Cariere FIFA ( orice tip )

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

15 Sep 2013, 21:53

Am deschis acest topic sa postam despre carierele noastre la FIFA , orice tip de fifa , 07 , 08 , 09 .
Eu unul in prezent joc fifa 13 de ceva timp si am downloadat RNGP si am si Liga 1 si Liga a 2a si am o cariera cu Steaua Bucuresti , am terminat primul sezon pe primul loc si am facut ceva transferuri , doar ce-am inceput al 2-lea sezon , o sa revin cu niste poze cu echipa si campionatul . Astept sa postati si voi poze cu echipele voastre si ce mai doriti , multumesc !
RoyalServer 2
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

15 Sep 2013, 22:07

trykA wrote:Am deschis acest topic sa postam despre carierele noastre la FIFA , orice tip de fifa , 07 , 08 , 09 .
Eu unul in prezent joc fifa 13 de ceva timp si am downloadat RNGP si am si Liga 1 si Liga a 2a si am o cariera cu Steaua Bucuresti , am terminat primul sezon pe primul loc si am facut ceva transferuri , doar ce-am inceput al 2-lea sezon , o sa revin cu niste poze cu echipa si campionatul . Astept sa postati si voi poze cu echipele voastre si ce mai doriti , multumesc !
Si eu ma joc Fifa 2013 , am inceput o cariera cu Arsenal dar nu am jucat decat 1 meci , si joc la Player Career cu Lamela si Guidetti , ma hotarasc cu cine sa raman. Lamela am cerut transfer si am ajuns la Atletico Madrid si cu Guidetti sunt de la City imprumutat la Crystal Palace .

M-am plictisit de 07/08 unde sunt prea putine optiuni si na ... joc 2013 chiar daca e pe low .


EDIT : Ma enerveaza ca Lamela e CF dar la Roma juca numai LW / RW si la Atl. Madrid Mijlocas Dreapta , dar niciodata CF :))
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

15 Sep 2013, 22:09

vAc wrote:
trykA wrote:Am deschis acest topic sa postam despre carierele noastre la FIFA , orice tip de fifa , 07 , 08 , 09 .
Eu unul in prezent joc fifa 13 de ceva timp si am downloadat RNGP si am si Liga 1 si Liga a 2a si am o cariera cu Steaua Bucuresti , am terminat primul sezon pe primul loc si am facut ceva transferuri , doar ce-am inceput al 2-lea sezon , o sa revin cu niste poze cu echipa si campionatul . Astept sa postati si voi poze cu echipele voastre si ce mai doriti , multumesc !
Si eu ma joc Fifa 2013 , am inceput o cariera cu Arsenal dar nu am jucat decat 1 meci , si joc la Player Career cu Lamela si Guidetti , ma hotarasc cu cine sa raman. Lamela am cerut transfer si am ajuns la Atletico Madrid si cu Guidetti sunt de la City imprumutat la Crystal Palace .

M-am plictisit de 07/08 unde sunt prea putine optiuni si na ... joc 2013 chiar daca e pe low .
da , chiar e bine sa joci si player career pentru ca , intr-un fel , esti pe cont propriu si eu o sa-mi fac cariera cu unul mai tanar :> revin cu poze,mai postati si voi
User avatar
Alex.23
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 724
Joined: 22 Dec 2012, 14:29
Detinator Steam: Nu
CS Status: _|_ WCSB
Has thanked: 40 times
Been thanked: 25 times
Contact:

15 Sep 2013, 22:26

Am pana acum in fifa 13 , 8-9 cariere cu echipe diferite ajunse in anul 2021 [ De acolo nu am mai jucat ] .

In prezent joc cu Borrusia Dortmund , al 3-lea an .

Primu an : Campionatul si Europa League
Anul 2 : Champions leagule [ Din pacate am iesit pe 3 in campionat , menajand jucatorii pentru champions ]
Si anul asta sunt pe locul 2 la egalitate de puncte cu Bayer si Shalke . In champions league sunt pe 2 in grupa [ Cu Basel / M.united / PSG ]

In prezent am primu 11 cu : Roman Weidenfeller[C] , Łukasz Piszczek , Neven Subotić , Mats Hummels , Jordi Alba - Inchizatorii : Axel Witsel / C.Eriksen , Jack Wilshere / Paul Pogba - Mijlocasi din spatele varfului : James Rodríguez , M.Ozil , M.Isla si Varfu E.Cavani .
4-2-3-1 sau folosesc si 4-3-3 .
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

16 Sep 2013, 20:40

Acum joc la Player Career cu Sergi Roberto ( Barcelona ) , am cerut transfer , m-a cumparat Sunderland pentru 10 milioane de Euro , si am cerut imprumut si de acolo am fost dat la Bolton in Liga a 2a din anglia pe 1 an , in primele 6 meciuri suntem neinvinsi cu 4 egaluri si 2 victorii , adica 10 puncte , am dat 3 goluri si 2 pase de gol si deocamdata stau bine :)) dar e cam slab campionatul,sper sa duc in primele 3 pe Bolton , joc CAM
Apocalipsa07
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 26 May 2011, 16:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 3 times
Contact:

17 Sep 2013, 00:21

slab rau, dupa 2,3 ani cam cu orice echipa cu un buget de peste 50mil de euro,am rezerve gen cavani,falcao si jovetic, titlular messi, iar benzi ronaldo,gotze,neymar,bale,draxler imi aduc ce jucatori vreau, ati ajuns la 13 cu gotze,neymar si bale la ovr 94 ? :))
am castigat si un campionat mondial cu brazilia si unu european cu belgia :D>-
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

17 Sep 2013, 00:27

Astept sa apara FIFA 14 si ma apuc cu Real Madrid.
User avatar
jorgeee
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1112
Joined: 10 Feb 2011, 17:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Jucator CS & FIFA
Detinator server CS: Nu
SteamID: GEORGECS2010
Location: Bucuresti
Has thanked: 33 times
Been thanked: 35 times
Contact:

17 Sep 2013, 02:33

E urat sa te apuci cu o echipa buna gen Real Madrid, Barcelona, Chelsea, etc. Eu am manager la FIFA 07 :"> Uitati ce echipa am, ce varsta au jucatorii mei :> .
Toti jucatorii + Varsta + OVR + Pret | Afiseaza codul
Image Image
Aici am Formatia + Prim 11 + Rezerve
Formatia + Echipa | Afiseaza codul
Image
Image
Dupa fiecare meci ies pe plus la buget, Walcott are cel mai mare salariul, de 100.000 euro :-l .
„Nu spune niciodată nu se poate, ci incepe cu să vedem.” – "Nicolae Iorga"
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

17 Sep 2013, 03:09

jorgeee wrote:Dupa fiecare meci ies pe plus la buget, Walcott are cel mai mare salariul, de 100.000 euro :-l .
Si probabil e golgheterul ligii , nu numai al echipei :))
Cand e ajuns la 87 OVR , cu viteza lui e cam imposibil sa ratezi cu el :))
Dar cu rezervele alea ce e ? @-) Slabe ... chiar daca astepti sa creasca nu stiu cum poti sa ai timp sa ramai la aceeasi echipa , folosesti Quick Sim / Visual sim mult ? :))
Iti recomand macar fifa 08 , ai ceva jucatori in plus , ai training sa selectezi in calendar si poti sa-ti cresti jucatorii ... oricum devine plictisitor , inveti repede cum cresc jucatorii , stii ca Bale ajunge mare , stii ca walcott ajunge mare .

@ FIFA 13

MANAGER MODE -> Joc cu Arsenal un 4-3-3 (default scrie) dar e cam un 4-3-3 Attack .
Mertesacker si Wilshere sunt accidentati 3 luni amandoi x(
Etapa 9 (unele echipe au jucat si a 10 a) sunt pe locul 6 cu 5 victorii , 2 infrangeri , 2 egaluri .
I-am transferat pe Abate de la Milan , Callejon de la Real si Muniain de la Bilbao si i-am vandut in general pe cei batrani .
In Liga Campionilor (am dat din primul sezon) sunt cu Lille , Copenhaga si Napoli si am 3 victorii din 3 , locul 1 . Golaveraj 15-4 .
In Capital One Cup am fost eliminat azi de Bolton cu un 2-0 "wow" :)) .
Podoslki e golgheterul meu cam in toate competitiile .
Primul 11 + Rezerve (cele importante) | Afiseaza codul
Image
Image
PRO PLAYER CAREEER MODE - John Guidetti -> 75 OVR (am ajuns la 75 de la 73)
Image
Echipa de club Manchester City , am cerut imprumut 1 sezon , am ales Crystal Palace cu care sunt pe 2 , la 1 punct de liderul Wolverhamptom . Am 7 goluri in 5 aparitii in campionat + 2 assisturi . In Capital One Cup am 3 goluri in 2 meciuri si 1 assist . La nationala Suediei am 1 gol in 1 meci (am simulat din greseala 2 meciuri din campionat si 2 meciuri din grupa pentru calificarea pentru mondial cu Franta si Austria).
Media e de 8.70 .
User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 490
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

17 Sep 2013, 09:52

In prezent joc fifa 13 cariera cu Man United originale pe consola ps3 si xbox dar joc si fifa 2007 dar acum lucrez la un fisier 2014 pentru a juca si manager mode.
There's no failure, only feedback!
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

17 Sep 2013, 14:16

respectul meu pentru vAc si jorgee , nici eu nu doresc sa-mi iau o echipa foarte buna si sa castig champions league si titlul in fiecare an , mai bine o echipa din liga a 4a din anglia si sa te chinui sa ajungi in prima liga , atunci sa vezi cum e si sa nu joci la amatori sau semi pro , eu joc la professional la fifa 13 si e destul de greu , prefer sa joc la player career cu un jucator tanar si sa-l cresc si sa ajut echipele mici
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3118
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

29 Sep 2013, 23:55

Am terminat cu Arsenal primul sezon :)) Chelsea a luat titlul cu 10 pct avantaj , eu am terminat pe 3 sub UTD . Am fost eliminat si din cupa si din Champions League de Juventus in optimi . Acum am inceput un nou sezon :)) L-am luat pe El Shaarawy de la Milan si l-am dat pe Callejon + cateva milioane . L-am luat pe Ozil de la City si l-am dat pe Santi Cazorla (era batran) + 18 milioane ( :-l ) si pe Ranocchia de la Inter si l-am dat pe Mertesacker (care avea niste skilluri de ... rosu toate :)) ) + 3 milioane parca . Imi propun acum Locul 1 , iar daca nu se poate, macar locul 2 + sa joc finala Champions League si sa castig o cupa .

Am luat si Austria la Intl. Management .

@ Daca manageriez o echipa mare , nu pot primi oferte de la echipe mai mici din Championship sau de la ultimele locuri din Premier League (sau alte tari , dar mai mici ca prestigiu ca Arsenal) ?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information