Freze barbati

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

JLM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 26
Joined: 11 Feb 2013, 22:08
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 2 times
Contact:

23 Feb 2013, 02:51

chill_toica te crezi cam superior
daca ai ajuns sa intrebi extreamcs cum te tunzi, esti un super fucking famous retard
Last edited by Marius on 23 Feb 2013, 08:19, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj!
RoyalServer
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

23 Feb 2013, 08:19

E.A.Graphics wrote:
Marius wrote:
Laur eXtream wrote:Fiindca stiu ca esti din Bucuresti o sa iti recomand salonul unde ma duc eu. Se numesc expert barbers si poti vedea aici o poza a salonului cat si cu cel care e administrator: http://www.expert-barbers.ro
Eu am un fel de "abonament", fiindca ma duc in fiecare luna si totodata acolo am o anumita frizura selectata din unul dintre albumele lor. Mai am inca 5 luni pana obtin frizura care o vreau :)), ca mi-am ales una cu par lung :D

Dar sa stii ca sunt super, au produse f calitative si au preturile la 50 sau 100 lei.
50 lei - un tuns normal
100 - tuns + masaj + niste chestii care le dau prin cap dar nu stiu cum se numesc :))

Ti-i recomand fiindca sunt super si este salon strict de barbati. Daca te hotarasti sa treci pe la ei, o sa iti puna la alegere albume din care iti poti alege o frizura sau poti cere direct sfatul baiatului care se ocupa de tine.
Ce pusca mea frate, 50 de lei un tuns. Eu dau jumatate din atat si e de ajuns, ca nu iti face cine stie ce.
Taci ma din gura ca dai pana-n 15 lei :)) si 25 e mult...
Depinde unde de tunzi. Eu merg la Tips, accept pana in 30 si nu mi se pare exagerat. Dar deja 50 de lei...e mult! :)
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6275
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

23 Feb 2013, 11:09

Marius wrote:
Laur eXtream wrote:Fiindca stiu ca esti din Bucuresti o sa iti recomand salonul unde ma duc eu. Se numesc expert barbers si poti vedea aici o poza a salonului cat si cu cel care e administrator: http://www.expert-barbers.ro
Eu am un fel de "abonament", fiindca ma duc in fiecare luna si totodata acolo am o anumita frizura selectata din unul dintre albumele lor. Mai am inca 5 luni pana obtin frizura care o vreau :)), ca mi-am ales una cu par lung :D

Dar sa stii ca sunt super, au produse f calitative si au preturile la 50 sau 100 lei.
50 lei - un tuns normal
100 - tuns + masaj + niste chestii care le dau prin cap dar nu stiu cum se numesc :))

Ti-i recomand fiindca sunt super si este salon strict de barbati. Daca te hotarasti sa treci pe la ei, o sa iti puna la alegere albume din care iti poti alege o frizura sau poti cere direct sfatul baiatului care se ocupa de tine.
Ce pusca mea frate, 50 de lei un tuns. Eu dau jumatate din atat si e de ajuns, ca nu iti face cine stie ce.
Eu mereu am dat 100 lei, n-am niciodata 50 :)). Salonul e scump, dar mie mi se pare cel mai tare si nu renunt la el. Prefer calitate intotdeauna, chiar daca pretul e mai mare !

@ scorseze
Da, e cu parul mare in special in partea din fata, putin emonel asa :)). Am ditamai floacele acum, ca abia astept rezultatul + la vara trag si un piercing si m-am scos =))
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

23 Feb 2013, 11:27

De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Andrei N.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1365
Joined: 04 Sep 2010, 14:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: msK, ANGU
Has thanked: 217 times
Been thanked: 202 times
Contact:

23 Feb 2013, 11:32

QAZW wrote:De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Da,e mult.

Te poti ingriji si cu bani mai putini ;)
.
Vlad -
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2680
Joined: 28 Jun 2012, 15:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Simplu., QUAZw
Has thanked: 68 times
Been thanked: 219 times

23 Feb 2013, 11:47

QAZW wrote:De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Image

nici nu-ti creste bine parul in 2 saptamani :))) , bine .. aici depinde si cum il ai. Mie imi trebuie 2 luni sa-l las sa-mi fac ceva fogorta .. Si eu dau 21 de lei si ma tund la cele mai smecher salon din oras, lol =) .
pcgarage.ro - Vrei să primeşti o reducere SUBSTANŢIALĂ atunci când comanzi ceva de pe PCGARAGE ? Atunci poţi folosi acest cod: JQKYPA1X.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

23 Feb 2013, 14:52

JLM wrote:chill_toica te crezi cam superior
daca ai ajuns sa intrebi extreamcs cum te tunzi, esti un super fucking famous retard
cu ce am gresit atunci cand am cerut parerea unor oameni? nu am intrebat cum sa ma tund , am vrut doar sa-mi sugereze ceva , dar astia ca tine sunt prea no liferi ca sa inteleaga... , am dat 25 lei la tuns , vreau sa ma duc sa-mi fac cateva suvitze si ma bate gandu sa-mi bag iar cercel in spranceana :))
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

23 Feb 2013, 15:08

Vreau si eu poze cu laur si chill_toica recente.. vreau sa vad cum arata un tuns de 100 respectiv 50 ron..
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

23 Feb 2013, 15:29

QAZW wrote:De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Eu ma tund la Studio Tips Timisoara si dau jumatate din cat spui tu pe luna. Calitate & pret mic in acelasi timp.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

23 Feb 2013, 15:53

QAZW wrote:De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Asa e ba cand stai pe banii parintilor... auzi la asta, 100 lei intr-o luna numai pe tuns =)) Munceste tu pe banii astia, sa vezi, mai dai 100 lei pe luna pentru tuns ?
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

23 Feb 2013, 15:55

BRANDY #1 wrote:
QAZW wrote:De ce sa fie 50 lei mult? Te tunzi odata la 2 saptamani = 100RON/luna. Ti se pare mult pentru a te ingriji?
Asa e ba cand stai pe banii parintilor... auzi la asta, 100 lei intr-o luna numai pe tuns =)) Munceste tu pe banii astia, sa vezi, mai dai 100 lei pe luna pentru tuns ?
Da ma, am zis ca nu stau pe banii parintilor? Ar fi culmea sa nu mai stau. =))
@Deja o dam in altele, eu mi-am spus punctul de vedere. Daca vrei sa mai discutam, PM.
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

24 Feb 2013, 02:36

Cosmin wrote:Vreau si eu poze cu laur si chill_toica recente.. vreau sa vad cum arata un tuns de 100 respectiv 50 ron..
o sa fac zilele astea niste poze si vi le dau :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information