Vand vizualizari YouTube.

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
iTonique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 07 Jan 2012, 21:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Imi dau silinta sa fac ceva!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Contact:

06 Nov 2013, 11:43

Buna ziua,
In primul rand as dori sa va spun ca sunt constient de faptul ca internetul este supra saturat cu soft-uri care iti pot oferi aceste lucruri,nu am nevoie sa imi mentioneze nimeni asta.

In al doilea rand ma adresez doar celor care nu au timpul si poate nici cheful necesar sa lucreze cu diversele programe.


Ce ofer eu?

Ofer garantat 1.000 vizualizari catre videoclipul dumneavoastra ( perioada de livrare - max 24 de ore )
Ofer garantat 100 like-uri ale videoclipului dumneavoastra ( perioada de livrare - max 24 de ore )
Ofer garantat 10 comentarii prestabilite cu dumneavoastra inainte ( perioada de livrare - max 24 de ore )

Cat va costa?

1.000+ vizualizari - 1E
100+ like-uri - 1E
10+ comentarii - 1E

1000+ vizualizari , 100+ like-uri , 10+ comentarii - 2E-


De ce aleg sa pun acel plus langa toate acele lucruri? Pentru absolut de fiecare data sunt inregistrate si primite mult mai mult decat cele pe care le garantez eu.

Modalitati de plata?
Paypal
Vodafone Credit.


Modalitati de contact?
Dati-mi un PM si putem continua discutia pe forum sau pe skype.


O zi fantastica si plina de reusite tuturor!
RoyalServer
CatalinHDMI
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 441
Joined: 27 Sep 2013, 23:38
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Ban 2 luni
Has thanked: 36 times
Been thanked: 32 times
Contact:

06 Nov 2013, 14:29

Cu addmefast :-q
iTonique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 07 Jan 2012, 21:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Imi dau silinta sa fac ceva!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Contact:

06 Nov 2013, 15:41

Well, apreciez raspunsul tau:) desi trebuie sa recunosc ca m-as fi asteptat la ceva critica negativa.

Despre addmefast e destul de simplu si iti explic o singura data ..baietii aia nu suporta youtube. Ei se focuseaza pe cu totul si cu totul alte lucruri.

Nu stiu de ce e atat de ancestral incriptat in firea romanului sa-si dea cu parerea fara sa cunoasca,dar de...asta e democratia:) Acum daca nu ai de gand sa fii on-topic si sa vii ori cu vreo propunere de 'biznis' ori cu vreo nevoie pe care vrei sa ti-o satisfac eu ( exclus carnale) te sfatuiesc sa fugi inapoi in barlogul din care ai iesit.

Nu reactionez prea placut in prezenta mono-neuronalilor.


Si daca te intereseaza metodele mele - garantate , de succes si complet satisfacatoare - te invit sa te duci sa faci tu view-uri pe youtube,facebook,twitter sau pe unde crezi tu ca mai ai nevoie cu addmefast.


Here's a bit of a proof:
ImageLuata fix de pe addmefast.


O zi fantastica!
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

07 Nov 2013, 12:54

Recomand! Om serios si de treaba
Sunt sigur ca vor fii mai multi ca "CacalinUSB" care vor pune bete in roate, dar ei nu merita nimic decat un deget mijlociu.
Bafta!

EDIT: Am cumparat de la el si inca nu pot sa cred cate vizualizari am primit, am primi extrem de mult fata de cat trebuia, dovada in semnatura
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
iTonique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 07 Jan 2012, 21:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Imi dau silinta sa fac ceva!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Contact:

08 Nov 2013, 14:51

Multumesc frumos de feedback Stefan :)

Ma bucur ca ai avut un continut care sa-mi faca si mie placere sa-l ridic si in loc de 1.000 vizualizari , te-ai ales cu aproape 13.000 si peste 150 de subscriberi si peste 100 de like-uri:)
User avatar
mpt.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1174
Joined: 16 Mar 2013, 19:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Watching you O.o
Detinator server CS: Da
SteamID: c_caprita
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Moderator
0.5/3
Location: Târgu-Jiu / Gorj
Has thanked: 10 times
Been thanked: 33 times

08 Nov 2013, 14:53

Putetii sa cumparatii ori putetii petrece 5-6 ore nu neaparat in aceeasi zii pe addmefast si facetii vizualizarii/like-urii pentru youtube cate doriitii :)
ON : Bafta cu vanzarea
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

08 Nov 2013, 15:01

mpt. wrote:Putetii sa cumparatii ori putetii petrece 5-6 ore nu neaparat in aceeasi zii pe addmefast si facetii vizualizarii/like-urii pentru youtube cate doriitii :)
ON : Bafta cu vanzarea
Ca sa faci vizualizarile alea cat aduce intr-o zi omul de mai sus care vinde, iti ia vreo o saptamana. Cum am zis, omul asta a adus muuult mai multe vizualizari decat trebuia, dovada in semnatura.
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
iTonique
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 07 Jan 2012, 21:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Imi dau silinta sa fac ceva!
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Contact:

08 Nov 2013, 15:19

Doar ca sa inchid gura haterilor....in momentul in care raspund la acest post videoul tau Stefan are 13286 de vizualizari 146 de like-uri si ai 247 de subscriberi facute in mai putin de 24 de ore . Am sa-i rog totusi pe cei care se uita dupa data de 9.Noiembrie.2013 la numarul de vizualizari al videoului sau sa-mi spuna cate sunt.


Cat despre astia care-i dati inainte cu addmefast , duceti-va baieti si faceti voi credite pe zi pe addmefast si spuneti-mi daca faceti atatea vizualizari / like-uri / pomeni/ descantece / jocuri cu mitica / tigari / centi / pâini si altele intr-o zi.




Multumesc pentru feedback si atentia pe care mi-o oferiti. Keep it up!
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information