Legatura facuta mai greu.

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

ecila91
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 218
Joined: 02 Mar 2011, 00:19
Detinator Steam: Da
CS Status: :)
Detinator server CS: Cs.ECila.Ro
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Contact:

19 Jul 2013, 22:42

copilu in primu rand nu am nici o treaba cu ala. iar el nu are / nu a avut niciodata admin / acces sau owner pe server-ul meu.
in al 2 lea rand ai intrat pe mine si ai inceput sa vorbesti ca la usa cortului. concluzie ? copil inapt !
nu mai aduce in discutie ecila.ro , nu vreau sa-mi fac comunitatea sau pe mine de ras in fata baietilor care cat de cat respecta comunitatea / server-ul pentru un mucios ca , tine. care ia teapa de 1-2 euro si hop ecila.
Image
RoyalServer
bogdan.lf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 231
Joined: 01 Mar 2012, 15:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Sti cum zic?
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times
Contact:

20 Jul 2013, 00:28

Degeaba tot vorbiti,poate nu e el,nu puteti sti asta sigur.
http://lafel.ro/forum - avem nevoie de persoane serioase !
User avatar
parpa
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 82
Joined: 29 May 2013, 13:55
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 28 times
Been thanked: 3 times

20 Jul 2013, 00:30

Enea prostu
Catelusu nostru
Latra si musca
Pentru o galusca
--------------------------------------------------
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

20 Jul 2013, 00:40

Doamne... eu nu m-as stresa pentru valorile alea de nimic... Nu cred ca Enea s-ar rezuma la alea..
User avatar
MrAndrei
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2120
Joined: 17 Mar 2013, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Facultatea iti mananca viata
SteamID: mrandreyx
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: asasinulfantoma
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 32 times
Been thanked: 28 times

20 Jul 2013, 01:50

Daca nu e enea dc nu a postat aici??
Nu are ce sa spuna?? :-j
vezi ca poate iti da 200lei din toate tepele date :-j
User avatar
squaremaster
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 275
Joined: 19 May 2013, 13:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Gothenburg, Sweden
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

20 Jul 2013, 11:45

Sunteti penibili !
Ma uit pe zi ce trece la forumul asta, care odata imi placea, cum deveniti atat de jalnici, de ipocriti si demni de prostie.
Pe zi ce trece, se creeaza minim 2 topic-uri, de copii cu iq-ul aproximativ egal cu al tau, sa spuna aberatii gen: 0ping neseriosi, astimp nesesiosi, krond tepari ... etc.
Voi realizati ce c@cat mancati ?
Deschideti site-uri peste site-uri, majoritatea "firme" de hosting cu un VPS pe la un ca.cat de provider cu 3 euro sms, sunteti patetici!
Nu vreau sa ma dau mare sub nici o forma, insa pana acum, eu am fost prin multe FIRME de hosting, cu accese prin servere, la care n-ati visat voi, si de-abia acum, dupa ce mi-am strans un oarecare fond de investitii, mi-am deschis linkserver. Iar cand am facut asta, deja am cloud-uri cu peste 200 GB RAM, Servere SuperMicro, care multi le vedeti doar in poze pe net. Am pierdut si cate 5-800 euro in investitii, si eu n-am mai venit ma sa ma plang prin topicuri. Voi nu faceti decat sa stricati marketing-ul si sa zdruncinati increderea clientilor in firmele care merita atentie (nu ma refer aici la mine, ci la firme gen Hostway, MXHost, site5 .....)
V-ati nascut toti SysAdmini cu apt-get install apache2 ? Stiti sa instalati GCP si sunteti cineva ? Cm'on !
Va dati mari smardoi prin topic-uri gen: "las k il prind eu, sa vezi ke ii fak". Daca vine omu` la tine la usa, te-ai ca.cat pe tine de frica.
Si nu in ultimul rand, creeati topicuri cu "Xpulescu mi-a dat teapaaaaaa!!!!" si cand intri ca tot omu sa vezi despre ce e vorba, observi cu stupoare, ca e vorba de 0.50, 1, 1.5, 2 euro.
Apai ce pixu` lu` satan ma copii de frecat menta, numai comisionu cand scoti banii pe card pe paypal e 2 euro, care nu mai faci scandal ca ti-a dat paypal teapa si ti-a luat 2 eur. Sunt banii care iti raman rest cand cumperi paine si te minte vanzatoarea ca n-are schimbat, si nu te mai duci la patron sa faci scandal.
Get a life u mofos !
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

21 Jul 2013, 05:41

LinkServer, bravo...zici ca imi citesti gandurile...parerea mea este exact ba chiar as mai adauga ceva langa ce a scris LinkServer.
Bravo, + 1 multumesc.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 15 guests