Alin Gajik - Neserios

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

05 Jan 2014, 18:23

Bun, mi-a dat un server de zm spre administrare care avea cateva buguri, le-am rezolvat, am bagat 2 gtrs (dupa care am luat ban, pentru ca gajik are restrictie pe gtrs), am bagat 2 setti, iar dupa 2 saptamani ma trezesc ca nu mai era aceasi parola la gamecp si dropurile gajik de pe server erau scoase, cand eu cu el ma intelesesem ca voi administra serverul, am discutat cu el despre asta, iar raspunsul lui final a fost "pai nul inchid , daca il platesti tu".

Dovada

Image


Poze:
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
Image
ID lui este: toto_aly
User pe forum: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Alin-Gajik/
RoyalServer 2
User avatar
rowxx
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 211
Joined: 06 Nov 2013, 00:56
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm lazy, but smart.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

05 Jan 2014, 18:27

Oameni limitati.
User avatar
Dexter Morgan
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 166
Joined: 25 Dec 2013, 21:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Waiting for you.
Detinator server CS: hero.ecila.ro
SteamID: Telefoane!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

05 Jan 2014, 18:28

Eu il stiam serios,lol.
Recomand:
Image
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

05 Jan 2014, 18:42

http://www.extreamcs.com/forum/security ... 26834.html

Ma bucur ca ti-ai dat seama cine e Alin.
The Lion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 27 Dec 2013, 22:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Jan 2014, 19:08

Frate serios? pentru 3 bosturi = 6 euro sa faci topic? daca bagai 30-40 de eur atunci ce mai ziceai ca ai bagat miliarde nu va inteleg deloc din orice ziceti de un om ca e teparmi se pare foarte aiurea
Image

Image
Propriul tau server la un click distanta -> http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=553

Image
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

05 Jan 2014, 19:21

The Lion, gandeste logic.
6 euro nu sunt bani? Ce doamne iarta-ma sunt? Daca bagam 2 euro, nu erau bani? De ce sa nu fac topic, pana la urma sunt bani mei si cu 32 lei puteam sa fac "multe".
Cand o sa fiti pe bani vostrii atunci o sa realizati si voi ceva, pana atunci cei ca tine, pe bani parintilor asa o sa zica: "Ce ba, 6 euro sunt bani? Sunt hartii..."
User avatar
Ceri
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 725
Joined: 23 Feb 2013, 14:15
Detinator Steam: Da
CS Status: GLOBAL ELITE
SteamID: cerizor
Reputatie: Fost Moderator
Location: HUNEDOARA
Has thanked: 36 times
Been thanked: 44 times
Contact:

05 Jan 2014, 19:41

The Lion , daca el s-a limitat sa dea teapa la 6euro inseamna ca se va limita mai mult ca sigur si la un client de 100euro , si asa ca mai bine anunta lumea sa stie ce fel de om e
Image
Alin-Gajik
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 28 Dec 2013, 14:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Jan 2014, 20:00

O sa scriu si eu in curand in acest topic , dar mai astept sa-si dea cu parerea si restu "prietenilor" mei , ca observ ca nu au scris toti .

Ca o precizare , trebuie sa fii tare "limitat" daca citesti acest topic si zici ca eu sunt tzepar
Image

Image

Image
Alin-Gajik
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 28 Dec 2013, 14:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

05 Jan 2014, 21:49

[]GooD[] wrote:
Alin-Gajik wrote:O sa scriu si eu in curand in acest topic , dar mai astept sa-si dea cu parerea si restu "prietenilor" mei , ca observ ca nu au scris toti .

Ca o precizare , trebuie sa fii tare "limitat" daca citesti acest topic si zici ca eu sunt tzepar
A, scuze, eu sunt teparul.

Esti patetic.

P.S: Daca-mi pun si eu prieteni sa raspunda, fac 3 pagini aici numai cu pareri rele despre tine, ca doar sunt prieteni mei.
GooD tu credca esti fericit , ca maine incepe gradinita , ca si juniorul meu care este in clasa a 3-a , intelege ce inseamna un cuvant scris intre ghilimele . Pentru cultura ta generala , cand pui un cuvant in ghilimele el reprezinta opusul ca inteles , al acelui cuvant

Cu tine nu am ce vorbi , deoarece nici tu nu sti ce vorbesti

URMATORUL
Fantasy^- wrote:
The Lion wrote:
[]GooD[] wrote:
A, scuze, eu sunt teparul.

Esti patetic.

P.S: Daca-mi pun si eu prieteni sa raspunda, fac 3 pagini aici numai cu pareri rele despre tine, ca doar sunt prieteni mei.
si daca iti aduci prieteni ce rost are frate se va schimba ceva ? dai in Doamne iartama de 6 e ca nu e o avere ai avut ftp la server gratis, ai primit dropuri gratis, daca ai bagat si tu 6 e vine sf pamantului? dar daca aveai tu server si bagai in el 30-40 de e si nu mai aveai bani de host si il inchideai atunci nuti mai parea rau de bani aia da pentru astia iti pare rau :)) am ramas fara cuvinte teapa inseamna sa dai bani si sa nu pripesti nimic da tu ai primit ftp si dropuri ce mai vruiai sati mai dea ?
Neserios omu , degeaba ii ti apararea ca are dreptate good , nu este neserios ci tepar !
Kindere daca , cauti in DEX iti gasesti de 2 ori numele in el , o data la tepar si a 2-a oara la neserios , Si daca tot vrei sa te comvingi de asta sa te uiti si ce inseamna cuvantul neserios , deoarece din ce am vazut pe forumul asta , tu te simti flatat si multumesti la un user care iti zice ca esti neserios

URMATORUL
QAZW wrote:
Alin-Gajik wrote:O sa scriu si eu in curand in acest topic , dar mai astept sa-si dea cu parerea si restu "prietenilor" mei , ca observ ca nu au scris toti .

Ca o precizare , trebuie sa fii tare "limitat" daca citesti acest topic si zici ca eu sunt tzepar
El nu a zis ca esti tepar, ci neserios. Este o diferenta.
Citeste posturile inainte sa scrii cv la adresa mea inteleptule
Ceri wrote:The Lion , daca el s-a limitat sa dea teapa la 6euro inseamna ca se va limita mai mult ca sigur si la un client de 100euro , si asa ca mai bine anunta lumea sa stie ce fel de om e
Si daca vorbesti aceasi limba cu good , faceti schimb de id-uri si pupativa in fund pe messenger
Image

Image

Image
The Lion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 27 Dec 2013, 22:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

06 Jan 2014, 07:15

QAZW wrote:
Alin-Gajik wrote:Si daca vorbesti aceasi limba cu good , faceti schimb de id-uri si pupativa in fund pe messenger
Poate suntem noi copii, dar macar stim sa scriem. :(
Oricum s-a mai postat ca este tepar pe forum.
celalalt care a mai postat fura playeri cand nu era alin on si tot el e tepar? :)) e tare asta
Image

Image
Propriul tau server la un click distanta -> http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=553

Image
User avatar
meLvin
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 820
Joined: 02 Jul 2012, 13:14
Detinator Steam: Da
SteamID: zanacamatar
Reputatie: Ban 2 luni !
Utilizator neserios (tepar)
Location: Rosiori de Vede
Has thanked: 35 times
Been thanked: 28 times

06 Jan 2014, 07:37

Nu mai bagat texte gen ca 6 euro nu-s bani , poate acel om a muncit pentru banii aia .... si 1 euro is bani!
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

06 Jan 2014, 14:36

Si tu crezi ca ma cobor la mintea ta? Te las in lumea ta, si pe tine si "prietenii" tai virtuali.

P.S: Trebuie sa fi putin stresat sa faci asta la varsta ta, daca o ai.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests