Pareri

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Doctorul
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 11
Joined: 26 Apr 2013, 17:14
Detinator Steam: Da
CS Status: Pace
Detinator server CS: Nu
SteamID: addicted_4smile
Has thanked: 3 times
Contact:

10 Jun 2013, 09:38

Salut , am cateva idei interesante pentru a atrage atentia .
Cred ca am ajuns in momentul in care un pc nu mai este un monf ci o necesitate.
Daca acum 10 ani spuneai ca industria jocurilor va intrece pe cea a filmelor de la hollywood erai luat in gluma .
Vremurile s-au schimbat omul este mult mai inventiv si au aparut multe chestii noi.
Counter-Strike-ul deja a inceput sa fie exclus din competitile de gaming .
Propunerea mea este sa facem chestii noi , sa nu ne axam decat pe Counter-Strike.
Sa se creeze un subforum numit Gaming&IT , acest subforum sa contina.

-Platforme - Xbox360(cu un subforum Xbox ONE) - PlayStation3(cu un subforum PlayStation4) - Nintendo WII.
-Smartphone - Review-uri - Aplicatii (cu doua subforumuri Android si ISO) - Vand&Cumpar
-Device-uri - Review-uri - Nautati
-Gaming - League of Legends - Dota 2 - Starcraft 2 (s-au sa facem altceva , cate un fubforum cu fiecare gen Action , RPG , RTC etc)

Idea mea este doar un punct de plecare , fiecare sa vina cu ideile lui cu ce mai ar trebui adaugat etc.

2.

Zona Grafica

PS - Resurse(Cu tot ce trebuie fonturi, stock-uri, Rendere etc) - Showcase(un subforum in care fiecare utilizator sa-si prezinte creeatile in ps s-au) - Cerere Imagini(aici se vor putea face cereri imagini de catre orce otilizator daca va respecta regulamentul dupa mina Minim 150 de posturi si vechime pe forum 4 luni si se creeze un rang nou numit GFX s-au designeri si acestia se se ocupe de cereri imagini )

Ati putea adauga si AI si Cinema 4D.

Repet , Idea mea este doar un punct de plecare , fiecare sa vina cu ideele lui cu ce mai ar trebui adaugat etc.
Cu respect Doctorul.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information