[Vand]SD-TeamStrike Tema phpBB

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
suiram
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 13 May 2013, 23:49
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: NU
Location: Pitesti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

15 May 2013, 16:10

Recomand, este serios tocmai ieri am facut o tranzactie cu el si a fost de cuvant
www.serialenoi.org - cele mai noi seriale online intra acum www.serialenoi.org
RoyalServer
User avatar
Fps|Lampard
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1281
Joined: 09 Sep 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
CS Status: #Nothing
Detinator server CS: No
SteamID: noth_ing
Has thanked: 45 times
Been thanked: 66 times
Contact:

16 May 2013, 00:30

Multumesc.
Sus :-"
Image
Teme SD: 1 2 3 4 5 6 7 8
------------------------------------------------
Image
User avatar
Aldin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1016
Joined: 29 Apr 2012, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: AldinK, Aldin K.
Fost administrator
Location: Viena
Has thanked: 2 times
Been thanked: 79 times
Contact:

16 May 2013, 01:17

praff.. un alt fail făcut de tine ! ca restul temelor :)) toate sunt la fel ! au un bg diferit și doua sau trei modificări ?
Kamaz vezi ca faza cu datele în sidebar sunt făcute de fapt după ideea mea ;) eu am venit cu avatar în header, edit semnătura, avatar, etc..
ai copiat faza aia cu click-ul dus la numele utilizatorului de la mine.. și e cu bug arata ca p*la butonul verde și albastru tot de la tema mea alba.. la fel și jos "Who is online" doar ca ai schimbat bg-ul.. în rest e la fel pus... restul e de la temele tale vechi.. lumea zice ca sunt pline cu buguri pentru ca arata foarte urat! Nu îți dai seama... toate lucrările tale = alte teme .. copy/paste made în romanele!

și te plângi ca de ce zice lumea ca are buguri... omg:
- http://tinypic.com/view.php?pic=23tldm8&s=5
strâmbe avatarele, textul e center și e oribili de la informații din dreapta ..bara aia de sub numele categoriei nu își are rostul.. sidebarul e lipit tot unu de altul.. și mai folosești și border-radius.. dacă e lipit fa-l fără border..
în viewtopic pe stânga la detaliile userului sunt făcute aiurea boxurile alea .. sigurat sunt luate de la tema mea neagra.. :))

si crede-ma singurul frustrat de pe aici ești tu :)) nu cred ca murim noi de ciuda ca nu avem temele tale avioane :))
vezi ca în weekend bag o tema noua pe theonecs! Be ready to copy/paste the best webdesigner from here!!!!!!
User avatar
Fps|Lampard
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1281
Joined: 09 Sep 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
CS Status: #Nothing
Detinator server CS: No
SteamID: noth_ing
Has thanked: 45 times
Been thanked: 66 times
Contact:

16 May 2013, 23:57

Sus :-"
Image
Teme SD: 1 2 3 4 5 6 7 8
------------------------------------------------
Image
User avatar
sUperstar
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3321
Joined: 01 Mar 2013, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator [abuz de functie]
Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 97 times

27 May 2013, 22:52

Frumoasa tema . Succes la Vanzare.
RIPPLE FAUCET - Castiga pana la 1 Ripple pe zi!
User avatar
Fps|Lampard
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1281
Joined: 09 Sep 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
CS Status: #Nothing
Detinator server CS: No
SteamID: noth_ing
Has thanked: 45 times
Been thanked: 66 times
Contact:

29 May 2013, 22:27

sus :-"
Image
Teme SD: 1 2 3 4 5 6 7 8
------------------------------------------------
Image
DeKode
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 75
Joined: 24 May 2013, 16:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

08 Jun 2013, 17:38

recomand.
User avatar
Parintele.Ion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 24 Feb 2013, 16:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul www.pronirax.com ...!
Detinator server CS: DA
SteamID: drakon197625
Has thanked: 1 time
Contact:

29 Jul 2013, 20:45

sincer nu ca e tepar,tema ti-o da dar! nu va uitati ca change theme sau alte chestii,,toate nu au link,,e facuta tema la betie sincer, am cumparat si am lucrat la ea vreo 5 ore sa o finisez...plus la asta scie ca 7 euro plus shimba/aduga cite ceva,,ii dai 10 euro si nu te prea ajuta ,mai vrea deasupra,*** nu e frumos asa,,ce scrii aici si ce faci intradevar..plus la asta toate temele is la fel,schimbi culoarile si logo si atit,mai schimba ceva.....si daca vinzi tema cuiva , frate nu mai vinde aceasta tema ,,sa nu o aiba toata lumea,,fa alta si vinde-o...bafta dar nu prea face sincer
Image
Image
Image
WWW.PRONIRAX.COM - Suntem in cautare de staff capabil
oficial
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 26 Jul 2013, 01:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

29 Jul 2013, 20:46

Parintele.Ion wrote:sincer nu ca e tepar,tema ti-o da dar! nu va uitati ca change theme sau alte chestii,,toate nu au link,,e facuta tema la betie sincer, am cumparat si am lucrat la ea vreo 5 ore sa o finisez...plus la asta scie ca 7 euro plus shimba/aduga cite ceva,,ii dai 10 euro si nu te prea ajuta ,mai vrea deasupra,*** nu e frumos asa,,ce scrii aici si ce faci intradevar..plus la asta toate temele is la fel,schimbi culoarile si logo si atit,mai schimba ceva.....si daca vinzi tema cuiva , frate nu mai vinde aceasta tema ,,sa nu o aiba toata lumea,,fa alta si vinde-o...bafta dar nu prea face sincer
eu ce v-am zis.
vreti teme calumea? [email protected] si le primiti la cheie :*
User avatar
Fps|Lampard
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1281
Joined: 09 Sep 2011, 13:48
Detinator Steam: Da
CS Status: #Nothing
Detinator server CS: No
SteamID: noth_ing
Has thanked: 45 times
Been thanked: 66 times
Contact:

29 Jul 2013, 21:00

Parintele.Ion wrote:sincer nu ca e tepar,tema ti-o da dar! nu va uitati ca change theme sau alte chestii,,toate nu au link,,e facuta tema la betie sincer, am cumparat si am lucrat la ea vreo 5 ore sa o finisez...plus la asta scie ca 7 euro plus shimba/aduga cite ceva,,ii dai 10 euro si nu te prea ajuta ,mai vrea deasupra,*** nu e frumos asa,,ce scrii aici si ce faci intradevar..plus la asta toate temele is la fel,schimbi culoarile si logo si atit,mai schimba ceva.....si daca vinzi tema cuiva , frate nu mai vinde aceasta tema ,,sa nu o aiba toata lumea,,fa alta si vinde-o...bafta dar nu prea face sincer
esti frustrat ca nu ti-am dat chatu de la tema dupa site? ok nu ii bai. In schimb tema asta nu ai cumparat-o tu, ci alta. In alt punct de vedere eu cu ce te pot ajuta daca tu vrei sa o schimbi si sa ii faci modificari cum vrea pl ta? e vina mea ca nu te ajut? eu te ajut cu probleme legate de ea, nu sa stau sa iti modific cum vrei tu.
Image
Teme SD: 1 2 3 4 5 6 7 8
------------------------------------------------
Image
User avatar
Parintele.Ion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 24 Feb 2013, 16:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul www.pronirax.com ...!
Detinator server CS: DA
SteamID: drakon197625
Has thanked: 1 time
Contact:

29 Jul 2013, 22:30

doar nu vreti sa postez tema cum mi-a dato el ,ca am dat bani pe ea sa vedeti cite buguri,,nu esti prea serios sincer,,fa ceva original si daca vinzi un produs fa asa ca oamenii sa ramina multumiti de ea,nu sa vina dealde mine cum zici u "frustrati"" bafta tie in continuare,dar okupate mai seriso ca nu esti copil
Image
Image
Image
WWW.PRONIRAX.COM - Suntem in cautare de staff capabil
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information