Cerere plugin snow

Categoria cu cereri de pluginuri si nu numai.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori, Echipa eXtreamCS.com

Forum rules
Accesează link-ul pentru a putea vedea regulile forumului

Daca doriti sa vi se modifice un plugin, va rugam postati aici .
User avatar
OnlySky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Apr 2013, 21:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: Privat
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Dec 2013, 21:39

smileye wrote:
OnlySky wrote:exista proxy , plugin de acolo functioneaza fara lag.
Atat am vrut sa zic.

P.S vreau sa vad cum functioneaza plugin-ul tau la 20/32 jucatori.
Exista dar nu multi stiu de asta, le-am postat mai sus tot ce e pe internet, demonstreaza tu ca merg sursele alea de acolo + fps ridicat si sa ninga calumea si atunci iti dau 15 euro pe el.Is incomplete alea, daca vrei demonstratia pm me si iti arat pluginul cu cvaruri si cum ninge calumea si de sus.
Chiar am fost sigur , am intrat pe serverul tau.
Acest plugin ninge doar acolo unde se afla jucator. Deci aplica comanda pe fiecare jucator. Ai incercat sa-l testezi cu macar 15 jucatori ?
Sunt sigur ca e acel de pe amx-x
RoyalServer
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

18 Dec 2013, 21:47

OnlySky wrote:
smileye wrote:
OnlySky wrote:exista proxy , plugin de acolo functioneaza fara lag.
Atat am vrut sa zic.

P.S vreau sa vad cum functioneaza plugin-ul tau la 20/32 jucatori.
Exista dar nu multi stiu de asta, le-am postat mai sus tot ce e pe internet, demonstreaza tu ca merg sursele alea de acolo + fps ridicat si sa ninga calumea si atunci iti dau 15 euro pe el.Is incomplete alea, daca vrei demonstratia pm me si iti arat pluginul cu cvaruri si cum ninge calumea si de sus.
Chiar am fost sigur , am intrat pe serverul tau.
Acest plugin ninge doar acolo unde se afla jucator. Deci aplica comanda pe fiecare jucator. Ai incercat sa-l testezi cu macar 15 jucatori ?
Sunt sigur ca e acel de pe amx-x
Ma nebune, functioneza ceva de pe amx-xu tau?Pluginul are origini, iti ninge in cap tie cand esti jucator, unde vrei sa iti ninga?Sub picioare? Vau, dar ce minte mai aveti unii, are rost sa mai zic cum?
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

18 Dec 2013, 21:48

OnlySky wrote:
smileye wrote:
OnlySky wrote:exista proxy , plugin de acolo functioneaza fara lag.
Atat am vrut sa zic.

P.S vreau sa vad cum functioneaza plugin-ul tau la 20/32 jucatori.
Exista dar nu multi stiu de asta, le-am postat mai sus tot ce e pe internet, demonstreaza tu ca merg sursele alea de acolo + fps ridicat si sa ninga calumea si atunci iti dau 15 euro pe el.Is incomplete alea, daca vrei demonstratia pm me si iti arat pluginul cu cvaruri si cum ninge calumea si de sus.
Chiar am fost sigur , am intrat pe serverul tau.
Acest plugin ninge doar acolo unde se afla jucator. Deci aplica comanda pe fiecare jucator. Ai incercat sa-l testezi cu macar 15 jucatori ?
Sunt sigur ca e acel de pe amx-x
Am fost eu de am jucat cu el,ninge cum trebuie + ca nu face lag,garantez eu.
User avatar
OnlySky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Apr 2013, 21:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: Privat
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Dec 2013, 21:50

Ai zis ca ninge in orice locatie. Acest plugin functioneaza tot asa ca si ala de pe amx-x , nu ma crezi ? Poza de pe serverul tau.
smileye wrote: exact cum il am si eu fara sa deie crash sau sa fie fara cvauri si sa nu ninga aiurea in toate partile. :)
Imi arati in poza , unde "ninga aiurea in toate partile" ?

http://i.imgur.com/7OMIpWc.jpg

Acest plugin aplica comanda de snow pe fiecare (id) jucator. Cum crezi o sa fie lag , macar la 15 jucatori ?

P.S Nu face lag pentru ca ati fost voi 2. Vezi in poza cum ninge.

EDIT: Sprite-ul l-am scos de pe serverul tau. Faza cu update steam )))) tare. =))
La mine e ultimul update.
Last edited by OnlySky on 18 Dec 2013, 21:57, edited 3 times in total.
User avatar
OnlySky
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Apr 2013, 21:49
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: Privat
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Dec 2013, 22:02

smileye wrote:
OnlySky wrote:Ai zis ca ninge in orice locatie. Acest plugin functioneaza tot asa ca si ala de pe amx-x , nu ma crezi ? Poza de pe serverul tau.

http://i.imgur.com/7OMIpWc.jpg

Acest plugin aplica comanda de snow pe fiecare (id) jucator. Cum crezi o sa fie lag , macar la 15 jucatori ?

P.S Nu face lag pentru ca ati fost voi 2. Vezi in poza cum ninge.
Ala e bug de la tine, nu e de la plugin.

1. Nu ai facut update la Steam, pe noul engine steam nu mai apare orangebox.
2. Ai sprite-ul gresit, probabil de pe serverul tau sau ce ai testat tu.

http://imageshack.us/photo/my-images/198/hh8t.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/560/knrv.jpg/
De ce nu arati toata harta ? :D Pe 1 poza se vede ca ninga doar acolo unde stai tu spec (in acel radius). Pe al 2-lea ai aratat doar o bucata .. dar tot putem sa observam ca nu ninga in orice parte.

Deci atat am vrut sa zic , pluginul copiat de pe amx-x , doar ca ai adaugat cvar la

Code: Select all

entity_set_float(ent, EV_FL_nextthink, get_gametime() + 0.05);
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:05

domnu smileye banat 1 luna pentru vinderea unui plugin care nu iti apartine!
Faptul ca il oferiti gratis cei care il au chiar de la ask dar nu il aveti prea multi... nu ma deranjeaza dar faptul ca il vindeti si nu va apartine primiti ban la fel ca si smylei care cerseste pluginuri la greu si le vinde de aia nu am vrut sa ii dau sursa la utobuy_fix 2013 e nesimtit, la fel si fantasy a primit ban dupa cum si ExotiQ pentru furt de pluginuri!
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:10

CryWolf wrote:domnu smileye banat 1 luna pentru vinderea unui plugin care nu iti apartine!
Faptul ca il oferiti gratis cei care il au chiar de la ask dar nu il aveti prea multi... nu ma deranjeaza dar faptul ca il vindeti si nu va apartine primiti ban la fel ca si smylei care cerseste pluginuri la greu si le vinde de aia nu am vrut sa ii dau sursa la utobuy_fix 2013 e nesimtit, la fel si fantasy a primit ban dupa cum si ExotiQ pentru furt de pluginuri!
Dar tu domnule administrator cutu Wolf, ai voie sa il vinzi pe cel a lui Askhanar?Sau am uitat, ca tu vinzi pluginurile cui vrei tu ca esti mare administrator si dai warn si ban cui vrei.Tu ai voie nu?Se vede de ce a ajuns extreamcs ce a ajuns =))) Datorita flamanzilor dupa bani precum L@ur si domnul CryWolf.

Si L@ur care e numai dupa bani, bravo voua ca sunteti mari si faceti doar ce vreti voi =))))

Bafta la vanzari, iar daca ai ceva cu mine spune-mi personal nu da warn si ban aiurea, esti o jigodie de om, nesimtire curata pe fata ta ;)

ajajajaja =]]]]]]]
User avatar
Adventx
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1785
Joined: 17 Sep 2013, 21:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Has thanked: 128 times
Been thanked: 142 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:22

WoW, :D nu cred ca L@ur se hraneste din extream, nu mai criticati atita extream e un site foarte bun,am ivatat multe lucruri chiar am inceput si sa invat scripting,nu vreau sa spun ca e un site rau, dar ca CryWolf vinde plginul lui Askhanar... :-?
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:25

adventx wrote:WoW, :D nu cred ca L@ur se hraneste din extream, nu mai criticati atita extream e un site foarte bun,am ivatat multe lucruri chiar am inceput si sa invat scripting,nu vreau sa spun ca e un site rau, dar ca CryWolf vinde plginul lui Askhanar... :-?
Si nu e adevarat sau ce?El are voie sa il vanda ca e mare administrator???

Sunt sigur ca iau ban pe ip, dar nu conteaza, macar sa vada lumea ca i-am facut de ras dintr-un foc pe amandoi.
Last edited by teNNeke. on 18 Dec 2013, 22:27, edited 1 time in total.
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:27

teNNeke. iti dai seama ca nu o sa-mi pun mintea sa ma cert cu mintea aia seaca a ta nu ?

1. Arata-mi tu mie unde l-am vandut eu sau unde am zis ca il vand eu ?
2. Daca erai autorul acelui plugin sunt sigur ca nu i-ai fi permis sa il vanda el nu ? deci nu ti-ar conveni nu ?

Ce treaba ai tu cu ce face laur ? ti-e ciuda ? daca ar durea prostia pun pariu ca ai fi deja la pat bandajat total! renunta in a mai continua cu offtopic pentru ca iti dau avertisment si da sunte-m mari si tari pentru ca asa vrei tu sa crezi, dar nu e adevarat eu nu v-am desconsiderat cu nimic atat timp cat fiecare si-a vazut de treaba!

Code: Select all

Sunt sigur ca iau ban pe ip, dar nu conteaza, macar sa vada lumea ca i-am facut de ras dintr-un foc pe aman2.
De fapt ne-ai aratat cat de incult poti fi!
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Adventx
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1785
Joined: 17 Sep 2013, 21:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Has thanked: 128 times
Been thanked: 142 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:28

Pe luna L@ur scoate aproape 500$ din extreamcs, dupa statisticile unui site (mysitecost.ru)
teNNeke.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 318
Joined: 01 Sep 2013, 17:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 36 times
Been thanked: 9 times
Contact:

18 Dec 2013, 22:30

CryWolf wrote:teNNeke. iti dai seama ca nu o sa-mi pun mintea sa ma cert cu mintea aia seaca a ta nu ?

1. Arata-mi tu mie unde l-am vandut eu sau unde am zis ca il vand eu ?
2. Daca erai autorul acelui plugin sunt sigur ca nu i-ai fi permis sa il vanda el nu ? deci nu ti-ar conveni nu ?

Ce treaba ai tu cu ce face laur ? ti-e ciuda ? daca ar durea prostia pun pariu ca ai fi deja la pat bandajat total! renunta in a mai continua cu offtopic pentru ca iti dau avertisment si da sunte-m mari si tari pentru ca asa vrei tu sa crezi, dar nu e adevarat eu nu v-am desconsiderat cu nimic atat timp cat fiecare si-a vazut de treaba!

Code: Select all

Sunt sigur ca iau ban pe ip, dar nu conteaza, macar sa vada lumea ca i-am facut de ras dintr-un foc pe aman2.
De fapt ne-ai aratat cat de incult poti fi!
Imi cer scuze pentru offtopic, multe se vorbesc aici, ca daca nu e autor de ce se pune, am incercat sa prind si plagiatori de pluginuri, tot nu e bun... eu iau ban.Bun sa fie, dar tu vinzi pluginul, zic multi de pe aici ca doar tu vinzi acel plugin al lui Askhanar, mai citeste si tu topicurile pe aici ca se pare ca maturatorii de aici dorm.Iar astea nu is vorbe domnule Wolf, razi tu poate dar razi de prostia ta.

Cat despre L@ur nu ma refer la ce castiga sau ce vrea sa faca, nu la asta m-am referit ci ca si el tine apararea cand era vorba de ExotiQ ca a plagiat pluginuri, el a avut grad si deh pana nu l-au demascat santuzzu si rusul trofian ca eu singur nu puteam.
Last edited by teNNeke. on 18 Dec 2013, 22:33, edited 1 time in total.
Locked

Return to “Cereri”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 21 guests