[REZOLVAT]40.84 EURO Hostprofil

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Baily
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 146
Joined: 27 Feb 2012, 20:21
Detinator Steam: Da
Location: Bucuresti
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

07 Dec 2013, 12:41

Resident22 wrote:Oameni buni, asta e acelasi cu Sona si incearca sa-si faca reclama.Vinde bani in firma lui cu un pret mai micut ca sa poaa sa cumpere lumea ceva de la el si sa scoata profit.E ca si cum ar pune ca vinde ceva.

Sona, ce te duce minte aia perversa./

Si daca un moderator verifica ip-urile si nu e una si aceeasi persoana iti ceri ban premanent pe forum ?
RoyalServer
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 12:42

Resident22 wrote:Oameni buni, asta e acelasi cu Sona si incearca sa-si faca reclama.Vinde bani in firma lui cu un pret mai micut ca sa poaa sa cumpere lumea ceva de la el si sa scoata profit.E ca si cum ar pune ca vinde ceva.

Sona, ce te duce minte aia perversa./
Ai report vreau sa vad si eu niste dovezi ...
Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

07 Dec 2013, 12:44

Baily wrote:
Resident22 wrote:Oameni buni, asta e acelasi cu Sona si incearca sa-si faca reclama.Vinde bani in firma lui cu un pret mai micut ca sa poaa sa cumpere lumea ceva de la el si sa scoata profit.E ca si cum ar pune ca vinde ceva.

Sona, ce te duce minte aia perversa./

Si daca un moderator verifica ip-urile si nu e una si aceeasi persoana iti ceri ban premanent pe forum ?
Si daca esti prost, te dai cu capul de pereti?Incepe!

Sigur ai net de 2 zile si nu ai auzit de proxy, ip changer si alte programe pe care un internaut obsedat ca Vasile, le cunoaste ca tabla inmultirii.
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

07 Dec 2013, 12:49

Resident22 wrote:
Baily wrote:
Resident22 wrote:Oameni buni, asta e acelasi cu Sona si incearca sa-si faca reclama.Vinde bani in firma lui cu un pret mai micut ca sa poaa sa cumpere lumea ceva de la el si sa scoata profit.E ca si cum ar pune ca vinde ceva.

Sona, ce te duce minte aia perversa./

Si daca un moderator verifica ip-urile si nu e una si aceeasi persoana iti ceri ban premanent pe forum ?
Si daca esti prost, te dai cu capul de pereti?Incepe!

Sigur ai net de 2 zile si nu ai auzit de proxy, ip changer si alte programe pe care un internaut obsedat ca Vasile, le cunoaste ca tabla inmultirii.
Ia verifica tu cele 2 profile de pe extream si o sa vezi steamid,reclama server,varsta ca nu coincid, iar plus de asta am vorbit cu Sona si nu este adevarat..e un om de 35 ani cu capul pe umeri nu ca tine care nu stii ce sa vezi sa atragi atentia si reclama negativa spre hostprofil.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 16:33

gloryous wrote:
Resident22 wrote:
Baily wrote:

Si daca un moderator verifica ip-urile si nu e una si aceeasi persoana iti ceri ban premanent pe forum ?
Si daca esti prost, te dai cu capul de pereti?Incepe!

Sigur ai net de 2 zile si nu ai auzit de proxy, ip changer si alte programe pe care un internaut obsedat ca Vasile, le cunoaste ca tabla inmultirii.
Ia verifica tu cele 2 profile de pe extream si o sa vezi steamid,reclama server,varsta ca nu coincid, iar plus de asta am vorbit cu Sona si nu este adevarat..e un om de 35 ani cu capul pe umeri nu ca tine care nu stii ce sa vezi sa atragi atentia si reclama negativa spre hostprofil.
E doar un copil mai bine nu il mai bagati in seama gata cu offtopicurile !

Inca valabil ~~
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 17:16

pifstar wrote:Eh i-a pus sona 52e in cont si vrea sa faca si el niste bani dupa :-j
Ai report vreau si eu o dovada ca mi-a bagat sona banii astia in cont lui ce ii iese daca baga bani gratuit ?
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 17:21

pifstar wrote:Eh i-a pus sona 52e in cont si vrea sa faca si el niste bani dupa :-j
pifstar sunt de acord sa vorbim pe dovezi si pe fapte concrete.Chiar asa ma crezi?Da, stiu ca asta e parerea ta despre mine.Te deranjeza faptul ca am avut si am clienti care isi platesc servicii in avans 2,3 luni inainte.Dragul meu coleg de suferinta pe acest forum, eu am dat si bani inapoi la anumiti clienti in sensul ca le-am pus stop la servicii care nu le foloseau si am transformat zilele ramase din ele in zile active pentru alte servicii care le foloseau, sper sa intelegi limba romana.Pe de alta parte am inregistrat domenii la anumiti useri pe aici care nu mai foloseau in timp acel domeniu inregistrat de ei si chiar am oferit altul nou cu aceiasi extensie in contul celui vechi pentru a fi omul multumit.Tu chiar nu vrei sa intelegi ca eu sunt altfel decat tine?Chiar vrei sa ne certam in fiecare zi si sa ne sicanam unul pe altul?Tu esti un mincinos, spui ca ai data center propriu dar nu ai, esti gazduit la fostul XPCHost, spui ca gazduiesti site-ul ecila dar de fapt ei au un server de cs la tine o cu totul alta treaba si ma acuzi pe mine ca fac un cont fantoma, adaug credit din WHMCS-ul meu licentiat in comparatie cu nulled-ul tau si ma arunc pe forum cu vanzarea lui?Bai baiatule, esti jalnic frate, nu te mai baga si nu mai trece de granita comunei unde locuiesti si vezi de viata ta de 2 bani.Nu mai mintiti lumea si hai sa punem pe masa ce aveam fiecare si ce putem face.Daca te simti depasit asa, macar nu te transforma in muiere mintind.Acesta este un alt user, fost client de al meu care a renuntat de buna voie la servicii desi puteam sa nu imi pese de el, avea un reseller de jocuri si i-am adaugat banii inapoi si tot e mai castigat asa decat sa lase zilele reseller-ului sa treaca.Putea sa ma doara undeva de el, a platit si gata.Sunt destui useri pe care i-am ajutat asa, pot confirma, baieti de treaba si stii de ce?Pentru ca eu facturile mi le achit indiferent de serviciile lor daca au sau nu de la mine, nu stau ca tine cu morcovul in fund cu tot cu frunze si pamant, ce mai fac luna viitoare am sau nu am bani sa platesc?Ca daca erai vreun bazat in buzunare nu cereai pe datorie cand era Omicron pasionat de hosting.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 17:29

pifstar wrote:Eh i-a pus sona 52e in cont si vrea sa faca si el niste bani dupa :-j
pifstar Sona e un baiat de nota 10 fata de tine cand am vrut sa imi fac un sv ti-am spus iti dau 3 euro paypal ca atat am pentru un server de 18 sloturi de la tine si tu ai murit de 1 euro normal dar Sona a inteles si a fost de acord dar tot el a avut de castigat ca in acea saptamana am bagat in jur de 60 euro in contul de la hostprofil fata de tine care mori de 1 euro :-j
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 20:08

Resident22 wrote:Oameni buni, asta e acelasi cu Sona si incearca sa-si faca reclama.Vinde bani in firma lui cu un pret mai micut ca sa poaa sa cumpere lumea ceva de la el si sa scoata profit.E ca si cum ar pune ca vinde ceva.

Sona, ce te duce minte aia perversa./
Daca vrei sa fiu nesimtit, pai o sa fiu, nu am nevoie sa fac ce faceai tu mai demult, nu uita minciunile care le spui mereu cand postezi aici si despre tine si despre altul.Priveste doar bilantul pe ziua de azi pe parte de incasari SMS, asta ca sa iti fie invatare de minte, de aici lipseste o tranzactie prin cod vodafone de 5 euro din partea unui user pe care daca insisti il voi preciza si e mai serios ca tine din toate punctele de vedere:
Image
Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:12

Alea-s toata platile sms inregistrare de cand ai hostprostfilul.
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:20

Resident22 wrote:Alea-s toata platile sms inregistrare de cand ai hostprostfilul.
Tu crezi ca pe mine ma cheama Andrei Uta sa modific factura la WHMCS ca sa ma vada lumea ca am licenta si sa te dai de gol ca nu ai modificat tot?Priveste si data incasarilor adica data de azi, lumea ma stie ca sunt corect si nu utilizez paint sau photoshop ca tine.Usor usor te stingi si uita lumea pe aici ce ai facut, ai dat-o in PTC-uri cu 12 centi pe zi, vai de capul tau de copil.Lasa omul care a facut topicul asta sa isi vand banii din cont, l-au contactat destui care pot confirma ca suntem persoane diferite, am dovezi de te ingrop in ele ca nu e pus de mine sau invers, chiar vrei sa te inneci in prostia in care stai in fiecare zi?Mergi si da click-uri si cauta coduri de counter-strike cum faceai acum ceva ani de zile si nu ne mai plictisi.
ON:Recomand acest client al meu si cine va tranzactiona cu el va face prin mine pentru ca totul sa decurga in regula.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:10

Sona wrote:
Resident22 wrote:Alea-s toata platile sms inregistrare de cand ai hostprostfilul.
Tu crezi ca pe mine ma cheama Andrei Uta sa modific factura la WHMCS ca sa ma vada lumea ca am licenta si sa te dai de gol ca nu ai modificat tot?Priveste si data incasarilor adica data de azi, lumea ma stie ca sunt corect si nu utilizez paint sau photoshop ca tine.Usor usor te stingi si uita lumea pe aici ce ai facut, ai dat-o in PTC-uri cu 12 centi pe zi, vai de capul tau de copil.Lasa omul care a facut topicul asta sa isi vand banii din cont, l-au contactat destui care pot confirma ca suntem persoane diferite, am dovezi de te ingrop in ele ca nu e pus de mine sau invers, chiar vrei sa te inneci in prostia in care stai in fiecare zi?Mergi si da click-uri si cauta coduri de counter-strike cum faceai acum ceva ani de zile si nu ne mai plictisi.
ON:Recomand acest client al meu si cine va tranzactiona cu el va face prin mine pentru ca totul sa decurga in regula.
Multumesc Sona de recomandare ! RECOMAND cu incredere toate serviciile oferite de HostProfil !
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information