Teapa Orange

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:27

A dat cineva teapa sau a facut un abonament si nu a mai platit? a patit ceva? Am de gand sa fac unele chestii...
Rog sa nu se bage "Desteptii" cu afirmatii de gen: asta e romania, uitel si pe asta. Sunt doar curios fiindca a vb un prieten cu un avocat al familiei intreband ce se poate intampla si avocatul a zis ca nu are ce sa pateasca nimic doar ca nu mai poate lua nimic de la acea firma fiindca este trecut la rau platnici. :-?
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
Kekshost
User avatar
Seve
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 555
Joined: 18 Aug 2012, 11:19
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: GO.PLAYSIBIU.COM
SteamID: sevecsgo
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 83 times
Been thanked: 39 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:29

Atunci cand faci un abonament toate datele tale le vor avea ei. (CNP, Adresa unde locuiesti, Numar telefon etc.) Daca nu platesti abonamentul 1-2 luni primesti advertisment si in final vine si politia. Nu iti recomand sa faci asa ceva. Doar daca zbori din romania :))
Va astept pe Go.PlaySibiu.Com [RO/128 tickrate]
Image
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

23 Nov 2013, 23:31

Nu e bine sa faci asa,e ca si cum ai face imprumut la banca si nu ai mai plati te risti :)
User avatar
SLaid
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 956
Joined: 18 May 2013, 18:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Location: Italia.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 49 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:33

Seve wrote:Atunci cand faci un abonament toate datele tale le vor avea ei. (CNP, Adresa unde locuiesti, Numar telefon etc.) Daca nu platesti abonamentul 1-2 luni primesti advertisment si in final vine si politia. Nu iti recomand sa faci asa ceva. Doar daca zbori din romania :))
Nu vorbi daca nu sti. Un prieten de al meu a facut abonament acum cativa ani si nu a platit doar prima factura, apoi primea mereu advertismente si nu a patit nimic. Acum nu isi mai poate face abonament la orange doar dupa ce plateste o restanta de 600 lei.
#INACTIV
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

23 Nov 2013, 23:33

Te sug de ... :))
Nu patesti nimic :)
User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:37

SLaid wrote:
Seve wrote:Atunci cand faci un abonament toate datele tale le vor avea ei. (CNP, Adresa unde locuiesti, Numar telefon etc.) Daca nu platesti abonamentul 1-2 luni primesti advertisment si in final vine si politia. Nu iti recomand sa faci asa ceva. Doar daca zbori din romania :))
Nu vorbi daca nu sti. Un prieten de al meu a facut abonament acum cativa ani si nu a platit doar prima factura, apoi primea mereu advertismente si nu a patit nimic. Acum nu isi mai poate face abonament la orange doar dupa ce plateste o restanta de 600 lei.
Asa a zis si avocatu. Va fii vorba de niste avertizmente. Colegu care zice ca vine politia, ma faci sa rad :)) .Sa zicem prin absurd ca vine politia, ce imi zice? "Nenea" dute si plateste la orange ca te bagam pentru ce? :))
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
User avatar
DragonuAk477
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 777
Joined: 12 Jan 2013, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Moderator
Ban pentru stergerea continutului forumului
Has thanked: 14 times
Been thanked: 58 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:38

Eu am facut :))
La orange si la cosmote.
Doar avertismente si atat =))
Apar doar acolo unde-i mare interes,
Dispar, se evaporă dosare şi dovezi,
Cad victime ca fluturii în faruri de maşini…
Curăţă scena celebrii anonimi…
User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:41

DragonuAk477 wrote:Eu am facut :))
La orange si la cosmote.
Doar avertismente si atat =))
=)))))))) Eu am nevoie de 10 Mil la fel un prieten are mari probleme, ne-am gandit de unde sa facem rost de bani, el a zis baza este Cosmote, Vodafone si Orange. A sunat avocatul familiei si la intrebat ce se poate intampla iar el a zis ca este vb de niste Avertizmente care sunt egal cu 0 si nu mai are voie sa faca abonament la ei pana nu achita ca ii gaseste ca rau platnici. Si mergem la Cosmote luam un tel cu 2 mil destul de bun, il bagam la amanet luam maximul, dupa la vodafone tot cu 2 mil luam ceva bun si incheiem cu orange...
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

23 Nov 2013, 23:46

Belgia wrote:
DragonuAk477 wrote:Eu am facut :))
La orange si la cosmote.
Doar avertismente si atat =))
=)))))))) Eu am nevoie de 10 Mil la fel un prieten are mari probleme, ne-am gandit de unde sa facem rost de bani, el a zis baza este Cosmote, Vodafone si Orange. A sunat avocatul familiei si la intrebat ce se poate intampla iar el a zis ca este vb de niste Avertizmente care sunt egal cu 0 si nu mai are voie sa faca abonament la ei pana nu achita ca ii gaseste ca rau platnici. Si mergem la Cosmote luam un tel cu 2 mil destul de bun, il bagam la amanet luam maximul, dupa la vodafone tot cu 2 mil luam ceva bun si incheiem cu orange...
=)))) ce planuri malefice ai ;)) parca te vad maine poimaine la televizor :))))) =))))
User avatar
Belgia
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 545
Joined: 08 Jan 2013, 23:38
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: SUD.SZR.RO # CLASSIC
SteamID: gaby_razer
Has thanked: 76 times
Been thanked: 18 times
Contact:

23 Nov 2013, 23:47

scosmynnnn wrote:
Belgia wrote:
DragonuAk477 wrote:Eu am facut :))
La orange si la cosmote.
Doar avertismente si atat =))
=)))))))) Eu am nevoie de 10 Mil la fel un prieten are mari probleme, ne-am gandit de unde sa facem rost de bani, el a zis baza este Cosmote, Vodafone si Orange. A sunat avocatul familiei si la intrebat ce se poate intampla iar el a zis ca este vb de niste Avertizmente care sunt egal cu 0 si nu mai are voie sa faca abonament la ei pana nu achita ca ii gaseste ca rau platnici. Si mergem la Cosmote luam un tel cu 2 mil destul de bun, il bagam la amanet luam maximul, dupa la vodafone tot cu 2 mil luam ceva bun si incheiem cu orange...
=)))) ce planuri malefice ai ;)) parca te vad maine poimaine la televizor :))))) =))))
:))) Ce vrei sa fac...
Vand domeni-ul VSZ.ro ~ 4 Euro Orange
User avatar
danny eXtream
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1750
Joined: 17 Apr 2012, 16:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv !!!!!
Detinator server CS: Nu.
SteamID: warrez12
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
1.5/3
Location: Italia
Has thanked: 83 times
Been thanked: 184 times
Contact:

24 Nov 2013, 00:08

Acum 2 ani am fost cu prieten la orange si am luat un tel la abonament , am pus amandoi bani si am luat un samsung omnia , chiar in ziua aia l-am dus la amanet si am luat pe el 10 milioane , el costa in jur de 15 , noi am dat 2 milioan bani si cate 50 lei peluna abonamentul . asta nu a platit niciodata , ia venit o gramada de facturi timp de jumatate de an si dupa a vazut ca nu are cu cine nu a mai trimis . asa ca poti face linistit nu patesti nimic ..

Ps am scris de pe tel , scuze de greseli
Nu folosesc messenger , nu sunt intermediar si fac tranzactii foarte rar chiar deloc .

SITE DE Traslochi
Facebook Traslochi
Pentru persoanele care sunt in Provincia Lombardia fac traslochi la preturi bune , mai sus pagina de facebook si site-ul .
PS. Doar pentru cei interesati , ceilalti sa se abtina !!


Inactiv
User avatar
RAZVANN.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3610
Joined: 03 Nov 2008, 21:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Excelent
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator ajutator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 206 times
Been thanked: 179 times

24 Nov 2013, 00:27

Te baga in preventel...
Am un amic care si el a fost in preventel (n-a mai platit 2 luni de abonament dupa ani si ani ca voia sa renunte la el) si acum a facut abonament la Orange fara probleme... insa la Vodafone au strambat din nas aia :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 41 guests