Factorx nu trebuia sa fie banat ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2548
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

19 Feb 2013, 12:35

AzaZeL wrote:Observ ca deviati complet de la subiect!
Utilizatorul a fost banat fara motiv dupa cum observ de Casual, am sa discut cu el sa vad de ce si de asemenea a primit unban, doar ca cine la banat i-a setat si rangul de Utilizator banat, si chiar daca primesti unban, rangul tot ramane.

Rezolvat!
Lasa ca stie sona mai bine phpbb..
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
RoyalServer
Marinica Namol
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 17 Feb 2013, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2013, 12:40

Pentru multicont :) si teapa ca se da drept casual.
User avatar
Sona
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

19 Feb 2013, 12:42

winckler wrote:
Sona wrote:Orice se rezolva cu bani pe forumul asta, phpbb3 nu are erori de genul asta, ori esti ori nu esti banat.
Din respect pentru laur (il cunosc personal si m-a ajutat extraordinar de mult nu pentru un rang,daca puteti gandii mai departe de forum,da ,m-a ajutat in viata personala REALA) nu iti urez niste injuraturi sanatoase.

Unde basca mea ati vazut ca se da bani pentru unban ? Credeti ca nu s-ar fi laudat,n-ar fi venit cu dovezi cel care a dat bani ? Sau ati facut teoria conspiratiei si ati dedus ca laur a vorbit doar la telefon cu ala nimic scris etc ?

Daca a primit unban si n-a dat cum trebuie cel care a dat unban asa ramane,asa l-am lasat eu pe unu vreo 2 zile ca i-am dat unban pe la 4 dimineata , dar voi cum nu puteti gandii mai departe.. si pana la urma pentru ce sa plateasca unban?pentru un forum pe care ziceti voi ca pica mereu si merge greu ? Va contraziceti singuri ..

La 158 de posturi el da bani pentru unban nu-si face alt cont..

Uitati-va la semnatura lui , credeti ca la cate are pe cap,si credeti-ma are,ii arde de un parlit care vrea sa dea 2E pentru un unban ? Dar nici nu vrea sa dea,nimeni,cat am fost eu in staff ( 4 ani ) UNU n-a venit la mine sa imi dea euro pentru unban , laur nu le raspundea ca sa stiti si voi,ii redirectiona catre cei desemnati sa se ocupe de useri.
Tu ai impresia ca nu am vazut discutii intre administratorul acestui forum si diferiti useri care au platit sume si cand postau aici pe forum asta erau sterse instant?Si tu imi spui mie ca nu pune botul la bani.
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 2278
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

19 Feb 2013, 12:43

Marinica Namol wrote:Pentru multicont :) si teapa ca se da drept casual.
Pentru ban, se lasa si motivul banului nu dam ban a prost la useri, si mai ales permanent.

Sona: Tu deja ai vazut prea multe, pana la urma ca o fi adevarat sau nu, eu consider ca are si dreptul tinand cont ca este site-ul lui, forumul lui, atat timp cat el este cel cu rangul de Fondator eXtream are drept liber sa faca ce vrea si nu trebuie tras la raspundere de un simplu utilizator ca tine, eu asa consider ca este drept.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
Marinica Namol
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 17 Feb 2013, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

19 Feb 2013, 12:47

Asta era pana sa bage Laur regulamentu ala .
User avatar
Sona
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

19 Feb 2013, 12:52

AzaZeL wrote:
Marinica Namol wrote:Pentru multicont :) si teapa ca se da drept casual.
Pentru ban, se lasa si motivul banului nu dam ban a prost la useri, si mai ales permanent.

Sona: Tu deja ai vazut prea multe, pana la urma ca o fi adevarat sau nu, eu consider ca are si dreptul tinand cont ca este site-ul lui, forumul lui, atat timp cat el este cel cu rangul de Fondator eXtream are drept liber sa faca ce vrea si nu trebuie tras la raspundere de un simplu utilizator ca tine, eu asa consider ca este drept.
Azazel pe un forum care se respecta, nu e cazul acestuia, toti incepand de la administrator si pana la un simplu user trebuie sa se supuna unui regulament care sa fie respectat si de o parte dar si de alta.Atata timp cat tu te pitesti dupa functia de "fondator" ca vezi doamne e forumul lui si are dreptul s.a.m.d. asta nu mai e comunitate.Decat sa ma iei la misto pe mine, care nu sunt afectat nici pe departe mai bine nu ai mai pupa in (_|_).
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 2278
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

19 Feb 2013, 13:03

Tu crezi ca am 2 ani sa fiu in masura sa ma cert cu tine ? si de asemenea doar am zis si am mentionat ca daca ar fi posibil sau nu ceea ce spuneti voi, nu voi mai continua discutia pentru ca facem offtopic, si nu ma ajuta cu nimic ceea ce vrei tu mie sa imi dovedesti, pentru ca sunt doar vorbe goale, sunt sigur ca tu pe forumul tau dai unban si pentru un boost cs, ehi bine noi nu traim din astea.

Code: Select all

Sona: Tu deja ai vazut prea multe, pana la urma ca o fi adevarat sau nu, etc
Problema sa rezolvat, topicul se poate inchide.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1920
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

19 Feb 2013, 20:43

Si eu la randul meu as face ce vreau cu Forumul meu, banez pe cine vreau, cat timp este TOTUL GRATUIT iar eu platesc sa-l tin online, IMI POT ALEGERE LINISTIT UTILIZATORII.

Cat despre un unban platit, asta nu va priveste pe voi dar nici pe mine. El ca fondator poate face orice, sa inchida azi Forumul si maine la 8 sa fie deschis, cum sa dea ban lui FACTORX sau unban !
Vedeti-va de treaba voastra si bucurati-va ca totul este gratuit, pentru ca tot ceea ce este gratuit trebuie respectat, ca totusi, sa fie gratuit, cineva tot face ceva sa-l tina.

Cius ! :P
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information