lrdz tepari

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
MyLo
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2373
Joined: 13 Aug 2011, 03:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Destinul lucreaza prin amanunte.
Reputatie: Fost moderator
Location: Arad
Has thanked: 117 times
Been thanked: 120 times

19 Feb 2013, 22:43

Categoric doar tu si gloryous sunteti impotriva mea iar mai ceva , sa fi informat de mine Shadow mai e pe LRDZ ;) .
RoyalServer 2
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

19 Feb 2013, 23:00

ca a revenit acum ,vrei sa-ti fac poze la arhiva cand te-am intrebat daca mai face parte din lrdz?

ps: parca Scorpionul era prietenul tau si dadea servere la toti , acum ce faci? mai dat la oparte pentru el si acum ? :)) ti-o cam da!

Image

are dreptate ce zice acolo de tine;)
User avatar
MyLo
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2373
Joined: 13 Aug 2011, 03:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Destinul lucreaza prin amanunte.
Reputatie: Fost moderator
Location: Arad
Has thanked: 117 times
Been thanked: 120 times

20 Feb 2013, 00:06

Hai ma nu sunt curios de copii ca tine deja m-am saturat sa tot vorbesc aici despre asta , asta o fi ultimu post , eu cu shadow am vorbit tot timpu si o spus ca nu o zis nimic rau de mine si de LRDZ asa ca PA plus de asta ala cred ca te caracterizeaza pe tine acolo in chat !

Pa de 10000x ori ! Nu mai scriu aici orice ai zice , nu sunt curios de tine si de pretenii tai !
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

20 Feb 2013, 01:08

MyLo wrote:Hai ma nu sunt curios de copii ca tine deja m-am saturat sa tot vorbesc aici despre asta , asta o fi ultimu post , eu cu shadow am vorbit tot timpu si o spus ca nu o zis nimic rau de mine si de LRDZ asa ca PA plus de asta ala cred ca te caracterizeaza pe tine acolo in chat !

Pa de 10000x ori ! Nu mai scriu aici orice ai zice , nu sunt curios de tine si de pretenii tai !
inainte sa dai reply uita-te in oglinda sa vezi ce copil frustrat esti , ia-te de par da-ti 2 capace si incepe sa alergi prin cartier de nebun , bai pustiule revino la realitate , ca de te prind pe strada te calc pe cap sa-ti arat eu ce inseamna "injuraturi" , hai da-ti foc si nu mai da reply amaratule , nu vezi ca tot extreamcs zice ca esti vai de familia ta?
User avatar
MyLo
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2373
Joined: 13 Aug 2011, 03:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Destinul lucreaza prin amanunte.
Reputatie: Fost moderator
Location: Arad
Has thanked: 117 times
Been thanked: 120 times

20 Feb 2013, 02:54

Uff , vad ca esti tare nervos 8-| adevarul doare asai ?! :( Trist, iar nu vad care "TOT" extreamu zice ca e vai de familia mea ca 90 % din ei ma cunosc si din nou " ai dat cu bata-n balta" ! =D> Bafta !
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

20 Feb 2013, 06:33

=)) Server cu average 3 =)) , ce e ma asta? Credeam ca are average +10 , acum imi dau seama ca te plangi in prostie... , cica ai bagat BOOST , vreau sa vina unul care chiar stie si sa ii zica lu asta ca daca bagi BOOST scrii IP nu DNS x_x , si playeri intra pe IP (cei din boost) , poate tu ai cativa playeri la tine pe messenger care il stie pe DNS , dai un MASS , si cei care sunt interesati de serveru tau intra pe noul DNS , cei care nu sunt , simplu! nu intra :-j. Nu va mai certati in prostie pe ExtreamCs , mai nou acum fiecare posteaza problema lui (foarte aiurea) pe ExtreamCs , ca de noi suntem SUKARI si postam sa vada lumea :)) , in loc de sloganul "Totul despre ..." trebuia sa puna "Comedia si prostia" , mult mai bine asa :-j .
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

20 Feb 2013, 10:23

[]GooD[] wrote:=)) Server cu average 3 =)) , ce e ma asta? Credeam ca are average +10 , acum imi dau seama ca te plangi in prostie... , cica ai bagat BOOST , vreau sa vina unul care chiar stie si sa ii zica lu asta ca daca bagi BOOST scrii IP nu DNS x_x , si playeri intra pe IP (cei din boost) , poate tu ai cativa playeri la tine pe messenger care il stie pe DNS , dai un MASS , si cei care sunt interesati de serveru tau intra pe noul DNS , cei care nu sunt , simplu! nu intra :-j. Nu va mai certati in prostie pe ExtreamCs , mai nou acum fiecare posteaza problema lui (foarte aiurea) pe ExtreamCs , ca de noi suntem SUKARI si postam sa vada lumea :)) , in loc de sloganul "Totul despre ..." trebuia sa puna "Comedia si prostia" , mult mai bine asa :-j .
doh vad ca ai ramas trasnit si tu , am zis eu ceva de bani? eu ma refeream la gest ,si da aveam niste oameni care intrau zilnic si vorbisem cu cineva sa cumparam boost saptamanal impreuna , bine ca n-am trecut mai departe.
User avatar
DragonuAk477
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 777
Joined: 12 Jan 2013, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Moderator
Ban pentru stergerea continutului forumului
Has thanked: 14 times
Been thanked: 58 times
Contact:

20 Feb 2013, 11:44

Mi se pare normal sa fie nervos atata timp cat a muncit pentru server.
Oricum rusine Mylo....
Apar doar acolo unde-i mare interes,
Dispar, se evaporă dosare şi dovezi,
Cad victime ca fluturii în faruri de maşini…
Curăţă scena celebrii anonimi…
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

20 Feb 2013, 12:13

MyLo wrote:Hai ma nu sunt curios de copii ca tine deja m-am saturat sa tot vorbesc aici despre asta , asta o fi ultimu post , eu cu shadow am vorbit tot timpu si o spus ca nu o zis nimic rau de mine si de LRDZ asa ca PA plus de asta ala cred ca te caracterizeaza pe tine acolo in chat !

Pa de 10000x ori ! Nu mai scriu aici orice ai zice , nu sunt curios de tine si de pretenii tai !
Haha ce cuvant de 2 lei , ai zis de 3 ori ca numai dai reply , dar tot dai, de aici reiese ca esti un copil cum am mai zis fara future....
Image
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

20 Feb 2013, 14:32

Nu spun ca Mylo nu e vinovat , dar mi se pare banal... , am raspuns doar la chestia cu boostu .
User avatar
snoopy-
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 2465
Joined: 19 Jan 2013, 17:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Silver I
Detinator server CS: Nu.
SteamID: hancko2
Reputatie: Fost Super moderator
Nume anterior: .::RazZzor::., GeNiu[S]^
Fost Arbitru eXtream
Location: Maramures
Has thanked: 150 times
Been thanked: 49 times
Contact:

20 Feb 2013, 18:34

Nul cunosc nici pe unu nici pe altu dar asta nu se numeste teapa,Ca ai avut ceva neintelegere asta e altceva.Deci aici ii dau dreptate ;ui Mylo ( Repet nu-l cunosc nici pe unu nici pe altu)
Image
User avatar
smyleyx4
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 02 Oct 2011, 17:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Sep 2016, 20:50

Au trecut ani buni de atunci.
Domeniul este acum al meu.
Se poate muta topicul la arhiva ceva?
Sa nu mai apara pe google ca imi face domeniul de ras...
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 22 guests