CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

31 Dec 2013, 20:32

asta so crezi tu ca aveam pe vremea asta grad. amy ma tinea in minciuni de cand am intrat in comunitate. ect

dar infine.. sa incheiem aici discutia cu cs1 vieti.
RoyalServer
nnu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 07 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

01 Jan 2014, 00:56

Dupa parerea mea,comunitatea Cs1 este o comunitate deschisa pentru toti copiii Romaniei...Nu am vazut nicio realizare din partea acestei comunitati... ( niciun server in top10 )....Acolo toti se cred smardoi/hackeri...Si in plus de asta "detinatoarea Diavolita" este o analfabeta.O bate grav ABECEDARUL.Cred ca la orele de limba si literatura romana nu a fost prezenta si acest lucru se observa...

@ Asta e Romania in ziua de azi...
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 01:13

Diaolitza a facut ceea ce tu nu vei face in 2 vieti.Ea face totu pe gratis nu pe bani.
nnu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 07 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

01 Jan 2014, 01:16

Farcash wrote:Diaolitza a facut ceea ce tu nu vei face in 2 vieti.Ea face totu pe gratis nu pe bani.

Se vede...Arata-mi tu concret ce-a realizat ea pana acum...
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 02:33

Pai are o comunitate mare,isi deschide site de boost gratuit pentru serverele ei,ofera dedicate webhosturi vpsuri sponsorizare..Tu oferi ceva dintre astea?
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

01 Jan 2014, 11:50

nnu wrote:Dupa parerea mea,comunitatea Cs1 este o comunitate deschisa pentru toti copiii Romaniei...Nu am vazut nicio realizare din partea acestei comunitati... ( niciun server in top10 )....Acolo toti se cred smardoi/hackeri...Si in plus de asta "detinatoarea Diavolita" este o analfabeta.O bate grav ABECEDARUL.Cred ca la orele de limba si literatura romana nu a fost prezenta si acest lucru se observa...

@ Asta e Romania in ziua de azi...
Prostia doare, nu?
Last edited by h4wk on 01 Jan 2014, 22:51, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic!
nnu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 07 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

01 Jan 2014, 12:51

#Gam3. wrote:
nnu wrote:Dupa parerea mea,comunitatea Cs1 este o comunitate deschisa pentru toti copiii Romaniei...Nu am vazut nicio realizare din partea acestei comunitati... ( niciun server in top10 )....Acolo toti se cred smardoi/hackeri...Si in plus de asta "detinatoarea Diavolita" este o analfabeta.O bate grav ABECEDARUL.Cred ca la orele de limba si literatura romana nu a fost prezenta si acest lucru se observa...

@ Asta e Romania in ziua de azi...
Prostia doare, nu?

Care e problema ta tinere? Mi se pare mie sau tu te ocupi de serveru ei si de asta te dai smardoi ?

Dar vad ca toti va-ti ofticati cand ati auzit ca este o comunitate destinata copiilor...sau stati acolo din cauza ca este fata? Sunteti penibili...



@farcash - si este o comunitate mare datorita copiilor care stau toata ziua in fata pc-ului..
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Jan 2014, 13:32

Farcash wrote:Pai are o comunitate mare,isi deschide site de boost gratuit pentru serverele ei,ofera dedicate webhosturi vpsuri sponsorizare..Tu oferi ceva dintre astea?
zici tu site de bost asta imi zicea si mie amy de cand am intrat in comunitate si o reusit pana acuma.. ? nu ! asa ca si eu daca vreau pot sa dau dropuri la 10 sv. dar nu vreau !

jalnic cs1!

"@farcash - si este o comunitate mare datorita copiilor care stau toata ziua in fata pc-ului.."

Adevarat. ! .. si cs1 din 4379 de membri sunt doar 360 Users active over the last 24 hours: serios !?

jalnic din nou cs1!
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 18:15

la site de boost va da drumu luna aceasta,asa se zice deci nu e sigur nimica.
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Jan 2014, 18:24

Farcash wrote:la site de boost va da drumu luna aceasta,asa se zice deci nu e sigur nimica.
asta mio zis mie cand am intrat in comunitate peste o saptamana e gata :)) cat o trecut de atunci !?

pai pana nu e gata.. la ce va laudati cu site bost :)) cand o sa faca ( la anu 2015 ) atunci sa vi sa te lauzi !

Jalnic cu J mare !
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 18:25

nu ma laud cu nimica,dar ei macar fac ceva pe gratis ok?
Nu am serrver acolo am doar un simplu cont dar am fost placut surprins ca acolo oamenii nu fac totul pentru profit.
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Jan 2014, 18:30

Farcash wrote:nu ma laud cu nimica,dar ei macar fac ceva pe gratis ok?
Nu am serrver acolo am doar un simplu cont dar am fost placut surprins ca acolo oamenii nu fac totul pentru profit.
stai flex ca si eu am oferit cat am putut xred la serverele populate :) am oferit sponsorizari wehost si mai ofer. si urmeaza.. sprijinul de la ruls cine cumpara prin noi sv. o sa primeasca 40% reducere. + xred !

asa ca nu stiu dc ai venit aici sa-ti bagi nasu !
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests