Vand server dedicat

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Florinel.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 04 Oct 2013, 10:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravietuiesc.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2013, 17:35

RAM : 16 gb ddr3
Procesor i7
port 1 gbps
+ virtualizare solusvm pentru vps-uri linux si windows.
pret : 400 lei lunar. 350 lei prima luna daca este cumparat pana pe data de 20. ofer si factura la nevoie.
User avatar
.el.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 141
Joined: 07 Oct 2013, 22:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe banii statului.
Location: Müllrose, Germany
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:01

IQHost wrote:RAM : 16 gb ddr3
Procesor i7
port 1 gbps
+ virtualizare solusvm pentru vps-uri linux si windows.
pret : 400 lei lunar. 350 lei prima luna daca este cumparat pana pe data de 20. ofer si factura la nevoie.
Tipul este cel cu elhost, parca nony il chema.
Nu incercati sa pareti mai mari decat sunteti ! Daca ma cobor eu la mintea voastra, nu inseamna ca si raman acolo.
Un destept poate face pe prostul atunci este nevoit, insa un prost face pe desteptul toata viata, fara succes !
Aviz amatorilor gen MajeStik si egoistdream.

Image
User avatar
Maxthon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 50
Joined: 04 Oct 2013, 10:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:21

Code: Select all

Tipul este cel cu elhost, parca nony il chema.
Dansu' a spus ca a preluat elhost de la domnul MOCAnu.

Se pare ca si platile din noul site de tepe intra tot in contul domnului Mocanu
http://iqhost.ro/announcements.php?id=2
Last edited by Maxthon on 14 Dec 2013, 20:24, edited 1 time in total.
User avatar
Maxthon
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 50
Joined: 04 Oct 2013, 10:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:25

Code: Select all

Asa cum spune si colegul meu de suferinta .el. mai mult ca sigur ca e travestitul de Nony, afacerea tipica pentru multi, inchid hostingul cu numele care l-au avut si deschid cu altul si trecerea asta lasa in urma cativa pagubiti.Ca sa vorbim pe fapte sunt cel putin 2 useri pe forumul asta care mai au de incasat bani de la el asa ca aviz amatorilor
Eu am avut procesator de plati prin SMS de la el si nici pana acum nu s-a sinchisit sa-mi trimita banii.

Daca nu primim niciun semn din partea lui numai stau la discutii, o sa aiba probleme.
Last edited by Maxthon on 14 Dec 2013, 20:29, edited 2 times in total.
User avatar
SAHIM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 11 Dec 2013, 20:55
Detinator Steam: Da
CS Status: miner
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Location: Moon
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:38

si eu am bagat 20 de euro in siteul lui, ma tepuit. :))) voi ii dadeati dreptate cand am facut topic aici >:D<
User avatar
Florinel.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 04 Oct 2013, 10:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravietuiesc.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:40

Maxthon wrote:

Code: Select all

Asa cum spune si colegul meu de suferinta .el. mai mult ca sigur ca e travestitul de Nony, afacerea tipica pentru multi, inchid hostingul cu numele care l-au avut si deschid cu altul si trecerea asta lasa in urma cativa pagubiti.Ca sa vorbim pe fapte sunt cel putin 2 useri pe forumul asta care mai au de incasat bani de la el asa ca aviz amatorilor
Eu am avut procesator de plati prin SMS de la el si nici pana acum nu s-a sinchisit sa-mi trimita banii.

Daca nu primim niciun semn din partea lui numai stau la discutii, o sa aiba probleme.
Salut, eu am preluat elhost, te rog sa imi spui ce cont de comerciant ai, te-am mai rugat odata si nu ai spus nimic
@ Sona : cred ca ma confunzi, iti repet, nu sunt dl. Mocanu.
@ Maxthon : Avand in vedere ca am unele beneficii, el incaseaza toate platile prin transfer bancar, eu incasand doar platile din coduri de reincarcare, sms si card online, dar totusi ar trebui sa incercam sa fim ontopic.
User avatar
SAHIM
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 67
Joined: 11 Dec 2013, 20:55
Detinator Steam: Da
CS Status: miner
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Location: Moon
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:42

IQHost wrote:
Maxthon wrote:

Code: Select all

Asa cum spune si colegul meu de suferinta .el. mai mult ca sigur ca e travestitul de Nony, afacerea tipica pentru multi, inchid hostingul cu numele care l-au avut si deschid cu altul si trecerea asta lasa in urma cativa pagubiti.Ca sa vorbim pe fapte sunt cel putin 2 useri pe forumul asta care mai au de incasat bani de la el asa ca aviz amatorilor
Eu am avut procesator de plati prin SMS de la el si nici pana acum nu s-a sinchisit sa-mi trimita banii.

Daca nu primim niciun semn din partea lui numai stau la discutii, o sa aiba probleme.
Salut, eu am preluat elhost, te rog sa imi spui ce cont de comerciant ai, te-am mai rugat odata si nu ai spus nimic
@ Sona : cred ca ma confunzi, iti repet, nu sunt dl. Mocanu.
@ Maxthon : Avand in vedere ca am unele beneficii, el incaseaza toate platile prin transfer bancar, eu incasand doar platile din coduri de reincarcare, sms si card online, dar totusi ar trebui sa incercam sa fim ontopic.
bun, si cu mine cum ramane ?
User avatar
Florinel.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 04 Oct 2013, 10:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravietuiesc.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:43

Sahim, poti trimite un email la [email protected] si problema ta va fi solutionata.
@ Daca doriti sa discutam despre cum am cumparat eu elhost.ro sau despre ceea ce a facut dl. Mocanu, va rog sa deschideti un alt topic si sa incercam sa discutam aici despre acest dedicat.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

14 Dec 2013, 20:49

IQHost wrote:Sahim, poti trimite un email la [email protected] si problema ta va fi solutionata.
@ Daca doriti sa discutam despre cum am cumparat eu elhost.ro sau despre ceea ce a facut dl. Mocanu, va rog sa deschideti un alt topic si sa incercam sa discutam aici despre acest dedicat.
Nu te crede nimeni ca tu esti unul si Mocanu e altul.Ai preluat o firma care a dat niste tepe, asa ca macar cei care sunt pagubiti au dreptul sa creada ce vor.Iar eu personal cred urmatorul lucru, de ce Nony care inainte era prezent zilnic pe forumul asta nu le raspunde macar fraierilor care au ramas fara bani?Exista si metode mai rusinoase ca sa nu te stie forumul dar macar o rezolvi cu aia carora le-ai dat teapa.
User avatar
Florinel.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 117
Joined: 04 Oct 2013, 10:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Supravietuiesc.
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Contact:

15 Dec 2013, 11:24

Valabil
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

15 Dec 2013, 12:19

IQHost wrote:Valabil

CU 19 mesage vii aici si sa spui ca nu esti Dl.Motanu :)) ca si cum ai spune ca nu esti om ci extraterestru ;)
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
Robo
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 444
Joined: 05 Apr 2013, 15:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: ghostbeex21
Has thanked: 34 times
Been thanked: 32 times
Contact:

15 Dec 2013, 13:11

Ai primit pm ! :)
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information