hostprofil.ro incapabilitate si incompetenta

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
licensesteam
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 17
Joined: 22 Aug 2013, 00:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Aug 2013, 14:19

fututen gura sona, ce educat vorbi, dar in spatele pc-ului ard nervii in tine. gamecpul de ce este down ? de ce iti palce sa fii nesimtit si cu 2 fete? de ce DAI TEPE ?
Last edited by LEVIS+ on 22 Aug 2013, 14:23, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj.
RoyalServer
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:21

Nu te lua de el că îți dă și ție zile în + și îți oferă suport, e om serios.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:24

licensesteam wrote:fututen gura sona, ce educat vorbi, dar in spatele pc-ului ard nervii in tine. gamecpul de ce este down ? de ce iti palce sa fii nesimtit si cu 2 fete? de ce DAI TEPE ?
Nu sunt nervos stai linistit, pe de alta parte nu stiu ce treaba ai tu cu mine plus ca a trebuit sa ma chinui putin sa inteleg gramatica ta.HERZ nu am cu ce dovezi dar sunt convins ca tu esti cel vinovat de caderea gamecp-ului meu.Dar hotul neprins negustor cinstit.Din cate am aflat datele ftp-ului lui au ajuns la tine in ideea sa il ajuti dar sunt convins ca tu ai facut mai mult de atat, pacat ca nu am cu ce dovedi.Cineva mai demult, un fost user de aici mi-a atras atentia de legatura user ftp-root si eu nu am remediat problema asta, el ti-a oferit acces la ftp-ul lui si mai departe stii prea bine ce a urmat.Repet, eu nu am cu ce dovedi si tu ai dreptate momentan.
Last edited by Sona on 22 Aug 2013, 14:30, edited 1 time in total.
User avatar
VivaChips
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 21 Aug 2013, 19:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: ERROR :P :))
Detinator server CS: JbJilava.Ingaming.Ro
Location: Sulina
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Aug 2013, 14:26

Intrebare sona, TU POTI REPARA ACEL GameCP, miai zis ca astazi seara, dai ON.......acum ce faci...vad ca alt client nu e multumit de tine, sa eu care ziceam ca cas nebun si sunt singuru nemultumit.....
NU TE INTERESEAZA CE FAC EU, SI CUM O ARD EU ( hostprofil.ro NASPA, nu imi schimb inpresia pana nu raman " placut surprins " cum a zis Sona )
panarama
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 46
Joined: 21 Aug 2013, 16:10
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Aug 2013, 14:28

Sona wrote:
licensesteam wrote:fututen gura sona, ce educat vorbi, dar in spatele pc-ului ard nervii in tine. gamecpul de ce este down ? de ce iti palce sa fii nesimtit si cu 2 fete? de ce DAI TEPE ?
Nu sunt nervos stai linistit, pe de alta parte nu stiu ce treaba ai tu cu mine plus ca a trebuit sa ma chinui putin sa inteleg gramatica ta.HERZ nu am cu ce dovezi dar sunt convins ca tu esti cel vinovat de caderea gamecp-ului meu.Dar hotul neprins negustor cinstit.Din cate am aflat datele ftp-ului lui au ajuns la tine in ideea sa il ajuti dar sunt convins ca tu ai facut mai mult de atat, pacat ca nu am cu ce dovedi.Cineva mai demult, un fost user de aici mi-a atras atentia de legatura user ftp-root si eu am nu am remediat problema asta, el ti-a oferit acces la ftp-ul lui si mai departe stii prea bine ce a urmat.Repet, eu nu am cu ce dovedi si tu ai dreptate momentan.
=)) hahahahaha tu acuzi fara dovezi amice, asa ai acuzat si pe aia care cica ti-au dat flood la gamecp, da ei doar au folosit fake players pe un server =))
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:31

VivaChips wrote:Intrebare sona, TU POTI REPARA ACEL GameCP, mi-ai zis ca astazi seara, dai ON.......acum ce faci...vad ca alt client nu e multumit de tine, sa eu care ziceam ca cas nebun si sunt singuru nemultumit.....
Suportul pentru tine ca si client se ofera pe email/tickete.In acest topic inceput de HERZ tu esti singurul client, restul sunt doar sageti.
User avatar
VivaChips
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 21 Aug 2013, 19:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: ERROR :P :))
Detinator server CS: JbJilava.Ingaming.Ro
Location: Sulina
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Aug 2013, 14:34

Dar acel o "licensesteam" care injura acolo saracu, nu ced ca injura aiurea......
NU TE INTERESEAZA CE FAC EU, SI CUM O ARD EU ( hostprofil.ro NASPA, nu imi schimb inpresia pana nu raman " placut surprins " cum a zis Sona )
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:38

Băi Sona, ia ip-ul din log-uri că ești băiat deștept și dă-l la un moderator.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:40

VivaChips wrote:Dar acel o "licensesteam" care injura acolo saracu, nu ced ca injura aiurea......
Uite aici chiar imi permit sa te articulez putin.Acel user licensesteam si cu userul panarama sunt doar sageti puse de hai sa le zicem :-? invidiosi care nu au loc de mine si pe care-i deranjeaza adevarul atunci cand am ce sa zic de ei.Pe de alta parte tu esti foarte influentabil din cate vad de oricine minte in acest topic.Esti un client dificil si te asigur ca la nici o firma/site de hosting pretentiile tale nu iti vor fi satisfacute in totalitate, pentru ca tu nu cunosti nici notiunile elementare ale administrarii unui server online.Nu e nici o problema, nu a iesit nimeni invatat si o sa ma ocup de tine si te voi lua usor usor sa te invat cum sa iti modifici serverul de counter dupa bunul plac, perioada de invatare 2 luni de acum incolo, daca nici in 2 luni nu vei invata nimic de la mine eu renunt.Sper sa lasi copilariile deoparte, sa te exprimi corect gramatical cand imi scrii si sa fi atent, de 2 ori nu repet.Nu mai folosi 2 cai de comunicare in paralel, vorbim pe email/tickete.
User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:44

Vorbiți pe tickete/email că să îți mai bage vreo 2-3 fraze din cărți :)) ca să nu vadă toată lumea.
Sona, dacă mă acuzi aiurea îți garantez că atunci când refaci gamecp-ul chiar rămâi fără el.
User avatar
VivaChips
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 21 Aug 2013, 19:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: ERROR :P :))
Detinator server CS: JbJilava.Ingaming.Ro
Location: Sulina
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time
Contact:

22 Aug 2013, 14:50

1. ti-am explicat de mii / trilioaje/ biziliioane ( nici nu stiu daca exista "bizilioane") de ori ca NU stiu sa fac configurari, si debea am invatat de la tine cum se baga MAPELE / PLUGINURIEL prin FileZila catre FTP, si da, nu mie ruisne sa zic cas un incepator , deloc, pentru ca multi de aici, ati fost ca mine, un om care nu stia sa faca configurarile, sunt sigur 100% , asa si eu ca voi acum, INVAT, , multi atizice acum, " de ce ai facut serer daca habar nu ai sa configurezi ? " , de ce ? pai cum altfel sa fi invatat daca nu pe pielea mea, fara host, nu prea poti face un server, dsa poti, sa iei un server de pe net gata facut, si sa te joci de unu singur de nebun, eu vam zis, sunt u INCEPATOR in clasamentul " configurari CS " si cum a zis si el, ca nu cunosc notiunile elementare ale administrari.....da poate nu le cunosc....dar invat, acum ce sa zic...nu stiu in ce " HORA " am intrat in ce joc ca sa zic asa, dar merg pana la capat ca sa vad ce o sa iasa...
Last edited by VivaChips on 22 Aug 2013, 14:51, edited 1 time in total.
NU TE INTERESEAZA CE FAC EU, SI CUM O ARD EU ( hostprofil.ro NASPA, nu imi schimb inpresia pana nu raman " placut surprins " cum a zis Sona )
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

22 Aug 2013, 14:51

HERZ wrote:Vorbiți pe tickete/email că să îți mai bage vreo 2-3 fraze din cărți :)) ca să nu vadă toată lumea.
Sona, dacă mă acuzi aiurea îți garantez că atunci când refaci gamecp-ul chiar rămâi fără el.
Nu excelezi la nici un capitol bun, decat la rele.Nu iti voi da satisfactie pe nici un plan.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 17 guests