Amxmultiplugin in Romana

Discutii legate de instalarea, configurarea si modificarea unui server de Counter-Strike.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Post Reply
<TeArS_AngeL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 01 Sep 2007, 18:49
Detinator Steam: Da

11 Sep 2007, 20:23

[ro]
AUTORR_LANG_CANNOT_ADMIN1 = Acea comanda nu poate fi folosita in timp ce serverul este autorestartat
AUTORR_LANG_CANNOT_ADMIN2 = Acea comanda nu poate fi folosita din cauza ca alt admin executa comanda restart de runda
AUTORR_LANG_CLIENT_RESTART = Jocul a fost restartat la runda 1
AUTORR_LANG_ADMIN_RESTART_1 = ADMIN: a restartat jocul la runda 1
AUTORR_LANG_ADMIN_RESTART_2 = ADMIN %s: a restartat jocul la runda 1
AUTORR_LANG_CLIENT_LO3 = Live In Trei a fost executat
AUTORR_LANG_ADMIN_LO3_1 = ADMIN: a executat Live In Trei
AUTORR_LANG_ADMIN_LO3_2 = ADMIN %s: a executat Live In Trei
AUTORR_LANG_CLIENT_SWITCHALL = Toti jucatori au fost schimbati in echipa adversa
AUTORR_LANG_ADMIN_SWITCHALL_1 = ADMIN: a schimbat toti jucatori in echipa adversa
AUTORR_LANG_ADMIN_SWITCHALL_2 = ADMIN %s: a schimbat toti jucatori in echipa adversa
AUTORR_LANG_CLIENT_SPECNCHOOSE = Toti jucatori au fost trimisi ca spectatori si sa le fie aratat meniul de ales echipa
AUTORR_LANG_ADMIN_SPECNCHOOSE_1 = ADMIN: a trimis pe toti spectatori si sa isi aleaga echipa din nou
AUTORR_LANG_ADMIN_SPECNCHOOSE_2 = ADMIN %s: a trimis pe toti spectatori si sa isi aleaga echipa din nou
AUTORR_LANG_LASTROUND = Aceasta este ultima runda
AUTORR_LANG_NOROUNDSLEFT = Nici o runda ramasa! O autorestartare de runda va interveni runda urmatoare!
AUTORR_LANG_1ROUNDLEFT = Mai este o runda ramasa inainte ca o autorestartare de runda sa intervina
AUTORR_LANG_ROUNDSLEFT = Mai sunt %i multe runde ramase inainte ca autorestartarea de runda sa intervina
AUTORR_LANG_UNABLEROUND = Acest server nu este momentan configurat pentru a urmari numerele rundelor pentru autorestartare de runda
AUTORR_LANG_NOTIMELEFT = Numai este timp ramas! o autorestartare de runda va interveni runda urmatoare!
AUTORR_LANG_1MINUTE = Mai este mai putin de 1 minut ramas pana o autorestartare de runda va interveni
AUTORR_LANG_TIMELEFT = Mai sunt mai putin de %i minute ramase pana o autorestartare de runda va interveni
AUTORR_LANG_UNABLETIME = Acest server nu este momentan configurat pentru a urmari minutele trecute pentru autorestartare de runda
AUTORR_LANG_LOG1 = "%s<i><s><>" a folosit amx_restart pentru a restarta jocul la runda 1
AUTORR_LANG_LOG2 = "%s<i><s><>" a folosit amx_lo3 pentru a executat Live In Trei
AUTORR_LANG_LOG3 = "%s<i><s><>" a folosit amx_switchall pentru a schimba toti jucatori in echipa adversa
AUTORR_LANG_LOG4 = "%s<i><s><>" a folosit amx_specnchoose pentru a trimite toti jucatori spectatori si sa le fie aratat meniul de ales echipa


Am Gresit cu ceva? :-s
RoyalServer
User avatar
game
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1206
Joined: 28 Aug 2007, 21:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Intru mai rar, sa nu obosesc prea rau.
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost organizator Cupa eXtreamCS
Location: pe scaun
Been thanked: 9 times

11 Sep 2007, 20:57

vezi ca ai postat 9 mesaje aiurea rau de tot , WARNING & MOVET!
<TeArS_AngeL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 01 Sep 2007, 18:49
Detinator Steam: Da

11 Sep 2007, 22:10

1.se scrie MOVED
2.din regulile care le-am citit nu imi arata o regula la felul cum scriu
3.am intrebat unde pot sa pun ceea ce am scris mai sus si nu mi s-a raspuns
4.de ce warning?din cate stiu nu am folosit cuvintele care sunt interzise
5.daca am postat aiurea 9 mesaje putea sa mi se zica unde sa postez
6.apropo asta nu e luare peste picior...am cerut sa mi se ofere ceea ce am cerut
7.acesta este un site pentru a spune utilizatorilor ce sa faca si cum sa faca
8.regulile puse nu ofera in totalitate pasii care trebuiesc urmariti
9.asta am zis-o prieteneste...nu am nimic cu tine si nici cu altii
10.cu search-ul poate nu am gasit ceea ce cautam sau nu stiam cum se numeste....si am postat unde am vazut ca au postat si altii
11.ms de intelegere....poate aici am dreptate chiar daca nu am postat unde trebuie
Post Reply

Return to “Probleme la servere dedicate de Counter-Strike”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 67 guests