Steaua - Chelsea (Discutii)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

08 Mar 2013, 14:02

Nu merita? :)) , de ce nu merita? Trebuia sa fie 2-0 atunci cand a incercat sa dribleze Gardos, trebuia sa suteze direct la poarta. Fotbalul se joaca pe goluri si cu asta am spus tot.
Be the best , and fuck the rest ;)
RoyalServer 2
Testing
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 23 Aug 2012, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gandesc la ce te gandeai tu ieri
Detinator server CS: romania.laleagane.ro
SteamID: cs_petryka
Location: Maramures
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

08 Mar 2013, 14:03

xdc wrote:Nu merita? :)) , de ce nu merita? Trebuia sa fie 2-0 atunci cand a incercat sa dribleze Gardos, trebuia sa suteze direct la poarta. Fotbalul se joaca pe goluri si cu asta am spus tot.
atunci merita sa fie 0-1 la faza lu benayoun gol, iar acel penalty sa nu fie acordat...asa sunt uni romani, intodeauna vor mai mult
@mafyotu19 nu vorbi fara sa sti,lotul stelei este de 40 mil iar cel al lui chelsea de 300+
Last edited by Testing on 08 Mar 2013, 14:06, edited 1 time in total.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

08 Mar 2013, 14:04

xdc wrote:Nu merita? :)) , de ce nu merita? Trebuia sa fie 2-0 atunci cand a incercat sa dribleze Gardos, trebuia sa suteze direct la poarta. Fotbalul se joaca pe goluri si cu asta am spus tot.
Ce ai spus? Asa, cand a ***** Benayoun? Cand a ***** Marco Marin? Ai uitat? Si eu sunt stelist si vreau sa se califice Steaua, dar hai sa nu uitam totusi. Cum zicea unu' de aici:
Form is temporary. Class is permanent.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Mar 2013, 14:06

QAZW wrote:
xdc wrote:Uni sunteti batuti in cap? Voi credeti ca, conteaza doar valoarea lotului? Poate sa fie lot si de 1miliard de euro si sa ia bataie, Chelsea este o echipa de mijlocul clasamentului in Anglia nu merita acel loc 4 pe care il ocupa in momentul actual, astia care va doriti sa ia bataie Steaua sunteti doar niste frustrati ca echipele voastre (Dinamo, Rapid si ...etc) nu au performanta pe care o are Steaua, sunteti doar niste invidiosi ca Steaua este cea mai iubita echipa din Romania si face cinste fotbalului Romanesc.

A si o postare de pe Twitter de pe canalul lui Chelsea - Steaua in primele 15 minute posesie 77%.

Ati laudat CFR-ul ca a batut-o pe United la ea acasa, si dupaia ce a facut anul asta in EL? A luat bataie cu 5-0 la general de la Inter, o alta echipa care este foarte slaba si este in reconstructie numai este ce era pe vremea lui J.M , asta sa dovedit aseara cand i-au demolat Tottenham cu 3-0.

Vreau sa ii vad pe aia unde sunt care ziceau ca Steaua ia 5 goluri de la Chelsea ... defapt putea sa fie lejer 2-0 pentru Steaua.

P.S: Nu vreau sa fiu rau, dar daca juca Dinamo sau Rapid cu Ajax / Chelsea sigur era 3-0 , 4-0.
Sa fim sinceri, nu merita Steaua sa bata cu 2-0. E foarte bine 1-0, a prins si Tatarusanu o zi buna.
Omule putea sa fie lejer 2-0 la ce meci a facut steaua , cum adica nu merita tu nu ai vazut meciul ? Nu ai vazut cate faze de gol ..
Deci chiar nu va inteleg e diferenta cand auzi ca echipele noastre joaca cu nume mari precum chelsea,manchester,inter etc..si de ce sunteti asa frustrati ca nu e echipa favorita ? Totusi frate suntem romani..
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

08 Mar 2013, 14:07

Cristian sau cum te-o chema, tu ai vazut doar fazele Stelei? Pe cele de la Chelsea nu le-ai vazut? Hai sa o lasam asa, si eu tin cu Steaua si sper sa se califice. Oricum nu mai conteaza, a batut cu 1-0.
Testing
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 23 Aug 2012, 12:27
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma gandesc la ce te gandeai tu ieri
Detinator server CS: romania.laleagane.ro
SteamID: cs_petryka
Location: Maramures
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

08 Mar 2013, 14:08

krystann wrote:
QAZW wrote:
xdc wrote:Uni sunteti batuti in cap? Voi credeti ca, conteaza doar valoarea lotului? Poate sa fie lot si de 1miliard de euro si sa ia bataie, Chelsea este o echipa de mijlocul clasamentului in Anglia nu merita acel loc 4 pe care il ocupa in momentul actual, astia care va doriti sa ia bataie Steaua sunteti doar niste frustrati ca echipele voastre (Dinamo, Rapid si ...etc) nu au performanta pe care o are Steaua, sunteti doar niste invidiosi ca Steaua este cea mai iubita echipa din Romania si face cinste fotbalului Romanesc.

A si o postare de pe Twitter de pe canalul lui Chelsea - Steaua in primele 15 minute posesie 77%.

Ati laudat CFR-ul ca a batut-o pe United la ea acasa, si dupaia ce a facut anul asta in EL? A luat bataie cu 5-0 la general de la Inter, o alta echipa care este foarte slaba si este in reconstructie numai este ce era pe vremea lui J.M , asta sa dovedit aseara cand i-au demolat Tottenham cu 3-0.

Vreau sa ii vad pe aia unde sunt care ziceau ca Steaua ia 5 goluri de la Chelsea ... defapt putea sa fie lejer 2-0 pentru Steaua.

P.S: Nu vreau sa fiu rau, dar daca juca Dinamo sau Rapid cu Ajax / Chelsea sigur era 3-0 , 4-0.
Sa fim sinceri, nu merita Steaua sa bata cu 2-0. E foarte bine 1-0, a prins si Tatarusanu o zi buna.
Omule putea sa fie lejer 2-0 la ce meci a facut steaua , cum adica nu merita tu nu ai vazut meciul ? Nu ai vazut cate faze de gol ..
Deci chiar nu va inteleg e diferenta cand auzi ca echipele noastre joaca cu nume mari precum chelsea,manchester,inter etc..si de ce sunteti asa frustrati ca nu e echipa favorita ? Totusi frate suntem romani..
ce faze de gol? =)) daca nu era acel penalty nu dadea gol steaua, ce sa fac ca gardos sa speriat cand a ajuns cu mingea in fata portii,ce pretenetii aveti, bine ca nu ati vrut sa i bata cu 5-0 =))sunteti varza rau,
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Mar 2013, 14:11

Testing wrote:
krystann wrote:
QAZW wrote: Sa fim sinceri, nu merita Steaua sa bata cu 2-0. E foarte bine 1-0, a prins si Tatarusanu o zi buna.
Omule putea sa fie lejer 2-0 la ce meci a facut steaua , cum adica nu merita tu nu ai vazut meciul ? Nu ai vazut cate faze de gol ..
Deci chiar nu va inteleg e diferenta cand auzi ca echipele noastre joaca cu nume mari precum chelsea,manchester,inter etc..si de ce sunteti asa frustrati ca nu e echipa favorita ? Totusi frate suntem romani..
ce faze de gol? =)) daca nu era acel penalty nu dadea gol steaua, ce sa fac ca gardos sa speriat cand a ajuns cu mingea in fata portii,ce pretenetii aveti, bine ca nu ati vrut sa i bata cu 5-0 =))sunteti varza rau,
Nici nu are rost sa mai continui cu voi pur si simplu voi sunteti in lumea voastra si atat.
Si QAZW da intradevar si cheslsea a avut multe faze de gol si asa mai departe :)
User avatar
Audi
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2365
Joined: 23 Nov 2009, 22:01
Detinator Steam: Da
Has thanked: 163 times
Been thanked: 240 times

08 Mar 2013, 15:13

mafyotu19 wrote:Cu cine se poate sa joace daca trece de chelsea ?
O sa joace cu castigatoarea dintre Tottenham - Inter (prima mansa a fost 3-0).

P.S. Nu le mai dati atentie..nu stati sa va certati cu ei..lasati-i sa vorbeasca..doar asta stiu sa faca,sa caute doar defecte. Noi sa ne savuram victoria si atat. Nu merita atata atentie..pentru ce? Sa le dati satisfactie? Fiecare a vazut meciul din punctul lui de vedere,fiecare a avut interesul lui pentru una din echipe. Sunt normale reactiile lor, sau caute numai defectele din jocul Stelei odata ce isi doreau sa piarda nu? Ce se intampla daca pierdeam? Gaseai numai mancatori de rahat prin topicul asta..asa ca lasat-i in lumea lor.
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

08 Mar 2013, 15:41

Subiect inchis!

Steaua a castigat in fata lui Chelsea cu 1-0 !
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
MasteR
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2963
Joined: 10 Aug 2007, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Intr-o scurta vacanta !
Reputatie: Fost administrator
Location: Brasov , Romania .
Has thanked: 10 times
Been thanked: 150 times

08 Mar 2013, 21:31

Audi wrote:
jacobsen- wrote:unde ai bilete ca sunt si eu pe stadion
Am avut la tribuna II inelul 3.

Sincer va spun, da Tanase a prins o zi mai slaba..dar nu trebuie criticat pentru asta..e normal ca mentalitatea de roman asta intentioneaza sa faca..dar daca dadea un gol nu mai zicea nimeni nimic de el.

Cat despre meciul din seara asta un singur lucru am de spus: victoria a fost pentru toti dinamovistii(in special pentru "domnul" administrator MasteR si toti "marii cunoscatori" ai fotbalului de pe acest forum. V-am demonstrat inca o data ca suntem cei mai buni din Romania, nu mai e nevoie de nimic in afara de asta. Nu mai e nevoie de nimic sa va inchidem gurile alea frustrate pentru ca nu ne mai intereseaza parerile si criticile voastre. Pentru noi nu existati. Suntem la un nivel prea inalt sa ne mai coboram la mintea voastra..dar oricum o sa aveti cu cine va contrazice pentru ca asta va e rasa voastra, in loc sa tineti cu noi, doar pe plan european ma refer(dar oricum asta nu ar conta..pentru ca la ce caractere aveti nu ar ajuta cu nimic)..voi stiti doar sa cautati scandaluri. Pe mine sincer nici nu prea ma intereseaza ce facem la Londra,desi vreau sa se califice dar oricum sansele o sa fie mai mici cu Tottenham(probabil). Ce am avut de demonstrat am facut-o! Voi ce demonstrati? Ca jucati cu cine? Cu Juventus(Colentina)? Vedeti-va fratilor de echipele voastre si nu va mai bagati voi in topicurile dedicate meciurilor Stelei. Mai vedeti vreun dinamovist sau vreun rapidist comentand dupa ce s-a terminat meciul? Nu? De ce? Nu mai stiu pe unde sa se ascunda sa nu fie vazuti..asa ca gura mica.

Cele bune Stelistilor!
Ba suporter de televizor , tu stai in tribuna si comentezi meciul?Ti-am comentat eu ceva la meciul asta ? Ma doare undeva de steaua , poate sa joace oriunde si cu oricine ca in viata mea nu o sa tin cu ei , te deranjeaza acest lucru ? Daca da , tine deranjul pentru tine !

La cati bani se baga la Dinamo ( mai deloc ) nici nu am pretentii , ca suporter , sa joace prin ucl sau uefa . Cand o sa ramana un actionar majoritar la Dinamo si o sa se bage bani pentru intarirea echipei atunci da , dar cu sclavul asta de Badea care asteapta ca Negoita sa bage bani si el sa scoata , ce pretentii sa avem de la echipa ? Pana atunci , o sa merg in continuare la meciurile lui Dinamo , cand o sa pot , bineinteles ..ca si muncesc ..

Numa` bine !
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 726 guests