Pareri tema phpbb?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Tuco134
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 28 Dec 2013, 14:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

28 Dec 2013, 14:34

Genky wrote:la fel ? uita-te tu mai atent , la ws_aniimate , si la asta , banuiesc ca pe aia o aveti in minte
Esti prea but.
Uite tema : http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 24814.html . Uita-te de cand e postata ;)
El nu a facut decat sa schimbe cateva imagini si sa faca tema pe 100% sau cat e acum =)))
Last edited by Tuco134 on 28 Dec 2013, 14:36, edited 1 time in total.
RoyalServer 2
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

28 Dec 2013, 14:35

Frumusica.
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

28 Dec 2013, 17:25

sa va clarific si pe voi uitati-va atent , acea tema este ws_animate, luati-o si v oi si puneti-o , nici macar nu e modificata ,
uitati niste comparatii sa va lamuresc.
Noi :
Image
EI :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
si mai sunt modificari care le-am facut temei mele , dar nu le mai pun acum
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
DHS HBK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 321
Joined: 04 Oct 2013, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 67 times
Been thanked: 6 times
Contact:

28 Dec 2013, 20:59

Genky wrote:sa va clarific si pe voi uitati-va atent , acea tema este ws_animate, luati-o si v oi si puneti-o , nici macar nu e modificata ,
uitati niste comparatii sa va lamuresc.
Noi :
Image
EI :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
Noi :
Image
Ei
Image
Noi :
Image
Ei :
Image
si mai sunt modificari care le-am facut temei mele , dar nu le mai pun acum

scuze..ai copiat si tu alea de la tema theonecs :-q
Tuco134
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 28 Dec 2013, 14:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

28 Dec 2013, 21:10

We copile ! Ai modificat si tu topfive_body + viewforum/viewtopic_body si gata esti autor . =))
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

28 Dec 2013, 21:19

gata , incep sa injur , sunteti inculti , tampiti , sau prosti ? daca am zis ca nu e creata de mine , si am zis ca e decat modificata , doamne ce oameni prosti mai exista peaici
scuze..ai copiat si tu alea de la tema theonecs
ce am copiat ma eu de la theone ? nici nu am auzit de tema aia in p*m , mai lasa-tima ca " ai copiat " etc am specificat cand am facut topic-ul , ca nu eu sunt autorul temei , ci ca eu decat am modificat-o.
Last edited by fabr1s on 29 Dec 2013, 22:39, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj vulgar.
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
Tuco134
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 28 Dec 2013, 14:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

28 Dec 2013, 21:24

Genky wrote:gata , incep sa injur , sunteti inculti , tampiti , sau prosti ? daca am zis ca nu e creata de mine , si am zis ca e decat modificata , doamne ce oameni prosti mai exista peaici
scuze..ai copiat si tu alea de la tema theonecs
ce am copiat ma eu de la theone ? nici nu am auzit de tema aia in p*m , mai lasa-tima ca " ai copiat " etc am specificat cand am facut topic-ul , ca nu eu sunt autorul temei , ci ca eu decat am modificat-o.

Si daca injuri ce rezolvi ? Eu ti-am aratat tema , ca ai descarcat-o si ai modificat cateva chestii la ea.
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

28 Dec 2013, 21:29

daca injur , ma descarc , ba omule , si tema aluia ? e creata de el ? iti zic eu ca nu , si aia e modificata , dar habar nu are sa modifice , si ce am modificat eu , niste copii care vor "sa-si" faca forum , nu sunt in stare , si iti garantez eu ca nu este tema aia , ATENTIE NU ESTE ACCEA TEMA si iar zic ca nu e accea tema , de la ea am luat decat viewtopic, cateva coduri , am combinat gfx-ul , si inca 1 dar nu imi trece numele prin minte , si a rezultat aia , daca tu imi gasesti pe internet tema fix ca a mea iti dau 5 E paypal
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
User avatar
Aldin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1016
Joined: 29 Apr 2012, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: AldinK, Aldin K.
Fost administrator
Location: Viena
Has thanked: 2 times
Been thanked: 79 times
Contact:

29 Dec 2013, 03:01

tema e varza... :-&
Am înțeles ca ai luat tema și ai editat-o și ca nu te numești autor.. acuma pentru persoanele care se cred autori: "Sunteți varza! Ați stricat ceva frumos defapt de fiecare data este la fel....nu va pricepeți deloc în phpbb3! Adăugați viewforum,viewtopic, forumlist_body de la o tema apoi index_body, overall_header de la alta tema și în special overall_footer unde va treceți numele ca autor a temei."

on-topic:
1 - In header butoanele alea din stânga tot de mine au fost făcute pentru TheOneCs-v1 și sunt ok dar la mesaje e exagerat butonul ala mare!
2 - Adăugarea border-ului ala dashed cu culoare albastra cyan e dezgustătoare .. doar copii cu vârstele de 12, 13 ani iubesc asta când sunt la început (din propria experiență)
3 - Top 10 ala nici măcar nu e drept sa zici ca arata frumos.. are și el prea multe culori aiurea... Titlu By Autor (ai ceva de genul)
4 - tema ai lipit-o de pereți stanga/dreapta trebuia sa lași măcar un mic spațiu sa fi fost de 99% sau 98% width-ul... pentru ca headerul are un width mai mic fata de restul temei .. cea ce face tema aiurea..
5 - m-am uitat la tine pe forum.. cu toate ca stai 10 secunde în indexul ala degeaba... m-am uitat la modele si iarăși folosești culori de căcat pe text, gen:
Dupa cum spune si titlu cine doreste sa isi posteze id-urile mai jos.
Nume:
Prenume:
ID Messenger:
ID skype (in caz ca ai )
Sex: (Masculin/Feminin)
Varsta:
nu au ce cauta culori din astea într-un topic model... și scrise cu Bold
6 - Viewforum la fel folosesti culori trise si scris MARE la: 2 RASPUNSURI 25 VIZUALIZARI urmata de boxul gol care de fapt e modul Avatar of poster on Index and Viewforum

bine ca nu am văzut și radio pe forum .... :)) culorile sigur sunt luate de la paleta de culori din phpbb3 cea din topicuri ..
Tot ce am scris mai sus nu trebuie luat ca pe o jignire ci ca pe un sfat. Pentru că aproape tot ce ai tu acolo este făcut de mine și sincer nu îmi place deloc cum a fost dusa munca mea mai departe. Pentru ca fiecare încearcă sa își facă propria tema luând resurse de la alte teme .. făcând asta ei defapt nu își dau seama ca strica aspectul temei.. din păcate sunt dezamăgit ca nimeni nu o face mai FAINA!! Înțeleg când cineva îmi preia tema și ii da un update mai frumos.. un aspect mai plăcut.. sa lucreze în continuare simplu și elegant... adăugând logouri cu rezoluți de 600x400 și bannere la fel, adaugand alte elemente de la alte teme care defapt nu isi au locul acolo.. atunci o strica.. sau logouri de parca ar fi făcute în paint.. dați și voi frate 5euro unei persoane pricepute în ps sa va facă ceva frumos
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

29 Dec 2013, 03:35

frate de la mine ai nota 10 , uitati aici un baiat de nota 1000 care stie ce zice , nu fura copyright-ul , sau il modifica si se da autor.
Ai inteles ce multi nu au inteles , tema esentiala este ws_animate , si eu am modificate din inca 3 teme , in niciun caz theonecs , am mai gasit eu una , bluestyle , gfx design parca ........
Si nu, nu ma supar ci chiar ma bucur.
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

29 Dec 2013, 05:19

varza, praf, naspa, urata, rahat
Tuco134
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 47
Joined: 28 Dec 2013, 14:31
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

29 Dec 2013, 11:43

Genky wrote:frate de la mine ai nota 10 , uitati aici un baiat de nota 1000 care stie ce zice , nu fura copyright-ul , sau il modifica si se da autor.
Ai inteles ce multi nu au inteles , tema esentiala este ws_animate , si eu am modificate din inca 3 teme , in niciun caz theonecs , am mai gasit eu una , bluestyle , gfx design parca ........
Si nu, nu ma supar ci chiar ma bucur.
mortii tai. cine a zis ca ai modificat din theonecs ? esti chiar prost ? eu am zis ca ai luat tema care ti-am aratat-o si ai modificat cateva chestii . iesi in pu=la mea afara
Last edited by Pavel on 28 Oct 2014, 16:58, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru atac la persoana.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information