Rapid-Steaua

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

BrZ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 799
Joined: 03 Jan 2013, 13:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
SteamID: PM.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: München
Has thanked: 18 times
Been thanked: 154 times
Contact:

15 Apr 2013, 09:24

betjuice wrote:
BrZ;x wrote:Stelistii tot stelisti raman,il rugau pe arbitru sa incheie partida deoarece stiau ca nu au cum sa castige =)))
Sa ii sarutati mana lui Bourceanu ca a vrut sa revina echipa pe teren, ciorilor. Meciul trebuia clar oprit. Cum a spus si Ilie Dumitrescu, daca eram in Anglia te luau bodyguarzii si iti rupeau mufa, numai ca suporterii ciorilor se cred smecheri ca arunca cu brichete in Chiriches, cel mai bun fundas din tara.
Imi vine sa rad,in primul rand nu sunt rapidist,mi-am spus doar parerea dar vad ca pe tine te doare adevarul.Nu stiu la ce meci te-ai uitat tu dar eu l-am vazut pe M.M si Reghecampf cum se rugau de arbitru sa puna capat meciului.Cred ca ne-am uitat la meciuri diferite,zici ca Steaua a jucat numai la poarta Rapidului ? E clar,ai probleme cu vederea,puteti sa ziceti mersi ca a fost deviat sutul acela din care a dat gol Steaua + nu inteleg ce legatura are meciul acesta cu Chelsea,a fost 3 reprize peste Chelsea si ce a rezolvat ? Tot de la televizor se uita acum la meciurile lor asa ca ciocul mic si joc de glezne.

@krusc am vazut,nu este deloc frumos dar totusi cand il vezi pe Mihai Stoica cu scaunul in mana ""cersind" practic,ti se pare normal ?
@awes exact,nu ai cum sa il suporti pe lesinat :))

Rapid-Steaua 1-1 ,se poate da tc..
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information