Facem si noi o fapta buna ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

25 Dec 2013, 22:20

Este vorba despre acest caz . Eu am discutat deja cu ea si am ajutat-o atat ca am putut. Daca sunteti si voi dornici si binefacatori , face-ti si voi o mica donatie. :)

ADRESA LA CARE II PUTETI AJUTA
Centru crestin pentru copiii strazii
Prison Fellowship Romania
Cluj-Napoca, Strada Sobarilor, Nr. 29
Telefon:
0264-415.976
0264-415.977

Sau numarul ei: 0741798315 (nu abuzati va rog)
RoyalServer
User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2206
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

25 Dec 2013, 22:21

O sa donez.

p.s: Dar tu ai donat ?
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

25 Dec 2013, 22:27

Time4ever wrote:O sa donez.

p.s: Dar tu ai donat ?
Un prieten locuind in Cluj-napoca, dar avand putina treaba in Sibiu mi-a spus de ia.. Asa ca i-am trimis si eu prin el medicamente, dulciuri, fructe si 500 de ron. Bineinteles.. am pus cu cativa prieteni, familie si verisiori banii.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

25 Dec 2013, 22:42

Time4ever wrote:O sa donez.

p.s: Dar tu ai donat ?
Auzi ma, ca stiu ca o sa vezi mesajul, in momentul asta cred ca ai deja alt cont pe forumul asta, nu e treaba ta daca a donat sau nu, doneaza tu.
ON:La inceputul anului 2014 voi face tot posibilul sa donez, nu stiu cat si cand dar o voi face, in prima saptamana a anului.
Pe de alta parte azi propusesem si eu unui administrator sa promoveze http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27212.html nici nu m-a bagat in seama.
V-as zice vreo 2 da nu merita efortul.Cu 2 euro in sus sau in jos nu saraciti, sa va fie rusine, tot anul va laudati cu tablete, telefoane, masini, combinatii, avatare forum/mess si o data pe an nu faceti un gest.
User avatar
ZeT^
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3447
Joined: 10 Oct 2012, 19:56
Detinator Steam: Da
CS Status: Bun
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Sibiu
Has thanked: 192 times
Been thanked: 162 times
Contact:

25 Dec 2013, 22:50

In curand putem dona si prin paypal. Am s-o ajut sa-si faca un cont paypal si card bancar. Va rog.. daca nu aveti ce face cu 1 euro, 2 , nu da-ti banii pe prostii dropuri, boost-uri si ce mai luati voi, nu umpleti buzunarele celor care au.
Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

25 Dec 2013, 22:57

Impresionant caz , daca o sa am si eu, o sa dau ce pot.

Copii nu a nicio vina.Parintii i-as strange de gat.Cum faci tu ma 5 copii cand stii ca nu ai o casa, cand stii ca nu ai ce sa le oferi?Au aparut multe cazuri ,de ex unul la Maruta,o mamacu 8 copii ca nu are unde sa munceasca.

Maruta a intrebat-o:"Situatia a fost mereu asa, sau dupa ce v-a parasit tatal a fost mai greu"?

La care ea: "Mereu am stat cu chirie si n-am avut ce manca".Ei stand intr-o camera de plateau 100 lei/luna, o daramatura.

Pai atunci de ce m.m de oameni jegosi mai faceti copii daca nu aveti cu ce sa-i cresteti.Ca ti-e tie drag sa ti-o pui de 8 ori cu senzatii intense fara durex?Ca apoi sa ii chinui pe sufletele alea nevinovate sa moara de ciuda ca altii au iphoneuri ,pentru ca au parinti bazati, cu cap, si ei mor de foame?
Chinuie-te pe tine , parinte iresponsabil ce esti, mai bine sa vina la tv sa ceara bani de Durex decat sa faca de ras niste copii.
Poate intrebati de ce sunt asa revoltat pe chestia asta, si eu am o situatie similara la o ruda ,etc.


Asta e, ar fi bine sa se faca o lege ca in china.
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
TheGod
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 155
Joined: 07 Jul 2013, 11:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 28 times
Been thanked: 4 times
Contact:

25 Dec 2013, 23:13

Sona wrote:
Time4ever wrote:O sa donez.

p.s: Dar tu ai donat ?
Auzi ma, ca stiu ca o sa vezi mesajul, in momentul asta cred ca ai deja alt cont pe forumul asta, nu e treaba ta daca a donat sau nu, doneaza tu.
ON:La inceputul anului 2014 voi face tot posibilul sa donez, nu stiu cat si cand dar o voi face, in prima saptamana a anului.
Pe de alta parte azi propusesem si eu unui administrator sa promoveze http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27212.html nici nu m-a bagat in seama.
V-as zice vreo 2 da nu merita efortul.Cu 2 euro in sus sau in jos nu saraciti, sa va fie rusine, tot anul va laudati cu tablete, telefoane, masini, combinatii, avatare forum/mess si o data pe an nu faceti un gest.
Pai sa vorbim cu cei de la fundatia mereu aproape si cu cei de la vodafone sa cumpere topic global aici pe excs, serios acum voi trimite 2€ cand vom putea dona paypal
WWW.GCPADMIN.EU - Tutoriale linux, gamecp, steamcmd etc...
WWW.METIN2PLAY.ORG - Server de Metin2 PVM-PVP (70-30%)
connect CSDM.ILEGALZONE.COM CS1.6 SERVER [CSDM][SENTRY][FUN]
Image
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

26 Dec 2013, 10:23

TheGod wrote:
Sona wrote:
Time4ever wrote:O sa donez.

p.s: Dar tu ai donat ?
Auzi ma, ca stiu ca o sa vezi mesajul, in momentul asta cred ca ai deja alt cont pe forumul asta, nu e treaba ta daca a donat sau nu, doneaza tu.
ON:La inceputul anului 2014 voi face tot posibilul sa donez, nu stiu cat si cand dar o voi face, in prima saptamana a anului.
Pe de alta parte azi propusesem si eu unui administrator sa promoveze http://www.extreamcs.com/forum/anunturi ... 27212.html nici nu m-a bagat in seama.
V-as zice vreo 2 da nu merita efortul.Cu 2 euro in sus sau in jos nu saraciti, sa va fie rusine, tot anul va laudati cu tablete, telefoane, masini, combinatii, avatare forum/mess si o data pe an nu faceti un gest.
Pai sa vorbim cu cei de la fundatia mereu aproape si cu cei de la vodafone sa cumpere topic global aici pe excs, serios acum voi trimite 2€ cand vom putea dona paypal
Hai sa fim seriosi cu topicul global, e de ajuns ca un topic promovat de admin sa fie vazut mai bine de oameni de aici.Atat, Vodafone si acea fundatie nu vor cumpara topic aici.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information