Write Your Life

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
otomanu32
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1182
Joined: 22 Aug 2011, 10:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Ban 2 luni
Location: Rotterdam
Has thanked: 129 times
Been thanked: 73 times

29 Jun 2013, 18:39

vaLe. wrote:In Sat. Cosoba / Jud. Giurgiu la 20 km de Sector 6 / Bucuresti pe data de 10.06.1997 sa nascut un copil putin cam nebun de la varsta de 2-3 ani se urca prin podul casei si cadea mereu chiar odata tin minte ca am cazut pe scara in cat :)) toate femeile batrane care treceau pe langa mine le loveam cu pietre sau le luam de picioare cam pana la varsta de 15 ani tot faceam dracii adica nu era cuminte faceam totul invers daca cineva imi spune sa tac tipam mai tare si acum sunt cam lafel dar mai mai maturizat :)) . La varsta de 3 ani am invatat sa merg cu bicicleta nu am la indemana un aparat foto sa va arat semnele cazaturi in cat dupa bicicleta am semne pe tot corpul. Deci eu impreuna cu colectivul meu ( prieteni ) ma consider / considera putin cam nebun si copilaros :))
tii minte ce faceai la 2-3 ani? imposibil dupa parerea mea ... totusi sunt trecuti 12-13 ani de atunci, daca aveai vreo 4-5 ani mai credeam dar asa nu cred :))
RoyalServer 2
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

29 Jun 2013, 22:18

Si eu undeva pe aici prin zona. Este jurnal cu istorisiri intime, nu blog. Nu l-am creat cu intentia de a fi public si sper sa nu primesc replyuri de rahat.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 410 guests