Vând tema lafel[dot]ro

Anunturi legate de vanzari/cumparari.
*Nu suntem responsabili de tranzactiile efectuate intre membri. Utilizatorii sunt sfatuiti sa-si ia maximul de precautii inainte de finalizarea unei tranzactii pentru a preveni posibilitatea unei inselaciuni.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

28 Dec 2013, 17:16

Daca nu este a ta nu o poti vinde, ca sa o poti vinde trebuie sa ai toate drept-urile de autor cea ce tu nu ai, nu ii mai fa pe alti copii, fiindca tu esti un copil daca erai matur stiai ca nu poti vine ce nu este al tau, te chinuie burta pentru 1-2 euro, oricum aceasta tema daca ma supar o pun free pe net fara buguri si alte porcari.

Deci poti sa iti iei adio de la vanzarea ei, nu detii drept-urile si nici macar nu te-ai strofocat sa o faci tu...

Cius, daca ma crezi hater sa sti ca nu sunt dar iti spun realitatea in fata.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
RoyalServer
User avatar
wLk.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 132
Joined: 31 Oct 2012, 19:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Piatră iute , cin-te .....
SteamID: Selled
Has thanked: 1 time
Been thanked: 96 times
Contact:

28 Dec 2013, 17:31

miber wrote:Daca nu este a ta nu o poti vinde, ca sa o poti vinde trebuie sa ai toate drept-urile de autor cea ce tu nu ai, nu ii mai fa pe alti copii, fiindca tu esti un copil daca erai matur stiai ca nu poti vine ce nu este al tau, te chinuie burta pentru 1-2 euro, oricum aceasta tema daca ma supar o pun free pe net fara buguri si alte porcari.

Deci poti sa iti iei adio de la vanzarea ei, nu detii drept-urile si nici macar nu te-ai strofocat sa o faci tu...

Cius, daca ma crezi hater sa sti ca nu sunt dar iti spun realitatea in fata.

=)) Ţie îţi chiorlăie burta de foame şi vorbeşti ? Te chinui să vinzi temele alea 2 să iei şi tu petarde de revelion x_X ..


Puteţi să'o puneţi free , dacă vinzi şi tu temele le voi posta şi eu :* .
  • Pentru orice întrebare mă puteţi contacta prin
    Mesagerie privată ori Y!Messenger: wlk.official
Image
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

28 Dec 2013, 17:35

Tema e FREE sis e numeste DG_FROSTY !

A pus BG , l-a facut cu margin dotted si gata :-j..
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

28 Dec 2013, 17:56

wLk. wrote:
miber wrote:Daca nu este a ta nu o poti vinde, ca sa o poti vinde trebuie sa ai toate drept-urile de autor cea ce tu nu ai, nu ii mai fa pe alti copii, fiindca tu esti un copil daca erai matur stiai ca nu poti vine ce nu este al tau, te chinuie burta pentru 1-2 euro, oricum aceasta tema daca ma supar o pun free pe net fara buguri si alte porcari.

Deci poti sa iti iei adio de la vanzarea ei, nu detii drept-urile si nici macar nu te-ai strofocat sa o faci tu...

Cius, daca ma crezi hater sa sti ca nu sunt dar iti spun realitatea in fata.

=)) Ţie îţi chiorlăie burta de foame şi vorbeşti ? Te chinui să vinzi temele alea 2 să iei şi tu petarde de revelion x_X ..


Puteţi să'o puneţi free , dacă vinzi şi tu temele le voi posta şi eu :* .
Foamea, macar eu fac ceva de mana mea, ca nu vrea sa cumpere nimeni nu este vina mea eu nu oblig pe nimeni, asa ca veziti de jegul de sub unghi ;)

Si ca sa sti intre noi 2 este o diferenta, pentru ca eu fac ceva facut de mine, si tu vinzi ceva facut de altul ;) Si credema daca vand temele alea tu in nici un caz nu o sa ai acces la ele ;) pentru ca eu imi selectez clientela, nu dau la toti copii care isi bat joc de teme ;)
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
-|AdyTza|-
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1967
Joined: 02 Apr 2010, 18:35
Detinator Steam: Nu
CS Status: Prin vecini
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: Gallico
Has thanked: 139 times
Been thanked: 227 times

28 Dec 2013, 18:01

Ori incheiati discutia si o continuati in privat,ori trimit topicul la cos.
Nu sunt cel mai bun, dar nu e nimeni mai bun ca mine.
9 motive sa nu repari PC-ul unui prieten :)
Cum sa ridici volumul pe un Samsung S
Cine are nevoie de ajutor în modarea PSP-ului,PS3-ului nu ezitați sa îmi dați un PM sau add Y!M: adytza_spy94.
User avatar
IliutaCH
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 528
Joined: 07 Nov 2012, 01:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: caddy171
Location: Iasi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time
Contact:

28 Dec 2013, 18:01

=)) Ţie îţi chiorlăie burta de foame şi vorbeşti ? Te chinui să vinzi temele alea 2 să iei şi tu petarde de revelion x_X ..


Puteţi să'o puneţi free , dacă vinzi şi tu temele le voi posta şi eu :* .
Ai vrea sa faci ce face el :)) ! Se chinuie sa le vanda la extremisti ca voi ... eu sincer am vazut cam cum munceste la o tema ... si la fel ca voi eram si eu ... dar cand am vazut .... ! Temele isi merita banii ( parerea mea ) ! Asa ca un mojic ca tine care ia teme de pe net care le gaseste si nu prea sunt publicate si le vinde e nul ! Vii la mine si imi zici ca ai dat bani pe ea .. sa fim seriosi ... lafel.ro nu-si da temele oricat de spurcate ar fi pun pariu de asta ! Ai gasit-o pe forumu lu kalash si te etalezi pe aici ! Urat !
User avatar
wLk.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 132
Joined: 31 Oct 2012, 19:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Piatră iute , cin-te .....
SteamID: Selled
Has thanked: 1 time
Been thanked: 96 times
Contact:

28 Dec 2013, 18:09

caddy171 wrote:
=)) Ţie îţi chiorlăie burta de foame şi vorbeşti ? Te chinui să vinzi temele alea 2 să iei şi tu petarde de revelion x_X ..


Puteţi să'o puneţi free , dacă vinzi şi tu temele le voi posta şi eu :* .
Ai vrea sa faci ce face el :)) ! Se chinuie sa le vanda la extremisti ca voi ... eu sincer am vazut cam cum munceste la o tema ... si la fel ca voi eram si eu ... dar cand am vazut .... ! Temele isi merita banii ( parerea mea ) ! Asa ca un mojic ca tine care ia teme de pe net care le gaseste si nu prea sunt publicate si le vinde e nul ! Vii la mine si imi zici ca ai dat bani pe ea .. sa fim seriosi ... lafel.ro nu-si da temele oricat de spurcate ar fi pun pariu de asta ! Ai gasit-o pe forumu lu kalash si te etalezi pe aici ! Urat !

Kalash ? cine mai e şi kalash :)) ?
  • Pentru orice întrebare mă puteţi contacta prin
    Mesagerie privată ori Y!Messenger: wlk.official
Image
User avatar
*Max3Semne*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 869
Joined: 29 Nov 2011, 19:45
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: cs.max3semne.ro
SteamID: max3semne0
Has thanked: 25 times
Been thanked: 4 times

28 Dec 2013, 18:26

sunteu wrote:Pret ? PM .
rufuss
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 93
Joined: 11 Nov 2013, 14:42
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: AZI NU!
SteamID: 20cmrecordds
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

29 Dec 2013, 00:06

wLk. wrote:
caddy171 wrote:
=)) Ţie îţi chiorlăie burta de foame şi vorbeşti ? Te chinui să vinzi temele alea 2 să iei şi tu petarde de revelion x_X ..


Puteţi să'o puneţi free , dacă vinzi şi tu temele le voi posta şi eu :* .
Ai vrea sa faci ce face el :)) ! Se chinuie sa le vanda la extremisti ca voi ... eu sincer am vazut cam cum munceste la o tema ... si la fel ca voi eram si eu ... dar cand am vazut .... ! Temele isi merita banii ( parerea mea ) ! Asa ca un mojic ca tine care ia teme de pe net care le gaseste si nu prea sunt publicate si le vinde e nul ! Vii la mine si imi zici ca ai dat bani pe ea .. sa fim seriosi ... lafel.ro nu-si da temele oricat de spurcate ar fi pun pariu de asta ! Ai gasit-o pe forumu lu kalash si te etalezi pe aici ! Urat !

Kalash ? cine mai e şi kalash :)) ?
ak 47 kalashnikov (kalash)
User avatar
IliutaCH
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 528
Joined: 07 Nov 2012, 01:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Retras
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Nume anterior: caddy171
Location: Iasi
Has thanked: 14 times
Been thanked: 1 time
Contact:

29 Dec 2013, 04:07

EDIT !
Linuxell
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 4
Joined: 30 Jul 2014, 17:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Contact:

30 Jul 2014, 22:14

Imi poate da si mie cineva aceasta tema free? !
Post Reply

Return to “Anunturi”

  • Information