caatel

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
merlineq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 128
Joined: 13 Mar 2011, 18:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Working
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship
Location: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

15 Jun 2013, 22:05

ON: Ma bucur ca e mai bine acum. Data viitoare cand vezi ca are probleme si ca nu ii trece du-te cu el la veterinar si incearca sa ii dai mancare de caini. Nu-l mai hranii cu toate prostiile. Maine, poimaine o sa ii dai carnati, mici, friptura (cu tot cu os), oua ochi, omleta, salata, supa... ***, e caine.

OFF: A inceput sa ma uimeasca utilizatorii de pe acest forum, sincer. In loc sa va duceti la persoanele specializate in domeniile la care aveti nevoie de ajutor, voi cereti ajutor pe un forum de counter-strike cu persoane care au varste destul de mici (in mare parte).

Chiar nu va inteleg... unii cu sala cer sfaturi aici in loc sa ceara la antrenor... la tine, iti moare cainele si tu in loc sa te duci cu el la un cabinet veterinar stai si intrebi pe forum (ca sunt si multi cunoscatori pe aici). O sa vina ziua in care o sa ajungeti sa puneti intrebari stupide de genul:

- "M-am c***t pe mine in timp ce mergeam... o sa mor?"
- "Poate sa imi spuna cineva daca m-am operat la p**da (baiat fiind) pot sa am probleme pe viitor?"
- "Un prieten mi-a spus ca am cancer? Are dreptate?"
- "M-am zgariat sub unghie, pot face cancer?"
- "Am gandit prea mult... o sa mor?",
- "S-a spart teava de la WC si s-a umplut casa de c***t, ce trebuie sa fac? Am asteptat o perioada sa vad daca dispare c***tu dar vad ca este inca acolo... sa sun la o firma specializata sau nu?"
- "S-a inecat fratele meu cu o bucata de carne si a cazut de pe scaun... vad ca acum sta intins in curte, doarme sau a murit?"
- "Am intrat peste mama si peste tata in camera si am vazuto pe mama sarind pe tata... m-am speriat si am fugit. Ce faceau? voia mama sa-l omoare pe tata? ajutati-ma va rog!!!!"
- "Un pitbull mi-a muscat cainele de gat si acum ii curge sange rau de tot... ce sa faaaac?? Spuneti-mi va rooooog... sta in curte si ii curge sange si nu stiu ce sa ii fac, sa ma duc cu el la medic sau sa il las pana ii trece? mi-a spus vanzatorul ca este ruda cu wolverine si se mai vindeca singur din cand in cand... il mai las? plss"
- "I-am bagat unei colege pix-ul in fund... a ramas gravida? o sa fiu tatic? o sa se cace pixuri? ajutooor"

Duceti-va fratilor la cineva care stie sa va ajute... terminati dracu odata cu intrebarile astea cretine pe acest forum. Stiu ca nu ma obliga nimeni sa citesc dar ma plictisesc si cateodata am chef sa mai ajut lumea, dar cand va vad asa ametiti imi vine sa ma sinucid.
Last edited by merlineq on 15 Jun 2013, 22:15, edited 4 times in total.
User avatar
merlineq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 128
Joined: 13 Mar 2011, 18:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Working
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship
Location: Bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 10 times

15 Jun 2013, 22:16

Da. Le-am editat.

Am pus:
- "Un pitbull mi-a muscat cainele de gat si acum ii curge sange rau de tot... ce sa faaaac?? Spuneti-mi va rooooog... sta in curte si ii curge sange si nu stiu ce sa ii fac, sa ma duc cu el la medic sau sa il las pana ii trece? mi-a spus vanzatorul ca este ruda cu wolverine si se mai vindeca singur din cand in cand... il mai las? plss"

Si am editat ultima:
- "I-am bagat unei colege pix-ul in fund... a ramas gravida? o sa fiu tatic? o sa se cace pixuri? ajutooor"

Pana la urma, ironic cum sunt, am dreptate. Sunteti imposibili unii si foarte penibili.
Sayonara
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 60
Joined: 17 Mar 2013, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Vreau sa cada bani din cer !
Detinator server CS: Nu
Location: Sub patul tau !
Has thanked: 3 times

15 Jun 2013, 22:22

Din propria experineta vomita pentru ca stomocaul nu ii acepta mai multe feluri de mancare la varsta lui. Incerca sa ii dai boabe pentru varsta lui si mai putina carne/parizer. In orice caz aici pe forum nu o sa rezolvi nimic, mai bine il duci la veterinar.
Image
"Nothing is real, everything is permitted."
Apasa si tu CLICK pe SOLDAT.
KiLl MaN
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1385
Joined: 12 Nov 2008, 19:41
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: mitzoc_ul
Location: Piatra-Neamt
Has thanked: 116 times
Been thanked: 116 times

16 Jun 2013, 12:13

S-ar putea sa se repare , s-ar putea sa nu. Cainele prietenului meu a facut hemoragie interna si a murit. Avea aceleasi simptome ca ale cainelui tau.
Image
SondOfTheTime
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 553
Joined: 01 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Secret
SteamID: Privat
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Has thanked: 16 times
Been thanked: 38 times
Contact:

16 Jun 2013, 12:42

Stai linistit , probabil a mancat ceva care la suparat la stomac ,..... si a vomitat
User avatar
ALEXANNDRU
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1722
Joined: 23 Aug 2011, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: I`M THE KING !
SteamID: a4tech_dnd
Location: Bucuresti
Has thanked: 84 times
Been thanked: 69 times

16 Jun 2013, 18:02

"S-a inecat fratele meu cu o bucata de carne si a cazut de pe scaun... vad ca acum sta intins in curte, doarme sau a murit?" =))))

Am avut si eu in curte un caine care a trait 28 de ani :O
Romanian Dogs Lovers va asteptam pe pagina la discutii despre cel mai bun prieten al vostru.


Y!M: tfe.istrate
Skype: tfe.istrate
Steam: a4tech_dnd
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information