Vand Server XMAS [Christmas Mod]

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
SimeriaIonut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 261
Joined: 17 Apr 2010, 15:28
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: XMAS.EXTREAMCS.COM
SteamID: _lvl4nticore_
Reputatie: Owner xmas.extreamcs.com
Fost moderator ajutator
Has thanked: 14 times
Been thanked: 23 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:25

Seara buna.

Da, vand actualul meu server de xmas. Am avut server de xmas de vreo cativa ani incoace si a trecut prin multe schimbari. M-am gandit pentru o buna bucata de timp sa il pun aici gratis, insa stiu care e mersul lucrurilor si stiu ce se va alege de munca mea. In ciuda faptului ca e prima oara cand vand ceva pe forum, cine ma cunoaste stie ca nu tratez lucrurile superficial si stiu ce fac. M-am mutat in Danemarca si am tinut serverul deschis aici, de aceea pozele vor aparea cu text in limba engleza, insa am tradus absolut totul si in limba romana, deci puteti alege intre cele 2 limbi. De asemenea, addons-ul vine cu TOATE SURSELE (.SMA). Absolut tot este personalizabil / se poate schimba dupa bunul plac.

Intrand in paine, am sa insir aici tot ce se afla in addons si mi se pare demn de mentionat + poze.

- AdminCMD colorat
- Mesaje hud + Shockwave + Sunet Xmas la plantarea bombei - POZA 1 | POZA 2
- Comanda /spec si /cs cu silent death - POZA
- Ninsoare (normala) + Cer instelat
- Sunete la sfarsit de runda (XMAS)
- Arme noi de craciun + grenazi - Galil | Knife | Grenada | M4A1 | AWP +altele
- Frostnade (grenada ce ingheata inamicul) - POZA
- Modele de jucatori schimbate (XMAS)
- Cand omori pe cineva sar stele din el - POZA
- Cand arunci grenazi mesajul Fire in the hole este schimbat cu unul de craciun - POZA
- Cand T/CT castiga apare mesaj HUD + ScreenFade
- Timeleft & Nextmap & TheTime colorate
- ResetScore personalizat XMAS
- Sistem Santa vs Grinch (unde santa si grinch primesc viteza, armura si viata, precum si arma speciala de craciun) - POZA1 | POZA2
- Sistem inteligent si eficient de a bloca reclamele in chat + log cu numele, data si ip-ul celui care a incercat sa faca reclama
- Afisarea unui mesaj cand un player se conecteaza ( Tara + Oras ) - POZA
- Sistem Level + XP personalizat XMAS ( 13 Levele, se pot adauga mai multe la cerere) - POZA
- Rang Chat personalizat XMAS + comanda /admins integrata pentru a arata adminii online intr-un motd - POZA1 | POZA2
- Plugin de semiclip (dezactivat actualmente, poate fi activat oricand, perfect functional)
- CSDM fara reclama cu BAILOPAN (dezactivat actualmente, poate fi activat oricand, perfect functional)
- Plugin special pentru a rezolva crash-ul ultimului build cu referire la fisierele .RES (dezactivat actualmente, se activeaza la urcarea unei harti noi [daca sunt probleme cu ea])
- Rank & Top modificate - POZA
- Sistem Votemap colorat - POZA
- Hartile XMAS de pe server :
Harti | Afiseaza codul
awp_snow_india
cs_assault_december
cs_coldmansion
cs_winternights
de_dust2_xmas
cs_whiteXmas
de_nbnorthpole
de_russka32
de_austria
fy_craciun
de_inferno_winter
de_xmasdust
fy_xmas
xmas_lodge
fy_flake
de_snowville
35hp_xmas
de_dust2_2x2_xmas
Cam astea sunt cele mai importante lucruri, daca am omis ceva o sa fac update. Ma repet, addon-ul vine cu toate resursele (modele, sprite-uri, sunete si harti) si cu TOATE SURSELE .SMA. Nu am putut descrie totul in post, asa ca puteti sa testati lucrurile "live", serverul este in semnatura, server care va fi inchis imediat ce addon-ul va fi vandut. Sper ca nu se considera reclama(nu fac reclama catre nicio comunitate).

Dat fiind faptul ca e cel mai greu sa-ti apreciezi propria munca, am sa va cer voua sa-mi faceti o oferta.
Nu sunt interesat de schimburi / domenii / conturi de steam / s.a.m.d. Strict bani.
Last edited by SimeriaIonut on 07 Dec 2013, 22:55, edited 2 times in total.
XMAS.EXTREAMCS.COM #Official Christmas Mod 2024 [❄️🎅🎄🎁]
RoyalServer 2
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:38

Felicitari, arata foarte bine.Un pret al addons-ului daca se poate.Sau alte variante, nu ma omor eu dupa asa ceva prea mult dar aceste poze imi plac, iti apreciez munca si as vrea sa stiu pretul in PM.Numai bine.
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:46

Interesant addon, si se vede ca ai muncit din placere, oricum nu te lua dupa totii invidiosi care o sa vina si o sa zica ba si eu fac la fel, ba nu iti dau 2 euro pe el asa e extreamul :)
Succes cu vanzarea.
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
SimeriaIonut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 261
Joined: 17 Apr 2010, 15:28
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: XMAS.EXTREAMCS.COM
SteamID: _lvl4nticore_
Reputatie: Owner xmas.extreamcs.com
Fost moderator ajutator
Has thanked: 14 times
Been thanked: 23 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:49

Sona wrote:Felicitari, arata foarte bine.Un pret al addons-ului daca se poate.Sau alte variante, nu ma omor eu dupa asa ceva prea mult dar aceste poze imi plac, iti apreciez munca si as vrea sa stiu pretul in PM.Numai bine.
Salut Sona, multumesc pentru parere.

Dupa cum am precizat si in postul principal, nu am cazut la un comun acord cu mine insumi privind pretul, asa ca am sa te rog sa-mi dau un PM cu pretul pe care vrei sa-l platesti pentru addons.
Ra # k1du wrote:Interesant addon, si se vede ca ai muncit din placere, oricum nu te lua dupa totii invidiosi care o sa vina si o sa zica ba si eu fac la fel, ba nu iti dau 2 euro pe el asa e extreamul :)
Succes cu vanzarea.
Multumesc k1du. Ai dreptate, am muncit din placere si inca o fac. M-am obisnuit cu ideea copiiilor ce nu stiu aprecia munca omului si incerc sa ii evit pe cat posibil.
XMAS.EXTREAMCS.COM #Official Christmas Mod 2024 [❄️🎅🎄🎁]
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

07 Dec 2013, 22:51

SimeriaIonut wrote:
Sona wrote:Felicitari, arata foarte bine.Un pret al addons-ului daca se poate.Sau alte variante, nu ma omor eu dupa asa ceva prea mult dar aceste poze imi plac, iti apreciez munca si as vrea sa stiu pretul in PM.Numai bine.
Salut Sona, multumesc pentru parere.

Dupa cum am precizat si in postul principal, nu am cazut la un comun acord cu mine insumi privind pretul, asa ca am sa te rog sa-mi dau un PM cu un pretul pe care vrei sa-l platesti pentru addons.
Ra # k1du wrote:Interesant addon, si se vede ca ai muncit din placere, oricum nu te lua dupa totii invidiosi care o sa vina si o sa zica ba si eu fac la fel, ba nu iti dau 2 euro pe el asa e extreamul :)
Succes cu vanzarea.
Multumesc k1du. Ai dreptate, am muncit din placere si inca o fac. M-am obisnuit cu ideea copiiilor ce nu stiu aprecia munca omului si incerc sa ii evit pe cat posibil.
Iti zic din proprie experinta pentru ca eu addonurile mele care multa lume le doreste dar mnah in public vezi doamne ca fac si ei asfel de addonuri, si pe cand colo se milogesc sa le dau addonurile mele, oricum e munca ta si ceri cat doresti tu pe ea!
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:00

SimeriaIonut wrote:
Sona wrote:Felicitari, arata foarte bine.Un pret al addons-ului daca se poate.Sau alte variante, nu ma omor eu dupa asa ceva prea mult dar aceste poze imi plac, iti apreciez munca si as vrea sa stiu pretul in PM.Numai bine.
Salut Sona, multumesc pentru parere.

Dupa cum am precizat si in postul principal, nu am cazut la un comun acord cu mine insumi privind pretul, asa ca am sa te rog sa-mi dau un PM cu pretul pe care vrei sa-l platesti pentru addons.

Multumesc k1du. Ai dreptate, am muncit din placere si inca o fac. M-am obisnuit cu ideea copiiilor ce nu stiu aprecia munca omului si incerc sa ii evit pe cat posibil.
Chiar nu am idee, de obicei nu caut asa ceva ca si activitate pe acest forum, dar acum mi-a placut ce am vazut si nu as vrea ca pretul meu sa nu reflecte munca ta la propriu.
User avatar
dDx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 209
Joined: 20 Nov 2013, 23:16
Detinator Steam: Da
CS Status: Combinatii :)
Detinator server CS: Furien.Drogatii.Ro
SteamID: george3vale
Location: Pitesti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:06

Foarte frumos addonsul !

@RECOMAND
#Vali
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2611
Joined: 24 Jan 2012, 11:00
Detinator Steam: Da
SteamID: id/spryt3
Reputatie: Fost Moderator
Fost Scripter eXtreamCS.com
1.2 / 3
Location: root
Has thanked: 81 times
Been thanked: 144 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:08

Nu vreau sa par nesimtit insa insa eu nu cred ca e mare lucru ce ai facut :) deoarece multe plugine/modele sunt de pe internet :)
Tot ce ai facut tu a fost doar sa pierzi timp-ul pe colorarea pluginelor
Totusi succes cu vanzarea.
User avatar
SimeriaIonut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 261
Joined: 17 Apr 2010, 15:28
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: XMAS.EXTREAMCS.COM
SteamID: _lvl4nticore_
Reputatie: Owner xmas.extreamcs.com
Fost moderator ajutator
Has thanked: 14 times
Been thanked: 23 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:13

Sona wrote: Chiar nu am idee, de obicei nu caut asa ceva ca si activitate pe acest forum, dar acum mi-a placut ce am vazut si nu as vrea ca pretul meu sa nu reflecte munca ta la propriu.
Ma aflu in postura ta oarecum. Eu am muncit mult si am fost serios de cand am intrat in bransa, insa nu am fost nevoit sa pun pretul pe munca mea deoarece am muncit pentru mine. De aceea, cum tu nu vrei ca pretul tau sa nu reflecte munca mea, nu vreau nici eu ca pretul meu sa fie exagerat.

Verifica PM.
Mr.SpRyTe wrote:Nu vreau sa par nesimtit insa insa eu nu cred ca e mare lucru ce ai facut :) deoarece multe plugine/modele sunt de pe internet :)
Totusi succes cu vanzarea.
Nicio problema, nu esti nesimtit, doar spui lucrurilor pe nume. Si da, multe sunt pe internet, cateva cu probleme, cateva ok. Dar eu nu vand pluginurile, ci addon-ul si atmosfera. Cel ce il va cumpara nu va trebui sa faca nimic decat sa dea drumul la server si sa joace. Munca grea nu a fost gasirea pluginurilor publice, ci aranjarea si structurarea lor astfel incat sa fie la indemana oricui.
XMAS.EXTREAMCS.COM #Official Christmas Mod 2024 [❄️🎅🎄🎁]
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:15

SimeriaIonut wrote:
Sona wrote: Chiar nu am idee, de obicei nu caut asa ceva ca si activitate pe acest forum, dar acum mi-a placut ce am vazut si nu as vrea ca pretul meu sa nu reflecte munca ta la propriu.
Ma aflu in postura ta oarecum. Eu am muncit mult si am fost serios de cand am intrat in bransa, insa nu am fost nevoit sa pun pretul pe munca mea deoarece am muncit pentru mine. De aceea, cum tu nu vrei ca pretul tau sa nu reflecte munca mea, nu vreau nici eu ca pretul meu sa fie exagerat.

Verifica PM.
0 mesaje noi
Edit:a ajuns acum.Ms.
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

07 Dec 2013, 23:47

Arata bine addonul,unele pluginuri chiar sunt originale si ar atrage in perioada aceasta playeri
Singurul dezavantaj este ca nu da nimeni bani pe un addon care-l foloseste 3 saptamani si gata
Succes oricum
#Vali
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2611
Joined: 24 Jan 2012, 11:00
Detinator Steam: Da
SteamID: id/spryt3
Reputatie: Fost Moderator
Fost Scripter eXtreamCS.com
1.2 / 3
Location: root
Has thanked: 81 times
Been thanked: 144 times
Contact:

07 Dec 2013, 23:52

S3ekEr^ wrote:Arata bine addonul,unele pluginuri chiar sunt originale si ar atrage in perioada aceasta playeri
Singurul dezavantaj este ca nu da nimeni bani pe un addon care-l foloseste 3 saptamani si gata
Succes oricum
De ce sa il folosesti 3 saptamani poate fi un server tot anu sa aduca aminte de iarna
Locked

Return to “Anunturi”

  • Information