World of Tanks

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Necenzurat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 0
Joined: 28 Dec 2010, 12:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
Reputatie: Fost moderator
0.6/3
Has thanked: 79 times
Been thanked: 55 times
Contact:

27 Nov 2013, 00:33

Am vazut ca mai este un subiect, doar cu 2 raspunsuri.

Topicul este destinat pentru toti jucatorii de World of Tanks, dar si pentru cine vrea sa se apuce de joc.

Cati de aici se joaca World Of Tanks?
World of Tanks (rom. - Lumea tancurilor) este un joc video de rol online amplu multi-jucător prescurtat MMORPG (engleză: Massively multiplayer online role-playing game), dezvoltat de compania bielorusă Wargaming.net, înfățișând în timp real mediul vehiculelor de luptă de la mijlocului secolului al XX-lea. Jocul e calificat de dezvoltatori drept un MMO-action, cu elemente de strategie și împușcături. Conceptul «World of Tanks» se bazează pe lupte cu tancuri pe echipe în regim jucător contra jucător.
Image World of Tanks Romania - Comunitatea tanchiştilor români - Ia-ţi tancul şi intră în luptă!
RoyalServer 2
User avatar
miber
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

27 Nov 2013, 06:41

Este frumos joc-ul putin dificil cu tinta, dar este ok, oricum cei de la wargame mai au 2 jocuri pe linie unu cu aviane si altu cu barci de lupta, mai frumos este cel cu avioane acolo este ceva mai interesant...

Oricum pentru cei care vor sa il joace eu il recomand este un joc strategic online bine gandit.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information