Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ALEXANNDRU
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1722
Joined: 23 Aug 2011, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: I`M THE KING !
SteamID: a4tech_dnd
Location: Bucuresti
Has thanked: 84 times
Been thanked: 69 times

17 Mar 2013, 00:09

3v3r3st wrote:
ALEXANNDRU wrote:Tot ce cumpar eu e 100% :) !
Se cred pariori ? :)) Pai n are rost sa te uiti ma ca tu parizei 2 lei si sa pui 2 lei sa scoti 5-6 lei pe cotele mele nu merge pentru tine :(
eu fara sa cumpar am zis inainte de meci ca va fi x pauza cota 2.2 , si credema cat am castigat eu la pariuri tu nu o sa ii faci decat peste vreo cativa ani cand vei munci si nu te va mai intretine parintii.

Am vazut aseara la el nacional cat de sigur cumperi
Alea nu erau cumparate frate erau analizate :) era 95% . Equidad a fost bine X nu ? ;)
Ce cumpar eu nu le dau gratis in primul rand. In al doilea rand nu mai stau pe banii parintilor de ceva timp :)) in al 3lea rand ai zis x/x , x`ul pauza e egal cu 0 :)
Romanian Dogs Lovers va asteptam pe pagina la discutii despre cel mai bun prieten al vostru.


Y!M: tfe.istrate
Skype: tfe.istrate
Steam: a4tech_dnd
RoyalServer 2
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

17 Mar 2013, 00:10

ALEXANNDRU wrote:
3v3r3st wrote:
ALEXANNDRU wrote:Tot ce cumpar eu e 100% :) !
Se cred pariori ? :)) Pai n are rost sa te uiti ma ca tu parizei 2 lei si sa pui 2 lei sa scoti 5-6 lei pe cotele mele nu merge pentru tine :(
eu fara sa cumpar am zis inainte de meci ca va fi x pauza cota 2.2 , si credema cat am castigat eu la pariuri tu nu o sa ii faci decat peste vreo cativa ani cand vei munci si nu te va mai intretine parintii.

Am vazut aseara la el nacional cat de sigur cumperi
Alea nu erau cumparate frate erau analizate :) era 95% . Equidad a fost bine X nu ? ;)
Ce cumpar eu nu le dau gratis in primul rand. In al doilea rand nu mai stau pe banii parintilor de ceva timp :)) in al 3lea rand ai zis x/x , x`ul pauza e egal cu 0 :)
x pauza egal cu 0 ? pai ma pariorule care esti tu, eu am avut x pauza pe bilet de ce este egal cu 0? nu e tot cota? =)) ce minte ai
Image
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

17 Mar 2013, 00:14

ALEXANNDRU wrote:
3v3r3st wrote:
ALEXANNDRU wrote:Tot ce cumpar eu e 100% :) !
Se cred pariori ? :)) Pai n are rost sa te uiti ma ca tu parizei 2 lei si sa pui 2 lei sa scoti 5-6 lei pe cotele mele nu merge pentru tine :(
eu fara sa cumpar am zis inainte de meci ca va fi x pauza cota 2.2 , si credema cat am castigat eu la pariuri tu nu o sa ii faci decat peste vreo cativa ani cand vei munci si nu te va mai intretine parintii.

Am vazut aseara la el nacional cat de sigur cumperi
Alea nu erau cumparate frate erau analizate :) era 95% . Equidad a fost bine X nu ? ;)
Ce cumpar eu nu le dau gratis in primul rand. In al doilea rand nu mai stau pe banii parintilor de ceva timp :)) in al 3lea rand ai zis x/x , x`ul pauza e egal cu 0 :)

Tu ce cumperi nu dai gratis , dar ieri ai facut topic cu ponturi cumparate gratis.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

17 Mar 2013, 00:16

zeus4s wrote:
ALEXANNDRU wrote:
3v3r3st wrote: eu fara sa cumpar am zis inainte de meci ca va fi x pauza cota 2.2 , si credema cat am castigat eu la pariuri tu nu o sa ii faci decat peste vreo cativa ani cand vei munci si nu te va mai intretine parintii.

Am vazut aseara la el nacional cat de sigur cumperi
Alea nu erau cumparate frate erau analizate :) era 95% . Equidad a fost bine X nu ? ;)
Ce cumpar eu nu le dau gratis in primul rand. In al doilea rand nu mai stau pe banii parintilor de ceva timp :)) in al 3lea rand ai zis x/x , x`ul pauza e egal cu 0 :)

Tu ce cumperi nu dai gratis , dar ieri ai facut topic cu ponturi cumparate gratis.
Lasa-l vere daca te uiti in gura la toti copii....as vrea sa arate un bilet pus de el daca e tot asa tare in calanta, daca cumpara un pont de 30 euro deci baga si el pe meciul ala macar 50 , sa vedem are? ma rog inca na venit alocatia sa parieze.

Si sa nu imi arunci vrajeala cu...vezi doamne tu nu pui biletul sa nu te lauzi, pune aici bilet cu ce pui tu din ponturi, asa prinde lumea incredere si vede ca nu vorbesti din burta, cum o si faci , pina la proba contrarie, deci daca chiar ai ponturi si vrei sa luam si noi , arata-ne 2-3 bilete puse de tine cu bani mai multi, nu de alta dar zici cas sigure.
Image
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

17 Mar 2013, 10:03

Meciul s-a terminat, daca vreti sa vorbiti despre pariuri aveti topic special.
Inchis.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information