Situatia Forum`ului !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

20 Aug 2013, 19:19

Salut, am luat o pauza bine meritata si am incetat sa mai intru pe forum. Insa,acum cand am intrat m`am speriat de situatia forum`ului....si anume : `nspe mii de topic-uri cu STEAM KEYS FREE, `nspre sute de topic-uri cu SPAM,INJURII si SUFERINTE cat incape. Usor,usor unii isi pun 'amprenta pe acest forum' si 'dau o mana de ajutor' in 'prabusirea forum`ului'.... Cu regret va zic,ca nu mai vad ce 'vedeam odata pe acest forum'. Asadar,ca un simplu user doresc sa 'dezbatem acest subiect' si sa incercam 'sa restabilim ordinea si disciplina pe acest forum.

Noi,ca simpli useri ar trebui sa punem 'piciorul in prag si sa incercam sa schimbam cate ceva pe aici', ca unii dintre noi sunt principalii vinovati pentru situatia in care s-a ajuns,asadar propun sa dezbatem acest subiect si sa incercam sa oferim o mana de ajutor celor care se ocupa de Administrarea Forum`ului.

PS :[/b] Un proverb : "Cum iti asterni,asa dormi" !

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
RoyalServer 2
User avatar
Chappy
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1794
Joined: 25 Mar 2013, 11:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Location: Suceava
Has thanked: 59 times
Been thanked: 65 times

20 Aug 2013, 19:24

Buna idee , prea mare dezordine pe forum , prea multi care injura si fac spam , si alte rahaturi.
red# Wrote:
am stat ieri cam toata ziua prin baneasa. la fiecare 2-3minute trecea un avion.
dupa cum se auzea pareau a fi avioane de viteza..
incepe razboiul?

=))) Taran
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

20 Aug 2013, 19:26

Entuziasmant, lacrimogen pot zice...apropo iti si pasa mult de forum? , daca nu le pasa la admini ca ii lasa sa faca ce vor, nu vad de ce ti-ar pasa tie...80k afisari eu zic ca sunt bine primite cu vrajeala asta de key-uri, asa ca adminii dupa cum vezi ii lasa 1-2 zile sa se balacareasca sa faca posturi si pe urma ban :))
Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

20 Aug 2013, 19:29

3v3r3st wrote:Entuziasmant, lacrimogen pot zice...apropo iti si pasa mult de forum? , daca nu le pasa la admini ca ii lasa sa faca ce vor, nu vad de ce ti-ar pasa tie...80k afisari eu zic ca sunt bine primite cu vrajeala asta de key-uri, asa ca adminii dupa cum vezi ii lasa 1-2 zile sa se balacareasca sa faca posturi si pe urma ban :))
Stii, eu unul prefer sa fie 'ordine' pe forum,deoarece fiecare dintre noi utilizam acest forum si nu cred ca putina 'ordine strica'. De ce toti spuneti ca 'Administratorii au o durere in pwl4 de forum' ? Fiecare dintre noi avem si o viata personala inafara de Forum,nu putem fi ON 24/24 ! Fiecare are un loc de munca,pentru ca acest forum nu le tine de foame/sete ! Asadar,putina rabdare ca se vor rezolva toate,SPER !

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

20 Aug 2013, 19:31

zimpe wrote:
3v3r3st wrote:Entuziasmant, lacrimogen pot zice...apropo iti si pasa mult de forum? , daca nu le pasa la admini ca ii lasa sa faca ce vor, nu vad de ce ti-ar pasa tie...80k afisari eu zic ca sunt bine primite cu vrajeala asta de key-uri, asa ca adminii dupa cum vezi ii lasa 1-2 zile sa se balacareasca sa faca posturi si pe urma ban :))
Stii, eu unul prefer sa fie 'ordine' pe forum,deoarece fiecare dintre noi utilizam acest forum si nu cred ca putina 'ordine strica'. De ce toti spuneti ca 'Administratorii au o durere in pwl4 de forum' ? Fiecare dintre noi avem si o viata personala inafara de Forum,nu putem fi ON 24/24 ! Fiecare are un loc de munca,pentru ca acest forum nu le tine de foame/sete ! Asadar,putina rabdare ca se vor rezolva toate,sper !
Hai nu mai spune, uitate atent la fiecare topic aiurea despre key-uri si ai sa vezi ca erau moderatori ON , care se inscriau la concursuri, in loc sa le trimeata la COS , deci sa fim seriosi, stiu ei mai bine ca nu tre sa le stearga decat dupa ce se fac vizite si afisari multe ..si posturi...
Image
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

20 Aug 2013, 19:35

3v3r3st wrote:
zimpe wrote:
3v3r3st wrote:Entuziasmant, lacrimogen pot zice...apropo iti si pasa mult de forum? , daca nu le pasa la admini ca ii lasa sa faca ce vor, nu vad de ce ti-ar pasa tie...80k afisari eu zic ca sunt bine primite cu vrajeala asta de key-uri, asa ca adminii dupa cum vezi ii lasa 1-2 zile sa se balacareasca sa faca posturi si pe urma ban :))
Stii, eu unul prefer sa fie 'ordine' pe forum,deoarece fiecare dintre noi utilizam acest forum si nu cred ca putina 'ordine strica'. De ce toti spuneti ca 'Administratorii au o durere in pwl4 de forum' ? Fiecare dintre noi avem si o viata personala inafara de Forum,nu putem fi ON 24/24 ! Fiecare are un loc de munca,pentru ca acest forum nu le tine de foame/sete ! Asadar,putina rabdare ca se vor rezolva toate,sper !
Hai nu mai spune, uita-te atent la fiecare topic aiurea despre key-uri si ai sa vezi ca erau moderatori ON , care se inscriau la concursuri, in loc sa le trimeata la COS , deci sa fim seriosi, stiu ei mai bine ca nu tre sa le stearga decat dupa ce se fac vizite si afisari multe ..si posturi...
EU AM SPUS CA TREBUIE "ORDINE" PE ACEST FORUM !

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
#Vali
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2611
Joined: 24 Jan 2012, 11:00
Detinator Steam: Da
SteamID: id/spryt3
Reputatie: Fost Moderator
Fost Scripter eXtreamCS.com
1.2 / 3
Location: root
Has thanked: 81 times
Been thanked: 144 times
Contact:

20 Aug 2013, 19:38

Image
Last edited by fabr1s on 24 Aug 2013, 00:22, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru offtopic și înjurii.
User avatar
daeion
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 103
Joined: 30 Jun 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plecat in viata..
Detinator server CS: zm.cshellworld.com
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Aug 2013, 19:40

Mr.SpRyTe wrote:Image
e rau daca a ajuns asa forumul asta :)) si totusi un administrator odata la 3 ani , si ala intra la entertainment sau la cs.extream.ro :(
Image

Image
Nu am prieteni .

http://www.cshellworld.com
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot], Yandex [Bot] and 415 guests