R.I.P Paul Walker

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:12

sharkstar wrote:
Seve wrote:
derp. wrote:
Ciudat e ca daca nu ar fi el, de ce nu apare pentru o declaratie ceva? Nu cred ca au nevoie de acest gen de publicitate :-??
Nu au nevoie de acest gen de publicitate intradevar, dar de o revenire surpriza in Fast and Furious 7 au nevoie:)
Culmea prostiei , toata planeta sa il stie mort , si cand apare FAST AND FURIOUS 7 sa joace in el. =)))) [Pana acum a jucat doar o parte din film , nu tot.]
Ba cand va aud cum vorbiti zici ca ati fost voi acolo mancav-as gura ! Poate filmarile s-au terminat , nu stiti voi daca s-au terminat sau nu.
In massmedia se vorbesc tot felul de chestii , nu trebuie sa credeti orice.

Si in legatura cu declaratia : atat timp cat se pregateste ceva sau s-a pus ceva la cale , cum sa iasa sa dea declaratie ca nu a fost el?


ATUNCI CAND O SA FIE CEVA CLAR (POZA,DOCUMENT) care sa-mi arate ca a fost Paul in masina aia , eu nu cred asemenea prostii!

@QAZW - limbajul in primul rand! In al doilea rand , nici nu stiti voi cate ascunde America , cate se intampla si nu stiti voi mai urmariti documentare , ca nu va prostesc , din contra va face sa aflati chestii mai interesante. Cand se pregateste ceva , se pregateste la scara mare nu ce e in Romania , ce vedeti voi la CAPATOS , etc.
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
RoyalServer
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:14

DHS HBK wrote:
D.Ciprian wrote:Nici medicii legisti nu au putut identifica cadavrele. De unde sunteti voi asa de siguri ca era Paul in masina ? Erati pe trotuar si l-ati vazut?

Are Dreptate Ciprian ;)
De ce s-a zis ca "Paul" era in dreapta,cand nici numele soferului nu l-a dat ? (eu unul n`am vazut sa mentioneze cine era soferul).
Nu cred ca era greu sa vada a cui era masina si precizau la stiri : Soferul X a provocat un accident mortal,iar din sursele martorilor Paul Walker era pasagerul din dreapta. !

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
bubals
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 01 Dec 2013, 21:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: wow such status
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:15

Voi sunteti prosti? (astia de ziceti ca posteaza pe net)
Posteaza altcineva, daca va oboseati sa cititi pe facebook citez
Paul Walker was truly an amazing person and his impact will be forever felt.
Paul wasn’t someone who would just write a check and lend his name to an organization;
he was the heart and soul of Reach Out WorldWide. Paul was the first one in and the last one out, he led by example and his hard work and dedication inspired everyone who had the privilege of working with him.
Pentru pentru tampiti: WAS (google translate daca tot nu v-ati prins).
It is with a truly heavy heart that we must confirm that Paul Walker passed away today in a tragic car accident while attending a charity event for his organization Reach Out Worldwide. He was a passenger in a friend's car, in which both lost their lives. We appreciate your patience as we too are stunned and saddened beyond belief by this news. Thank you for keeping his family and friends in your prayers during this very difficult time. We will do our best to keep you apprised on where to send condolences. - #TeamPW
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

02 Dec 2013, 22:16

zimpe wrote:
DHS HBK wrote:
D.Ciprian wrote:Nici medicii legisti nu au putut identifica cadavrele. De unde sunteti voi asa de siguri ca era Paul in masina ? Erati pe trotuar si l-ati vazut?

Are Dreptate Ciprian ;)
De ce s-a zis ca "Paul" era in dreapta,cand nici numele soferului nu l-a dat ? (eu unul n`am vazut sa mentioneze cine era soferul).
Nu cred ca era greu sa vada a cui era masina si precizau la stiri : Soferul X a provocat un accident mortal,iar din sursele martorilor Paul Walker era pasagerul din dreapta. !
Roger Rodas.
DNS: Crezi că vedetele postează pe Facebook-ul lor? Ești total paralel. Au o întreagă echipă în spate.
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:18

QAZW wrote: Roger Rodas.
DNS: Crezi că vedetele postează pe Facebook-ul lor? Ești total paralel. Au o întreagă echipă în spate.
Numele a fost dat dupa ceva timp . Intai s-a constatat ca era Paul in masina cu el . Nu era normal sa-l dea pe proprietarul masinii ? E logic ! Toate stirile au explodat ca era Paul si dupa ca nu era la volan . Sunt multe semne de intrebare!
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

02 Dec 2013, 22:19

D.Ciprian wrote:
QAZW wrote: Roger Rodas.
DNS: Crezi că vedetele postează pe Facebook-ul lor? Ești total paralel. Au o întreagă echipă în spate.
Numele a fost dat dupa ceva timp . Intai s-a constatat ca era Paul in masina cu el . Nu era normal sa-l dea pe proprietarul masinii ? E logic ! Toate stirile au explodat ca era Paul si dupa ca nu era la volan . Sunt multe semne de intrebare!
Păi bun, și? Până la urmă s-a aflat cine era cu el în mașină.
DHS HBK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 321
Joined: 04 Oct 2013, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 67 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:21

Degeaba vorbiti voi aici tot felul de chestii proaste .

Nimeni nu a fost acolo sa vada cine era in masina aia cu adevarat.
Pana nu face un mic video cu el cand il inmormanteaza nu cred nimic !

Si cu asta bafta

@Respect Paul Walker

p.s: https://www.facebook.com/pages/RIP-Paul ... 2243416000 - deja paginile cu R.I.P Paul Walker isi dau delete :) Care-i motivul ??
Last edited by DHS HBK on 02 Dec 2013, 22:30, edited 2 times in total.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:30

zimpe wrote:
DHS HBK wrote:
D.Ciprian wrote:Nici medicii legisti nu au putut identifica cadavrele. De unde sunteti voi asa de siguri ca era Paul in masina ? Erati pe trotuar si l-ati vazut?

Are Dreptate Ciprian ;)
De ce s-a zis ca "Paul" era in dreapta,cand nici numele soferului nu l-a dat ? (eu unul n`am vazut sa mentioneze cine era soferul).
Nu cred ca era greu sa vada a cui era masina si precizau la stiri : Soferul X a provocat un accident mortal,iar din sursele martorilor Paul Walker era pasagerul din dreapta. !
Zimped soferul era cel mai bun prieten al lui fost pilot de curese ! Acest sofer a fost angajat de cei de la f&f pentru al invata pe Paul sa conduca . Revin cu edit cand imi reamintesc numele lui !

Edit: Pe sofer il chema Roger Rodas
Last edited by dDx on 02 Dec 2013, 22:32, edited 1 time in total.
DHS HBK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 321
Joined: 04 Oct 2013, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 67 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:30

dDx wrote:
zimpe wrote:
DHS HBK wrote:

Are Dreptate Ciprian ;)
De ce s-a zis ca "Paul" era in dreapta,cand nici numele soferului nu l-a dat ? (eu unul n`am vazut sa mentioneze cine era soferul).
Nu cred ca era greu sa vada a cui era masina si precizau la stiri : Soferul X a provocat un accident mortal,iar din sursele martorilor Paul Walker era pasagerul din dreapta. !
Zimped soferul era cel mai bun prieten al lui fost pilot de curese ! Acest sofer a fost angajat de cei de la f&f pentru al invata pe Paul sa conduca . Revin cu edit cand imi reamintesc numele lui !
Roger Rodas.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:34

Cum s-a fotografiat Paul Walker inainte de a muri! Actorul s-a imbracat din cap pana-n picioare in negru si parea extrem de trist = > http://romanianews.eu/cum-s-a-fotografi ... -de-trist/
User avatar
D.Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3948
Joined: 02 Oct 2010, 18:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Away
Detinator server CS: ---
SteamID: @@@
Reputatie: Fost administrator
Location: .dbsql
Has thanked: 263 times
Been thanked: 330 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:36

Daily Mail relateaza ca printre primele persoane sosite la locul accidentului s-ar fi aflat fiul de 8 ani al lui Roger Roads.
FIUL LUI ce ar cauta la 450 m de locul unde era evenimentul caritabil ? A alergat pana acolo ? totusi sunt 450m si are 8 ani copilul. Chiar credeti baliverna asta?
Click pentru a vizualiza | Afiseaza codul
Image
DHS HBK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 321
Joined: 04 Oct 2013, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 67 times
Been thanked: 6 times
Contact:

02 Dec 2013, 22:38

D.Ciprian wrote:
Daily Mail relateaza ca printre primele persoane sosite la locul accidentului s-ar fi aflat fiul de 8 ani al lui Roger Roads.
FIUL LUI ce ar cauta la 450 m de locul unde era evenimentul caritabil ? A alergat pana acolo ? totusi sunt 450m si are 8 ani copilul. Chiar credeti baliverna asta?

Asa e :) deci e ceva la mijloc !
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information