S2 Cazut

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
lan1337wOw~
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 602
Joined: 11 May 2010, 01:52
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Capitala
Has thanked: 60 times
Been thanked: 61 times
Contact:

08 Apr 2013, 17:53

Andrewc3 wrote:nu inteleg de ce iti cumperi telefon mai inteligent ca tine ... asa se intampla cand toti taranii isi cumpara s2-uri
Daca imi cade telefonul pe jos si mi se buleste display-ul inseamna ca e mai destept decat mine, nu? Ce logica ai tu.
RoyalServer 2
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

08 Apr 2013, 18:05

never wrote:
Biju wrote:Nu e vorba de bani, aveam deja o idee cat m-ar costa si deja am banii. Mai ieftin de 450 nu gasesc nu?
Du-te ma saracule la service si-ti spune ce si cum, ce tot intrebi atat. Mai ieftin cu 1 leu unde gasesc? :(

Bai prostule, hai sa o luam logic. Nu prea te pricepi la telefoane si te duci la service cu o problema aia de la service ce o sa iti spuna? nu ceva care e mai scump sa le iasa lor mai mult? prostalaule.
never
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 221
Joined: 25 Dec 2012, 18:50
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 13 times

08 Apr 2013, 18:14

Biju wrote:
never wrote:
Biju wrote:Nu e vorba de bani, aveam deja o idee cat m-ar costa si deja am banii. Mai ieftin de 450 nu gasesc nu?
Du-te ma saracule la service si-ti spune ce si cum, ce tot intrebi atat. Mai ieftin cu 1 leu unde gasesc? :(

Bai prostule, hai sa o luam logic. Nu prea te pricepi la telefoane si te duci la service cu o problema aia de la service ce o sa iti spuna? nu ceva care e mai scump sa le iasa lor mai mult? prostalaule.
Deci nu te pricepi la tel si cum zicea unu mai sus e mai destept tel ca tine, ok. Aia o sa-ti ceara tot cat vor ei. Lua-o-as pe ma-ta la palme ca te-a nascut.
Darkz0r
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1672
Joined: 16 Oct 2010, 10:12
Detinator Steam: Da
CS Status: In dă haus.
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : Eu.Ak47
Location: București
Has thanked: 225 times
Been thanked: 93 times

08 Apr 2013, 18:18

never wrote:
Biju wrote:
never wrote:
Du-te ma saracule la service si-ti spune ce si cum, ce tot intrebi atat. Mai ieftin cu 1 leu unde gasesc? :(

Bai prostule, hai sa o luam logic. Nu prea te pricepi la telefoane si te duci la service cu o problema aia de la service ce o sa iti spuna? nu ceva care e mai scump sa le iasa lor mai mult? prostalaule.
Deci nu te pricepi la tel si cum zicea unu mai sus e mai destept tel ca tine, ok. Aia o sa-ti ceara tot cat vor ei. Lua-o-as pe ***** la palme ca te-a nascut.
@never - copil disperat de viata
@Mariane - Am si eu Galaxy S2, iar problema ta este din cauza display-ului i s-au dus toti pixelii, reparatia costa in jur de 350-450 ron, da-mi pm sa-ti dau nr meu si te sun si vb, am eu pe cineva care repara aici in cartier la noi :d
Image
User avatar
Biju
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 935
Joined: 22 Jan 2011, 17:31
Detinator Steam: Nu
Location: Bucuresti
Has thanked: 44 times
Been thanked: 45 times
Contact:

08 Apr 2013, 18:29

Darkz0r wrote:
never wrote:
Biju wrote:

Bai prostule, hai sa o luam logic. Nu prea te pricepi la telefoane si te duci la service cu o problema aia de la service ce o sa iti spuna? nu ceva care e mai scump sa le iasa lor mai mult? prostalaule.
Deci nu te pricepi la tel si cum zicea unu mai sus e mai destept tel ca tine, ok. Aia o sa-ti ceara tot cat vor ei. Lua-o-as pe ***** la palme ca te-a nascut.
@never - copil disperat de viata
@Mariane - Am si eu Galaxy S2, iar problema ta este din cauza display-ului i s-au dus toti pixelii, reparatia costa in jur de 350-450 ron, da-mi pm sa-ti dau nr meu si te sun si vb, am eu pe cineva care repara aici in cartier la noi :d

Bai **** daca stau sa mai iau cu toti sa ma injur nu ajung nicaieri, ca oricum sunteti niste copii care in realitate nu aveti ce sa imi faceti ca e greu.
Darkzor mersi frumos
Dati TC
User avatar
escrt
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 626
Joined: 25 Mar 2013, 20:31
Detinator Steam: Da
Been thanked: 41 times

08 Apr 2013, 19:52

Am avut galaxy S1 şi tot la fel, te cam duce 6 milioane.....
www.board.dreamgraphix.com - Vă aşteptăm !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Yandex [Bot] and 699 guests