Vand Comunitate !

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

gazdamea
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 13 Jun 2013, 22:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma uit la voi si imi vine sa rad :)))
Detinator server CS: Da
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Dec 2013, 21:38

Neserios! Il cunosc bine am fost in staff la el pe server cat si pe forum chiar grad mare ! Co-Owner nu cumparati ! 60-70euro ?:)) Ba dute ba te sfatuiai cu mine si ady pe skype ma puneai sa iti dau 2 e sa platesti webhostu si .ro la tine e 10 e care 70 euro?Sa nu uitam donatiile care ti le-am adus de la playeri!Nu cumparati o sa fie o mare teapa !

@Edit: Nu ai populat tu nik ! Majoritatea sunt playeri mei de pe LNT !Restu a inchis CVL sv si au venit toti la tine ce populare ai facut tu marele weedboy ?Ca sa inchis un sv si au venit la tine asta e populare ! Dute la culcare
Anunturi/Vand-Steam - 3 Steam-uri la dispozitie!
RoyalServer
Weedboy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 19 Oct 2013, 22:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Dec 2013, 21:57

gazdamea wrote:Neserios! Il cunosc bine am fost in staff la el pe server cat si pe forum chiar grad mare ! Co-Owner nu cumparati ! 60-70euro ?:)) Ba dute ba te sfatuiai cu mine si ady pe skype ma puneai sa iti dau 2 e sa platesti webhostu si .ro la tine e 10 e care 70 euro?Sa nu uitam donatiile care ti le-am adus de la playeri!Nu cumparati o sa fie o mare teapa !

@Edit: Nu ai populat tu nik ! Majoritatea sunt playeri mei de pe LNT !Restu a inchis CVL sv si au venit toti la tine ce populare ai facut tu marele weedboy ?Ca sa inchis un sv si au venit la tine asta e populare ! Dute la culcare
Multumesc , acum poti sa pleci sa inchizi usa in spatele tau " niko " . Sa nu uitam de tine , marele smeker care te pricepi sa faci comunitati . Daca esti asa priceput la sa:mp , si creare de comunitati , de ce nici o comunitatea nu a rezistat mai mult de 2 luni la tine ? Esti vai de capu tau , hai dai drumu :*

EDIT : playerii tai ? Daca sunt playerii tai atunci de ce nu au venit dupa tine pe unde ai fost si au ramas la mine ? Esti .............
In viata este bine sa stii de toate !!!
http://www.bpgzone.ro
Image
gazdamea
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 13 Jun 2013, 22:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma uit la voi si imi vine sa rad :)))
Detinator server CS: Da
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Dec 2013, 22:26

Eu numai joc samp si daca vroiam ii luam!Playeri mei toti admini vostri care sunt amei imi dau raportu zilnic ce se intampla pe server ! Eu mai intru pe conturi la admini si vad ce se intampla asa ca ciocu mic daca nu stii sa iti tii admini :))!
Anunturi/Vand-Steam - 3 Steam-uri la dispozitie!
Weedboy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 19 Oct 2013, 22:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Contact:

04 Dec 2013, 23:13

gazdamea wrote:Eu numai joc samp si daca vroiam ii luam!Playeri mei toti admini vostri care sunt amei imi dau raportu zilnic ce se intampla pe server ! Eu mai intru pe conturi la admini si vad ce se intampla asa ca ciocu mic daca nu stii sa iti tii admini :))!

NU iti este pic de rusine ? Spune nu iti este pic de rusine sa minti in halul acesta ? Daca intrai zilnic pe conturi de admini , la cat de ciudos esti tu , sigur faceai ceva numai ca sa strici serverul . Acum te rog , ti-am zis fa pasi din acest topic , nu doresc sa ma cert cu tine . Ti-ai spus parerea acum nu te mai baga aiurea .

EDit : II luai pe naiba . Ti-ai deschis server si au venit 3 playeri cu tine . Daca erau playerii tai adevarat veneau 20-30 . Asa ca ......
In viata este bine sa stii de toate !!!
http://www.bpgzone.ro
Image
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

05 Dec 2013, 06:15

Weedboy wrote:
miber wrote:100 euro :-j

Mai mult de 15 euro nu merite comuniatea, hai 20 pentru server dar mai mult nu...

Oricum bafta cu vanzarea ei, cea ce nu o sa prea reusesti la pret-ul asta + ai 3 postari nu te baga nimeni in seama...
Spui o mare aberatie aici . Cum 15/20 euro , cand pentru deschiderea minima a unei comunitati sunt necesari in jur de 30-40 euro ? Fii serios , 20 euro este numai domeniul .ro !
SI este greu sa populezi un server de sa:mp , insa la playerii pe care ii are serverul meu momentan , eu zic ca isi scoate fara doar si poate banii singur .
O comunitate gaming fara servere ? Atunci de unde ti-ar venii membrii ? :-??

Inseamna ca te-ai pacalit singur, pe mine ma costat doar 2 euro(2 euro a fost domeniul) sa deschid o comunitate, servele vin de la sine si nu nu este greu de populat un server, daca te duce capul nu... Daca esti in nestinta de cauza nu te mai exprima decat sa te faci de ras mai bine ai tacea, oricum tot nu merita mai mult peste 20 euro avand in vedere la cum arata forum-ul nu ma mir sa ii dea unu 10 euro...
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Weedboy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 19 Oct 2013, 22:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Dec 2013, 12:31

miber wrote:
Weedboy wrote:
miber wrote:100 euro :-j

Mai mult de 15 euro nu merite comuniatea, hai 20 pentru server dar mai mult nu...

Oricum bafta cu vanzarea ei, cea ce nu o sa prea reusesti la pret-ul asta + ai 3 postari nu te baga nimeni in seama...
Spui o mare aberatie aici . Cum 15/20 euro , cand pentru deschiderea minima a unei comunitati sunt necesari in jur de 30-40 euro ? Fii serios , 20 euro este numai domeniul .ro !
SI este greu sa populezi un server de sa:mp , insa la playerii pe care ii are serverul meu momentan , eu zic ca isi scoate fara doar si poate banii singur .
O comunitate gaming fara servere ? Atunci de unde ti-ar venii membrii ? :-??

Inseamna ca te-ai pacalit singur, pe mine ma costat doar 2 euro(2 euro a fost domeniul) sa deschid o comunitate, servele vin de la sine si nu nu este greu de populat un server, daca te duce capul nu... Daca esti in nestinta de cauza nu te mai exprima decat sa te faci de ras mai bine ai tacea, oricum tot nu merita mai mult peste 20 euro avand in vedere la cum arata forum-ul nu ma mir sa ii dea unu 10 euro...
Ok multumesc frumos . Domeniu . ro pe 2 euro ? De unde l-ai luat ? si pe cat timp ? Si web host ? cum iti deschizi o comunitate cu 2 euro sunt foarte curios . Daca nu sunteti interesati macar de ce va mai bagati . Eu sunt in nestiinta de cauza ? Nu stiu frate , pe toate site-urile pe care am intrat era domeniu . ro pe 1 an , 20 euro . Si sa nu mai zic webhostu care este 3-4 euro pe luna . Deci eu cred ca tu vorbesti in nestiinta de cauza . Toti spuneti ca e usor de populat un server , daca e asa usor de ce nu o faceti ? toti a-ti incercat dar rar vad pe cineva care are un server mare 100 + sa zica ca a fost usor . Doar cei care isi dau cu parerea asa , spun ca este usor :D
In viata este bine sa stii de toate !!!
http://www.bpgzone.ro
Image
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

05 Dec 2013, 12:42

Weedboy wrote:
miber wrote:
Weedboy wrote:
Spui o mare aberatie aici . Cum 15/20 euro , cand pentru deschiderea minima a unei comunitati sunt necesari in jur de 30-40 euro ? Fii serios , 20 euro este numai domeniul .ro !
SI este greu sa populezi un server de sa:mp , insa la playerii pe care ii are serverul meu momentan , eu zic ca isi scoate fara doar si poate banii singur .
O comunitate gaming fara servere ? Atunci de unde ti-ar venii membrii ? :-??

Inseamna ca te-ai pacalit singur, pe mine ma costat doar 2 euro(2 euro a fost domeniul) sa deschid o comunitate, servele vin de la sine si nu nu este greu de populat un server, daca te duce capul nu... Daca esti in nestinta de cauza nu te mai exprima decat sa te faci de ras mai bine ai tacea, oricum tot nu merita mai mult peste 20 euro avand in vedere la cum arata forum-ul nu ma mir sa ii dea unu 10 euro...
Ok multumesc frumos . Domeniu . ro pe 2 euro ? De unde l-ai luat ? si pe cat timp ? Si web host ? cum iti deschizi o comunitate cu 2 euro sunt foarte curios . Daca nu sunteti interesati macar de ce va mai bagati . Eu sunt in nestiinta de cauza ? Nu stiu frate , pe toate site-urile pe care am intrat era domeniu . ro pe 1 an , 20 euro . Si sa nu mai zic webhostu care este 3-4 euro pe luna . Deci eu cred ca tu vorbesti in nestiinta de cauza . Toti spuneti ca e usor de populat un server , daca e asa usor de ce nu o faceti ? toti a-ti incercat dar rar vad pe cineva care are un server mare 100 + sa zica ca a fost usor . Doar cei care isi dau cu parerea asa , spun ca este usor :D
Daca navighezi destul pe net poate prinzi ceva oferte, dar daca stai si te rupi pe un server o sa pierzi tot...
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
gazdamea
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 72
Joined: 13 Jun 2013, 22:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma uit la voi si imi vine sa rad :)))
Detinator server CS: Da
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Dec 2013, 16:04

Weedboy nu te mai caca pe tine ca mai mult de 10 euro nu iti da nimeni :))!Auzi ai dat tu 100 euro :))
Anunturi/Vand-Steam - 3 Steam-uri la dispozitie!
User avatar
kEnk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 271
Joined: 08 Apr 2012, 19:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 18 times
Been thanked: 13 times
Contact:

05 Dec 2013, 16:11

pm cu com + server
Weedboy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 19 Oct 2013, 22:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Dec 2013, 17:16

Cine nu ma crede si e interesat este invitat sa imi lase pm si ii dau poze cu platile facute ;)
ORicum da-ti tc va rog . Daca e cineva interesat imi lasa pm , nu stau sa ma cert cu ratatu de gazdamea care e un ciudos ;)
In viata este bine sa stii de toate !!!
http://www.bpgzone.ro
Image
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

05 Dec 2013, 17:31

Weedboy wrote:Cine nu ma crede si e interesat este invitat sa imi lase pm si ii dau poze cu platile facute ;)
ORicum da-ti tc va rog . Daca e cineva interesat imi lasa pm , nu stau sa ma cert cu ratatu de gazdamea care e un ciudos ;)
E doar tepar atata tot si mnah acuma cum sau mai desteptat alti moare de foame.
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
dNd # EciLa
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 21 Jul 2013, 19:01
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.ECILA.RO
Location: Bucuresti
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

05 Dec 2013, 18:02

100 de euro nu merita, 50-60 de euro DA.
@ Bafta cu vanzarea.
http://www.ecila.ro/forum - Since 2010
Vino si tu alaturi de noi.
Ai comunitate? -> http://ecila.ro/forum/index.php?/topic/ ... no-la-noi/
Locked

Return to “Anunturi”

  • Information