mod normal clientului, in termen de 24 pana la 48 ore de la data validarii comenzii in toata tara. Pentru produsele care necesita pre-comanda, sau produsele nedisponibile in stoc, livrarea acestora se face dupa momentul primirii acestora in stoc. Dupa expedierea comenzii, va va contacta unul dintre farmacistii nostrii, care va stabili impreuna cu dumneavoastra detaliile legate de livrare.
Durata expeditiei: Pentru Posta Romana durata expeditiei este de maxim 4 zile lucratoare, iar pentru curier rapid de maxim 2 zile (de obicei 24 ore).
Sper ca te-am ajutat.
corneliu92
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 11 Feb 2016, 14:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Feb 2016, 14:42

Eu gasesc orice tip de crema la farmacia online http://www.farmaciaalfa.ro Au preturile accesibile si livrarea foarte rapida.
User avatar
ZyzzBrah
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 63
Joined: 21 Jul 2015, 15:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Feb 2016, 15:22

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information