Jocuri text - based romanesti !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Push ;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 222
Joined: 09 Feb 2009, 06:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 1 time

22 Jun 2009, 12:10

Dati-mi si mie PM cu niste jocuri text - based romanesti ;)
Eu vreau sa ma inteleg bine cu toata lumea, va rog nu va mai legati de varsta deoarece si voi ati avut varsta mea.
Image
Image
RoyalServer 2
Bogdy4FuN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 02 Aug 2009, 09:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

02 Aug 2009, 09:32

am gasit un joc misto, este un joc online cu pirati in limba romana, se numeste Barba Neagra. Are un concept foarte interesant, este destul de usor de jucat si din cate vad incepe sa prinda la jucatori. Jocul a fost lansat de curand, adminii spun ca este o versiune beta de teste. Adresa jocului este www.barbaneagra.ro
Bogdy4FuN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 02 Aug 2009, 09:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!

02 Aug 2009, 09:33

Daca nu iti plac piratii :P Poti incerca sa te integrezi in cartier, sa iti faci prieteni si sa supravietuieste pe www.povesteanoastra.ro si www.baiatdecartier.ro ;)
User avatar
Mihay
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1203
Joined: 03 May 2008, 19:34
Detinator Steam: Da
CS Status: aici! :)
Detinator server CS: Nu
SteamID: BruT16
Reputatie: Contribuitor
Location: Pe Marte
Has thanked: 21 times
Been thanked: 18 times
Contact:

02 Aug 2009, 22:48

Bogdy4FuN wrote:am gasit un joc misto, este un joc online cu pirati in limba romana, se numeste Barba Neagra. Are un concept foarte interesant, este destul de usor de jucat si din cate vad incepe sa prinda la jucatori. Jocul a fost lansat de curand, adminii spun ca este o versiune beta de teste. Adresa jocului este http://www.barbaneagra.ro

Lasa-ma fratie cu asta...
E super-aglomerat , si nici macar nu-ti da un tutorial de inceput...
Image
Image
bege
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 02 Nov 2013, 12:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

02 Nov 2013, 12:45

Salut, eu as vrea sa va propun End Of Us, prima mea dragoste in materie de browser bases games. joc 100% romanesc, nu are nevoie de download, e free to play si nici nu poti sa donezi ca sa-ti creezi un avantaj.
E un joc de strategie destul de complex dar fun de jucat. Eu il recomand cu caldura. Povestea deasemenea e una demna de un film poate fi citita in meniul jocului (Earth is now a dead planet, everywhere lurking machines, aliens or humans that are trying so survive in the harsh environment. A long war that doesn't foresees any winners but only a long way for each of the sides.

Which will prevail only time will tell, letting us 2 options: to be observers or to take part in this great war. - doar un fragment)
Poate fi selectata limba engleza sau romana.
A avut un succes destul de mare acu-s 7-8 ani cand l-am descoperit eu, dar Game Masterul din pacate nu s-a m-ai putut ocupa de el si a intrat intr-o cadere libera, acum s-a redeschis!
Incercati, dati-i o sansa si o sa va indragostiti de el, e mult prea fumos ca sa nu fie jucat.
sper ca aceste putine cuvinte ale mele sa va faca sa-l indragiti precum il indragesc si eu.
adresa e http://endofus.ens.ro/
va astept!
pentru orice intrebari ingame name e bege.
(nu sunt admin, nu sunt moderator, sunt doar un jucator care iubeste jocul si vrea sa-l cunoasca si alti jucatori, sa aiba succesul care l-a avut odata, de ce? pentru ca merita!
User avatar
fan_haulin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2592
Joined: 08 Jun 2010, 20:35
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 271 times
Been thanked: 106 times
Contact:

02 Nov 2013, 13:58

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information