CsBlackZone/WEBCS TEPARI : Stefan / Legend

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 18:37

Ea nu ofera xred ci dropuri da care ea le cumpara de la gt.rs/gold boost/setti.
Dai tu asa ceva?
oferi tu dedicate ?
Nu,stiu ce vorbesc si pot zice ca cs1 se va ridica mai bine decat voi prin simplu fapt ca ei nu se lauda in stanga si in dreapta ci isi vad de treaba lor.
Tu uiti ca in trecut diavolitza a cumparat dropuri de 800 de euro care le-a oferit gratis ma gratis.
Fa si tu asa ceva si ai respectul meu.
RoyalServer 2
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Jan 2014, 21:56

in primul rand nu sunt chiar. asa de prost sa dau 800 euro.. si te rog adumi ceva dovezi ca a dat dedicate la cineva !?
Farcash
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 194
Joined: 03 Apr 2013, 15:11
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 6 times
Contact:

01 Jan 2014, 22:00

Nu,nu a dat dar daca vezi acolo unde scrie sponsorizari vei vedea ca se afla si dedicate.
Nu a dat deoarece nimeni nu a venit cu cerere de asa ceva dar toti ce au cerut ceva si au avut proiect pentru asa ceva au primit deci shut up.
Nu ai da acei bani deoarece nu ii ai.
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

01 Jan 2014, 23:32

Tu cred.. ca nu ma cunosti.. inca. bani aia ii am ori cand si la ori ce ora. faca vreau. dar nu is prost. sa bag in cs atati bani

deci e adevarat ce am zi.. nu a dat la nimeni. dedicate ... site de bost va minteste de la deschiderea comunitati am avut dreptate ?

Jalnic din nou !
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

03 Jan 2014, 00:42

CsBlackZone wrote:Tu cred.. ca nu ma cunosti.. inca. bani aia ii am ori cand si la ori ce ora. faca vreau. dar nu is prost. sa bag in cs atati bani

deci e adevarat ce am zi.. nu a dat la nimeni. dedicate ... site de bost va minteste de la deschiderea comunitati am avut dreptate ?

Jalnic din nou !


Tu ai intrecut masura deja te-am respectat insa deja ati devenit nesimtiti o sa numerotez mai multe prin care ai atacato pe di@volitza(Amalia) desi nu esti mai breaz

1. O faci analfabeta desi ea e printre straini iar tu stai in Romania (faca vreau,minteste) ce vraiai sa zici ?
2. Te caci atat cu grad-ul ala eu stiam ca user-ul face gradul nu grad-ul face userul in fine
3. Moderator zici? Tu vraiai un grad mai mare acu brusc bagi vrajeli ca doreai moderator
4. Moderatorii cu 10 post-uri? De unde ai scos si minciuna asta? Toti cei gare au primit grad aveau peste 100 de post-uri iar cel care avea cele mai putine post-uri cand a primit grad a fost user-ul Always cu 128 de post-uri.
5. Voi spuneti ca cs1 este plina de copii insa eu vad oameni mai coptii la minte decat voi 2 + chiar tu ai recunoscut ca ai stat 18/24 pe forum deci te-ai facut singur copil
6. Va laudati cu amarata aia de csblackzone dar daca stam si ne gandim la inceput cum arata forumul vostru?Era o copie de la a la z a forumului cs1 ( tema lafel / categoriile lafel / rank-urile lafel / pana si banerele de la clan-ul gametracker si restu scria pe ele Counter-Strike One ) deci pot spune ca voi sunteti jalnici
7. Aveti dropuri?Ce dropuri aveti ma? voi ganditi cand va laudati cu dropurile?Voi furati playeri in timp ce di@volitza face totu fara furturi ( tot ce face este prin parteneriate si prin investitie )
8. Ai banii care ii are ia? Daca ii ai dc vindeti host cu dedicat la asynet? si cel mai slab dedicat :)) chiar ca jalnic 1000 fps garantat mor cand vad astfel de lucruri singuri care ofera 1000 fps garantat sunt TNI,KROND,0PING ( ma refer la host-uri romanesti)
9. Ca ziceai ca nu esti prost sa investesti atatia bani. Daca aveai banii care ii spui nu stateai si te chinuiai sa cauti servere in comunitate ;)
10. Din cate observ cs1 nu mai accepta servere in comunitate dc? deoarece di@volitza prefera sa plateasca ea serverele doar ca sa nu mai aibe de aface cu oamenii de genu vostru.Care au venit in comunitate pentru grad si dropuri.
11. Voi o jigniti si o faceti in toate felurile insa ea nu va baga in seama si isi continua treaba(deci care este jalnic ea sau voi? )
12. Platforma de boost o sa fie deschisa si sunt sigur de asta deoarece dovada este aici cs1-boost[dot].ro
13. Eu nu vad oameni care sa se planga de cs1 cum se plang de csblackzone sau cert-uri de genu asta ca voi ii dati afara etc.
Acum cine este jalnic?
Si aici incetez deoarece daca stau si ma gandesc bine gasesc motive numa uitandupa in post-urile voastre
Last edited by (c) xLd^ on 03 Jan 2014, 15:07, edited 2 times in total.
JKR13110
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 29 Jun 2013, 00:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: war3ft.funcs.ro
SteamID: joker13110
Has thanked: 10 times
Been thanked: 2 times
Contact:

03 Jan 2014, 04:15

CsBlackZone wrote:Tu cred.. ca nu ma cunosti.. inca. bani aia ii am ori cand si la ori ce ora. faca vreau. dar nu is prost. sa bag in cs atati bani

deci e adevarat ce am zi.. nu a dat la nimeni. dedicate ... site de bost va minteste de la deschiderea comunitati am avut dreptate ?

Jalnic din nou !
Spui de altii ca sunt jalnici , dar voi ma ca fara sa furati playeri nu sunteti in stare sa populati un server? Acum 4 luni cand aveam serverul de war3ft cu adonsul facut de onemdx , ati furat playeri de la mine la greu in special domn' legend pentru serverul lui de tip "rune", asa ca , nu mai va dati mari smardoi ca "aveti aia si aia" ca voi daca nu ati fura nu ati avea nimic. Sincer oameni ca voi fac comunitatile de gaming, de tot rasul si distrug distractia detinerii uneia.
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

03 Jan 2014, 15:04

JKR13110 wrote:
CsBlackZone wrote:Tu cred.. ca nu ma cunosti.. inca. bani aia ii am ori cand si la ori ce ora. faca vreau. dar nu is prost. sa bag in cs atati bani

deci e adevarat ce am zi.. nu a dat la nimeni. dedicate ... site de bost va minteste de la deschiderea comunitati am avut dreptate ?

Jalnic din nou !
Spui de altii ca sunt jalnici , dar voi ma ca fara sa furati playeri nu sunteti in stare sa populati un server? Acum 4 luni cand aveam serverul de war3ft cu adonsul facut de onemdx , ati furat playeri de la mine la greu in special domn' legend pentru serverul lui de tip "rune", asa ca , nu mai va dati mari smardoi ca "aveti aia si aia" ca voi daca nu ati fura nu ati avea nimic. Sincer oameni ca voi fac comunitatile de gaming, de tot rasul si distrug distractia detinerii uneia.
Foarte adevarat ei fac comunitatea cs1 una jalnica insa ei au copiato pana la 800 de membri in totalitate si acum brusc cs1 e jalnica ( uitativa in oglinda ) hoti striga hoti cum spunea cineva in accest topic ( cel care a facut accest topic este hot insa si voi sunteti niste hoti )
nnu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 07 Jan 2011, 23:33
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 20 times
Been thanked: 9 times

04 Jan 2014, 18:37

N-am nimic cu nimeni...dar daca analfabeta aia va oferit cateva servere gratis acum o laudati toti...Mai aveti unpic si ii pupati si picioarele...

Asta e Romania in care traim....S-a ales prafu de tot...
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

04 Jan 2014, 22:29

nnu wrote:N-am nimic cu nimeni...dar daca analfabeta aia va oferit cateva servere gratis acum o laudati toti...Mai aveti unpic si ii pupati si picioarele...

Asta e Romania in care traim....S-a ales prafu de tot...
Ce treaba au serverele? Cu jignirile aduse asupra ei?
Eu imi platesc singur server-ul si dropurile si totusi o laud si raman alaturi de ea.
Decat dastia cu nasu pe sus gen detinatorii comunitatii csblackdevil
Majoritatea o faceti analfabeta sau cum va vine voua la gura insa accea fata a investit mult si vrea sa faca ceva frumos pentru toata lumea insa nesimtiti ca voi stiu doar sa jigneasca
Ca bine zici traim in Romania
Shober
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 10
Joined: 04 Jan 2014, 00:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

05 Jan 2014, 11:22

xLd^ - nici daca ma straduiam, nu scriam asa.
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

07 Jan 2014, 07:44

cică "vezi dacă te pui cu legenda vie" =)))
Doamne, ce copil idiot :))
CsBlackZone
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 27 Dec 2013, 22:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

10 Jan 2014, 17:40

CIUBO. /snowyworld/ wrote:cică "vezi dacă te pui cu legenda vie" =)))
Doamne, ce copil idiot :))
daca am zis asa ceva :) inseamna cas copil ?:) esti praf... si tu :-j
Post Reply

Return to “Security zone”

  • Information