DROPURI CS 1.6

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
mcristian
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1418
Joined: 30 Jul 2012, 20:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 240 times
Been thanked: 59 times

20 Dec 2013, 02:57

hai fi serios :)
acum cateva zile dadeai boost pe gtrs , fail
nu recomand , copil
exy wrote:Semifinalele si finala mica se vor juca maine (23.08).
Finala mica:

Code: Select all

tbd V tbd ora 22:00 bo3
exy wrote:
Specii. wrote:Frumos,in finala mica joaca tbd singur.
tbd = to be decided
Trebuie sa-ti traduc si to be decided ce inseamna ? :thinking:
RoyalServer 2
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

20 Dec 2013, 09:40

Eu tin cu 3000 drop / 24h cum tii tu cu 14.000, fii serios, la 14.000 un server clasic nu trebuia sa scada sub 32/32 fie ca e zi sau noapte!

Bafta, poate iti iese ceva.
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
dropuricsdark
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2013, 14:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Contact:

20 Dec 2013, 11:24

Edi daca tot Vrei sa-ti Faci Reclama Fai un topic NOU nu te-am intrebat eu cat bagi tu si ce faci am precizat ca serverul Este SLABUT si mai tot timpul cade !! Dela pre multe connectari la primul Client Cu server Dela Krond Sau TNi sau o alta firma buna o sa va dau evidenta cum il tin cu 2000 de dropuri!!
User avatar
BiLLy
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 914
Joined: 20 May 2010, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Restrictie PM (scoasa)
Has thanked: 62 times
Been thanked: 29 times

20 Dec 2013, 11:35

matrix_cs_07: daca vrei dropuri
matrix_cs_07: cs
matrix_cs_07: pentru server tau
matrix_cs_07: doar la 5 E
matrix_cs_07: 500 dropuri zilnice
matrix_cs_07: evidentza
BiLLy Furien.xGaMeRs.Ro: sa ma pis pe dropurile ***** sa ii le bagi ***** in cur ****** mortii ***** de tepar .cacamas pe ma-ta aia grasa
matrix_cs_07: Exploit Drtopuri Nr 1 http://www.csservers.ro/evidenta-live
matrix_cs_07: Va Astept Pe serverele Comunitatii CsDarkZone.Com >>Best.CsDarkZone.Com{Classic simple The Best}>> High.CsDarkZone.Com{Respawn Simple the Best}>>...<< Cautam Admini Cu experienta facetiti O cerere Pe Www.CsDarkZone.Com Va Asteptam!!
matrix_cs_07: Comunitatea CsDarkZone a dat start la primu concurs ce consta in : 1000 DROPURI + EVIDENTA
Nu trebuie descat sa ai dns nume.csdarkzone.com, iar castigatorul va fi ales prin http://www.random.org Va asteptam
matrix_cs_07: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... l#p1784649 Dropuri Cs 1.6 de Calitate Poze!
matrix_cs_07: Ora 22:07 Sau inregistrat 30 De mii de Dropuri Pe Paltforma Asteptam Clienti Buz care Doresc dropuri!!
Hide Recent Messages (F3)


e tepar ***** asta . nu cumparati .


cate tepe nu a dat de pe id asta .
User avatar
BiLLy
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 914
Joined: 20 May 2010, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Restrictie PM (scoasa)
Has thanked: 62 times
Been thanked: 29 times

20 Dec 2013, 11:35

matrix_cs_07: daca vrei dropuri
matrix_cs_07: cs
matrix_cs_07: pentru server tau
matrix_cs_07: doar la 5 E
matrix_cs_07: 500 dropuri zilnice
matrix_cs_07: evidentza
BiLLy Furien.xGaMeRs.Ro: sa ma pis pe dropurile ***** sa ii le bagi ***** in cur ****** mortii ***** de tepar .cacamas pe ma-ta aia grasa
matrix_cs_07: Exploit Drtopuri Nr 1 http://www.csservers.ro/evidenta-live
matrix_cs_07: Va Astept Pe serverele Comunitatii CsDarkZone.Com >>Best.CsDarkZone.Com{Classic simple The Best}>> High.CsDarkZone.Com{Respawn Simple the Best}>>...<< Cautam Admini Cu experienta facetiti O cerere Pe Www.CsDarkZone.Com Va Asteptam!!
matrix_cs_07: Comunitatea CsDarkZone a dat start la primu concurs ce consta in : 1000 DROPURI + EVIDENTA
Nu trebuie descat sa ai dns nume.csdarkzone.com, iar castigatorul va fi ales prin http://www.random.org Va asteptam
matrix_cs_07: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... l#p1784649 Dropuri Cs 1.6 de Calitate Poze!
matrix_cs_07: Ora 22:07 Sau inregistrat 30 De mii de Dropuri Pe Paltforma Asteptam Clienti Buz care Doresc dropuri!!
Hide Recent Messages (F3)


e tepar ***** asta . nu cumparati .


cate tepe nu a dat de pe id asta .
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

20 Dec 2013, 11:43

dropuricsdark wrote:Edi daca tot Vrei sa-ti Faci Reclama Fai un topic NOU nu te-am intrebat eu cat bagi tu si ce faci am precizat ca serverul Este SLABUT si mai tot timpul cade !! Dela pre multe connectari la primul Client Cu server Dela Krond Sau TNi sau o alta firma buna o sa va dau evidenta cum il tin cu 2000 de dropuri!!
Tii se pare ca am nevoie de reclama?Sau tii se pare ca imi fac reclama?Eu am spus cum trebuie sa stea un server la 3000drop, dupa cum stiu eu si cum pot tine, daca tu la 14.000 drop ai playeri doar pana la 1 e grav.Unde cade serveru ca pe gt.com nu vad? :))
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
User avatar
eromaster16
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 649
Joined: 26 Oct 2013, 08:20
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Location: Bucuresti
Has thanked: 11 times
Been thanked: 89 times

20 Dec 2013, 11:50

Edi wrote:
dropuricsdark wrote:Edi daca tot Vrei sa-ti Faci Reclama Fai un topic NOU nu te-am intrebat eu cat bagi tu si ce faci am precizat ca serverul Este SLABUT si mai tot timpul cade !! Dela pre multe connectari la primul Client Cu server Dela Krond Sau TNi sau o alta firma buna o sa va dau evidenta cum il tin cu 2000 de dropuri!!
Tii se pare ca am nevoie de reclama?Sau tii se pare ca imi fac reclama?Eu am spus cum trebuie sa stea un server la 3000drop, dupa cum stiu eu si cum pot tine, daca tu la 14.000 drop ai playeri doar pana la 1 e grav.Unde cade serveru ca pe gt.com nu vad? :))
Edi Trebuie sa fi Foarte mandru de tine. \:d/ Sa furi jucatori de pe alte servare , :-q cu raiz0 si sa suferi de DROP
Orce Boost Cumparat dupa www.csgmaster.com - Mai Primesti Un Boost
Gratuit Pentru cine Vrei Tu .
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

20 Dec 2013, 12:21

eromaster16 wrote:
Edi wrote:
dropuricsdark wrote:Edi daca tot Vrei sa-ti Faci Reclama Fai un topic NOU nu te-am intrebat eu cat bagi tu si ce faci am precizat ca serverul Este SLABUT si mai tot timpul cade !! Dela pre multe connectari la primul Client Cu server Dela Krond Sau TNi sau o alta firma buna o sa va dau evidenta cum il tin cu 2000 de dropuri!!
Tii se pare ca am nevoie de reclama?Sau tii se pare ca imi fac reclama?Eu am spus cum trebuie sa stea un server la 3000drop, dupa cum stiu eu si cum pot tine, daca tu la 14.000 drop ai playeri doar pana la 1 e grav.Unde cade serveru ca pe gt.com nu vad? :))
Edi Trebuie sa fi Foarte mandru de tine. \:d/ Sa furi jucatori de pe alte servare , :-q cu raiz0 si sa suferi de DROP
Esti inafara subiectului si mai esti si PROfesioniST cand vine vorba de dropurile pe care le fac eu.

Adu-mi dovezi ca eu folosesc raiz0 si ai 50e cash, am mai zis-o si o zic in continuare, te roade invidia, metoda mea face cat toate tepele date de tine. :* Ma pupi jos.

@Dupa modul in care scrie acest baiat nu-mi inspira incredere deloc, cumparati pe propria raspundere.
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
User avatar
eromaster16
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 649
Joined: 26 Oct 2013, 08:20
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Location: Bucuresti
Has thanked: 11 times
Been thanked: 89 times

20 Dec 2013, 13:39

Edi wrote:
eromaster16 wrote:
Edi wrote:
Tii se pare ca am nevoie de reclama?Sau tii se pare ca imi fac reclama?Eu am spus cum trebuie sa stea un server la 3000drop, dupa cum stiu eu si cum pot tine, daca tu la 14.000 drop ai playeri doar pana la 1 e grav.Unde cade serveru ca pe gt.com nu vad? :))
Edi Trebuie sa fi Foarte mandru de tine. \:d/ Sa furi jucatori de pe alte servare , :-q cu raiz0 si sa suferi de DROP
Esti inafara subiectului si mai esti si PROfesioniST cand vine vorba de dropurile pe care le fac eu.

Adu-mi dovezi ca eu folosesc raiz0 si ai 50e cash, am mai zis-o si o zic in continuare, te roade invidia, metoda mea face cat toate tepele date de tine. :* Ma pupi jos.

@Dupa modul in care scrie acest baiat nu-mi inspira incredere deloc, cumparati pe propria raspundere.
Acuma 2 zile vindeai metode Drop raiz0 ........ acuma nu mai sti =))))))) WTF lesinatule :*
Orce Boost Cumparat dupa www.csgmaster.com - Mai Primesti Un Boost
Gratuit Pentru cine Vrei Tu .
dropuricsdark
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2013, 14:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Contact:

20 Dec 2013, 15:07

Va rog frumos termianti cu disctuiile de genu asta , daca vreti sa raspundeti legat de cumpararea dropurilor , postati; Sau daca v-am dat teapa va rog frumos sa postati dovezile .
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

20 Dec 2013, 20:08

eromaster16 wrote:
Edi wrote:
eromaster16 wrote:
Edi Trebuie sa fi Foarte mandru de tine. \:d/ Sa furi jucatori de pe alte servare , :-q cu raiz0 si sa suferi de DROP
Esti inafara subiectului si mai esti si PROfesioniST cand vine vorba de dropurile pe care le fac eu.

Adu-mi dovezi ca eu folosesc raiz0 si ai 50e cash, am mai zis-o si o zic in continuare, te roade invidia, metoda mea face cat toate tepele date de tine. :* Ma pupi jos.

@Dupa modul in care scrie acest baiat nu-mi inspira incredere deloc, cumparati pe propria raspundere.
Acuma 2 zile vindeai metode Drop raiz0 ........ acuma nu mai sti =))))))) WTF lesinatule :*
Esti terminat?Pot sa-ti vand si chilotii de pe tine, nu inseamna ca i-am purtat eu.In fine, sa nu o lungim aici, daca ai ceva de impartit cu mine ne vedem, am auzit ca esti din Timisoara, nu stiu daca e adevarat.

@Dropuricsdark , zic sa incerci sa scoti bindurile, sa cauti alte metode si apoi sa incerci din nou, cand omul vede cantitati uriase si server gol iti dai seama ce concluzie trage, nu? (ma refer seara, cand de la 1 serverul tau e gol chiar daca peste noapte ai 3000 drop, pana la 8 dimineata)
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
dropuricsdark
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 19 Dec 2013, 14:55
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Contact:

21 Dec 2013, 00:06

BiLLy wrote:matrix_cs_07: daca vrei dropuri
matrix_cs_07: cs
matrix_cs_07: pentru server tau
matrix_cs_07: doar la 5 E
matrix_cs_07: 500 dropuri zilnice
matrix_cs_07: evidentza
BiLLy Furien.xGaMeRs.Ro: sa ma pis pe dropurile ***** sa ii le bagi ***** in *** ****** mortii ***** de tepar .cacamas pe ***** aia grasa
matrix_cs_07: Exploit Drtopuri Nr 1 http://www.csservers.ro/evidenta-live
matrix_cs_07: Va Astept Pe serverele Comunitatii CsDarkZone.Com >>Best.CsDarkZone.Com{Classic simple The Best}>> High.CsDarkZone.Com{Respawn Simple the Best}>>...<< Cautam Admini Cu experienta facetiti O cerere Pe http://Www.CsDarkZone.Com Va Asteptam!!
matrix_cs_07: Comunitatea CsDarkZone a dat start la primu concurs ce consta in : 1000 DROPURI + EVIDENTA
Nu trebuie descat sa ai dns nume.csdarkzone.com, iar castigatorul va fi ales prin http://www.random.org Va asteptam
matrix_cs_07: http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... l#p1784649 Dropuri Cs 1.6 de Calitate Poze!
matrix_cs_07: Ora 22:07 Sau inregistrat 30 De mii de Dropuri Pe Paltforma Asteptam Clienti Buz care Doresc dropuri!!
Hide Recent Messages (F3)


e tepar ***** asta . nu cumparati .


cate tepe nu a dat de pe id asta .
Auzi ba desteptule :))) asa pot sa scriu si eu ca Tu aveai gametracer.rs =)))) Taci Dreaku acolo Lumea Cunoaste calitate!
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information