Vand ponturi meciuri - pariuri

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

03 May 2013, 00:00

Cine doreste 4-5 meciuri in proportie de 85% sigure sa lase un mesaj .
Am postat 5 meciuri in topicul lui erawyo sau ceva de genul din 5 meciuri postate de mine sa vazut cat de bine ma pricep !
Suma ce trebe platita pentru pont este de 2e !
Ma gandesc sa deschid si un site cu ponturi , daca doreste cineva sa se bage cu mine astept mesaj !
Last edited by sancez on 03 May 2013, 00:02, edited 1 time in total.
RoyalServer
Dubz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 480
Joined: 15 Jun 2012, 21:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 24 times
Been thanked: 12 times
Contact:

03 May 2013, 00:01

Ma bag eu , am experienta cu pariuri pe goluri ;)
User avatar
rbkstrike
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 20 Apr 2013, 13:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Counter-Strike 1.6
Detinator server CS: pub.rbkstrike.ro
Location: Bucuresti
Contact:

03 May 2013, 00:21

sancez wrote:Cine doreste 4-5 meciuri in proportie de 85% sigure sa lase un mesaj .
Am postat 5 meciuri in topicul lui erawyo sau ceva de genul din 5 meciuri postate de mine sa vazut cat de bine ma pricep !
Suma ce trebe platita pentru pont este de 2e !
Ma gandesc sa deschid si un site cu ponturi , daca doreste cineva sa se bage cu mine astept mesaj !
Cine doreste 4-5 meciuri in proportie de 85% sigure sa lase un mesaj .


sa inteleg ca la 85% sanse castig esti bogat :-q ce mai cauti pe forum sa dai sfaturi si la alti ? pe 2 euro wtf ?
Remarcate cu stil ! www.rbkstrike.ro

Image

Image
Andzy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 110
Joined: 29 Jan 2011, 15:29
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: bucuresti.laleagane
Location: Ploiesti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 May 2013, 00:23

sancez wrote:Cine doreste 4-5 meciuri in proportie de 85% sigure sa lase un mesaj .
Am postat 5 meciuri in topicul lui erawyo sau ceva de genul din 5 meciuri postate de mine sa vazut cat de bine ma pricep !
Suma ce trebe platita pentru pont este de 2e !
Ma gandesc sa deschid si un site cu ponturi , daca doreste cineva sa se bage cu mine astept mesaj !
De ce ar vrea cineva sa dea 2 euro? Cand exista chiar emisiune pentru asa ceva pe gsp... In curand o sa dati ponturi si pentru aruncatul cu privirea.
Image
User avatar
exy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 6389
Joined: 11 Aug 2010, 14:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: eXpres *viewsonic
Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Organizator Cupe eXtreamCS
Castigator eXtream XMAS Championship
Castigator eXtream CS:GO Cup 2014
Location: Norway
Has thanked: 326 times
Been thanked: 385 times

03 May 2013, 00:31

Cine ar cumpara asa ceva ?
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

03 May 2013, 00:34

De ce nu te imprumuti la banca, camatari, orice numai ca sa bagi tu pe priceperea ta in domeniu?
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

03 May 2013, 00:39

Obs cam multi boti pe aici sau mi se pare ? :O habar nu aveti ce vb , ''vb gura fara voi'' daca eu dau cota de 10 sau 15 maxim si cine cumpara pontul pune 20-30-40 roni pe bilet aduce cateva milioane ? ce drac vorbiti aiurea ,''ce sa fac cu ele '' un pont se vinde cu 50e -100e habar nu aveti
Andzy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 110
Joined: 29 Jan 2011, 15:29
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: bucuresti.laleagane
Location: Ploiesti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 May 2013, 00:42

sancez wrote:Obs cam multi boti pe aici sau mi se pare ? :O habar nu aveti ce vb , ''vb gura fara voi'' daca eu dau cota de 10 sau 15 maxim si cine cumpara pontul pune 20-30-40 roni pe bilet aduce cateva milioane ? ce drac vorbiti aiurea ,''ce sa fac cu ele '' un pont se vinde cu 50e -100e habar nu aveti
Habar nu ai tu. Decat sa iti dau tie 2 euro, mai bine ii bag pe un site si incep sa ma joc acolo cu pariuri. Asta seara mi-a iesit un bilet pe benfica si chelsea. Si ghici ce, nu am avut nevoie de pontul tau.

Apropo ai ucis limba romana.
Image
Casual
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4000
Joined: 25 Mar 2009, 22:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Has thanked: 52 times
Been thanked: 655 times
Contact:

03 May 2013, 00:48

Si ponturile alea, de care vorbesti tu, 50-100 euro... ia gandeste-te tu putin asa, daca ar fi el asa sigur de ele, crezi ca ar mai sta ala sa se uite la 500 de euro veniti de la unu si altul?
Nu prietene, ar baga el tot ce ar avea si s-ar scoate dublu, triplu fata decat ar primi de la aia care cumpara "ponturi" sau "blaturi" de la el.

Stii bine si tu, ca astea sunt doar niste escrocherii... sa mai scoti tu sau altul ca tine un banut de pe urma unui redus care crede in asa ceva.

Si la urma urmei, ce site sa-si faca unul care de abia stie sa scrie?
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

03 May 2013, 01:06

Casual esti cam but scuze ca iti zic ma ref in chestia asta cu ponturile

1 am scris clar ca in proportie de 85% sigure sau voi stiti numa sa va bagati in seama si nu cititi ?
2 am postat 5 meciuri in cazul in care nu sti din care unul a fost pierdut , si am zis clar ca in meciul Deportiva Tachira din venezuela iese S 2.5 (pe intelesul tau in meciul respectiv nu se dau mai mult de 2 goluri era meci 99% sigur am si scris inainte sa inceapa meciul )
3 ai inteles gresit copile cu ponturile cam tot din ce am obs eu , deci nu-i 100% sigur dar din 3 variante pot garanta ca una ii 100% sigura
4 vad ca ma iei pe mine cu gr gramaticale pai ce dau bacul ? aici? atat de destepti sunteti , l-am dat demult bacul oricum
5 pentru cel care a sp ca a prins chelsa si benfica pai eu dau ponturi din venezuela , guatemala , scotia 2 etc unde am cun

6 cei care joaka la pariuri zi de zi cum is eu de ex sau alti sa zic asa ce crezi ca baga doar echipele ce is ''renumite'' doar pe langa cele 2 trb sa mai ai cel putin 2 meciuri nu cred ca ai mizat 100 roni pe bilet


Care nu are nici o treaba cu pariurile sa nu se mai bage ca obs ca uni dintre voi nu prea citesc ce zic eu !
Andzy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 110
Joined: 29 Jan 2011, 15:29
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: bucuresti.laleagane
Location: Ploiesti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 May 2013, 01:18

sancez wrote:Casual esti cam but scuze ca iti zic ma ref in chestia asta cu ponturile

1 am scris clar ca in proportie de 85% sigure sau voi stiti numa sa va bagati in seama si nu cititi ?
2 am postat 5 meciuri in cazul in care nu sti din care unul a fost pierdut , si am zis clar ca in meciul Deportiva Tachira din venezuela iese S 2.5 (pe intelesul tau in meciul respectiv nu se dau mai mult de 2 goluri era meci 99% sigur am si scris inainte sa inceapa meciul )
3 ai inteles gresit copile cu ponturile cam tot din ce am obs eu , deci nu-i 100% sigur dar din 3 variante pot garanta ca una ii 100% sigura
4 vad ca ma iei pe mine cu gr gramaticale pai ce dau bacul ? aici? atat de destepti sunteti , l-am dat demult bacul oricum
5 pentru cel care a sp ca a prins chelsa si benfica pai eu dau ponturi din venezuela , guatemala , scotia 2 etc unde am cun

6 cei care joaka la pariuri zi de zi cum is eu de ex sau alti sa zic asa ce crezi ca baga doar echipele ce is ''renumite'' doar pe langa cele 2 trb sa mai ai cel putin 2 meciuri nu cred ca ai mizat 100 roni pe bilet


Care nu are nici o treaba cu pariurile sa nu se mai bage ca obs ca uni dintre voi nu prea citesc ce zic eu !

Vai de viata mea ... tu stii ce ai scris acolo... probabil ai 100 de ani si ai dat bacul acu 80 de ani cand romana nu era asa frumoasa ca azi... De castig mic nu a murit nimeni sa stii. Daca eu am castigat pe chelsea si benfica si tu pierzi pe guatemala ...
Image
User avatar
sancez
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1502
Joined: 13 Nov 2009, 15:51
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.cs2.ro
SteamID: sancez_2014
Reputatie: Membru COMERCIAL
Discord: sancez#2828
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

03 May 2013, 01:30

esti cam but si tu mie clar ''pierzi pe guatemala'' macar taci dracu ca vad ca scrii fara sa vezi si de lb romana imi exp tu mie vai de capul tau , castig mic ? pai la cele 2 meciuri trb sa ai miza de 10 lei minim sa ai castig sa zic asa de 35 lei , copile ma lasi , cine ii jucator stie ce vorbesc tu clar nu esti , doar va bagati ca musca in lapte . Te rog eu frumos nu mai scrie nimic ca nu te pricepi la sportu asta ;) Bft
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information