Ionut Printu - M-a Lovit Iar Dragostea 2014

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

HanuDrumetului
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 05 Dec 2013, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 01:52





Atentiune, atentiune s-a deschis cel mai mare studio din Romania "Drumetul Show Bizz", vrei un videoclip la cel mai mic pret din Romania ? Atunci apeleaza cu incredere la numarul de telefon: 0768.907.649 - Daniel Cameramanu !!!
RoyalServer 2
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Dec 2013, 01:57

HanuDrumetului wrote:Atentiune, atentiune s-a deschis cel mai mare studio din Romania "Drumetul Show Bizz", vrei un videoclip la cel mai mic pret din Romania ? Atunci apeleaza cu incredere la numarul de telefon: 0768.907.649 - Daniel Cameramanu !!!
Atentiune, atentiune a venit Daniel Cameramanu' sa va ia Banu.

Hai ma serios, pana si manelari(bullshit) au venit aici, nu ca as avea ceva cu voi dar la cati bani invartiti va injositi sa va faceti publicitate pe aici, sau sa atrageti clienti aflati intre 9-14 ani... acum ce trebuie sa mai vad ca vine Salam(Sasesc) si isi aduce server-ul de cs aici in comunitate nu, off off.

ON: Cat despre acel studio nu este cel mai mare din Romania doar ca voi astia cu manele va dati mari si tari in creasta si va dati nume gen "Printu,Mercedes,BMW,Cutitarul,etc,etc"
Last edited by miber on 12 Dec 2013, 01:58, edited 1 time in total.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
HanuDrumetului
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 05 Dec 2013, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 01:58

miber wrote:
HanuDrumetului wrote:Atentiune, atentiune s-a deschis cel mai mare studio din Romania "Drumetul Show Bizz", vrei un videoclip la cel mai mic pret din Romania ? Atunci apeleaza cu incredere la numarul de telefon: 0768.907.649 - Daniel Cameramanu !!!
Atentiune, atentiune a venit Daniel Cameramanu' sa va ia Banu.

Hai ma serios, pana si manelari(bullshit) au venit aici, nu ca as avea ceva cu voi dar la cati bani invartiti va injositi sa va faceti publicitate pe aici, sau sa atrageti clienti aflati intre 9-14 ani... acum ce trebuie sa mai vad ca vine Salam(Sasesc) si isi aduce server-ul de cs aici in comunitate nu, off off.


Poate mai sunt si oameni cu capu pe umar care gandesc nu trebuie neaparat videoclip de manele
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Dec 2013, 01:59

HanuDrumetului wrote:
miber wrote:
HanuDrumetului wrote:Atentiune, atentiune s-a deschis cel mai mare studio din Romania "Drumetul Show Bizz", vrei un videoclip la cel mai mic pret din Romania ? Atunci apeleaza cu incredere la numarul de telefon: 0768.907.649 - Daniel Cameramanu !!!
Atentiune, atentiune a venit Daniel Cameramanu' sa va ia Banu.

Hai ma serios, pana si manelari(bullshit) au venit aici, nu ca as avea ceva cu voi dar la cati bani invartiti va injositi sa va faceti publicitate pe aici, sau sa atrageti clienti aflati intre 9-14 ani... acum ce trebuie sa mai vad ca vine Salam(Sasesc) si isi aduce server-ul de cs aici in comunitate nu, off off.


Poate mai sunt si oameni cu capu pe umar care gandesc nu trebuie neaparat videoclip de manele

La cate tzepe sa dau aici ma indoiesc sa fie vreunul care sa dea milioane pentru 5-6 min de recording :|
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
HanuDrumetului
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 05 Dec 2013, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 02:02

Imi dau seama ca sunt si copiii care nu isi permit cate ceva , am observat ca sunt cativa cu capu pe umeri .


Ex : Sona , Ovidiu_ , miber ... si mai sunt 2 - 3 ...
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Dec 2013, 02:52

HanuDrumetului wrote:Imi dau seama ca sunt si copiii care nu isi permit cate ceva , am observat ca sunt cativa cu capu pe umeri .


Ex : Sona , Ovidiu_ , miber ... si mai sunt 2 - 3 ...
Mersi ca mai inclus si pe mine, cu toate ca poate multi nu ma considera dar daca ma iau dupa ce zice lumea, as fii mort demult.

Acum serios nu vreau sa fac off si sa iti stric postarea cu servicile tale care nu sunt listate, unde mama masi isi gasesc toti astia numele, Gen "Printu,Mercedes,Mercedesa,Cutitaru,Mafiotul", mai este unu Printul ardealului, ba da-o in masa astia se vad printi deja si in vena are sange de taran, epic oameni vor sa para mai mari dar defapt sunt mai mici, fara suparare, cred ca se injosesc atat de mult in cat pentru 2.000 euro ar manca si c*c*t.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
not.responding
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 21
Joined: 09 Dec 2013, 22:40
Detinator Steam: Da
Location: Bucureşti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 03:12

Printu ardealului = cel mai frumos din ardeal =))
Caut server counter-strike 1.6 semi populat sau populat (20 sau 22 sloturi) aduc jucători + donaţii, îmi puteţi trimite mesaj privat cu serverul.
HanuDrumetului
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 05 Dec 2013, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 03:23

Pai presupun ca vorbesti de Dani Printul Banatului nu ?
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

12 Dec 2013, 03:53

HanuDrumetului wrote:Pai presupun ca vorbesti de Dani Printul Banatului nu ?
Exact ala, are cumva sange regal de este print, sau e doar de fatzada ca ia si el 1000 euro cu fundu ???
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
golf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 185
Joined: 30 Sep 2013, 14:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 17 times
Been thanked: 12 times
Contact:

12 Dec 2013, 10:29

salut printule..

same shit , different day...
HanuDrumetului
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 56
Joined: 05 Dec 2013, 16:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Contact:

12 Dec 2013, 11:28

miber wrote:
HanuDrumetului wrote:Pai presupun ca vorbesti de Dani Printul Banatului nu ?
Exact ala, are cumva sange regal de este print, sau e doar de fatzada ca ia si el 1000 euro cu fundu ???

E nume de scena asa cum are si Adrian Minune , Sorin Copilu de Aur si tot asa ... . Dani a primit numele ala de la Rustem Petrisor.
User avatar
SAHIM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 11 Dec 2013, 20:55
Detinator Steam: Da
CS Status: miner
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Location: Moon
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

12 Dec 2013, 11:39

HanuDrumetului wrote:
miber wrote:
HanuDrumetului wrote:Pai presupun ca vorbesti de Dani Printul Banatului nu ?
Exact ala, are cumva sange regal de este print, sau e doar de fatzada ca ia si el 1000 euro cu fundu ???

E nume de scena asa cum are si Adrian Minune , Sorin Copilu de Aur si tot asa ... . Dani a primit numele ala de la Rustem Petrisor.
ne-am dat dracului.
ai un iq...mai mic decat numarul adidasilor tai
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 416 guests