Alin Gajik - Neserios

Postarea in aceasta categorie se face doar cu DOVEZI DE INSELARE. Nu se permite reclama negativa sau pareri personale.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Alin-Gajik
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 3
Joined: 28 Dec 2013, 14:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

07 Jan 2014, 02:57

[]GooD[] wrote:Si tu crezi ca ma cobor la mintea ta? Te las in lumea ta, si pe tine si "prietenii" tai virtuali.

P.S: Trebuie sa fi putin stresat sa faci asta la varsta ta, daca o ai.

FRUSTRATULE Hai sa ne lamurim , dc dreaqu nu scrii exact ce vrei ? eu te-am intrebat si pe mess , vrei sa platesc 17 euro hostul la server ca ai bagat tu 2 boost-uri? , zii dreaqu ce vrei , da o adresa si iti trimit 10 euro copil frustrat

Si apropo , chiar ai nevoie de minte , ca sa poti zice ca te cobori la mintea cuiva

Esti tare nefericit , din cate vad dupa comportamentul tau

Image

Image

Image

Copilule matur ce esti , m-ai terorizat zile bune , intram pe forum dadeai pm-uri , intram pe mess aveam mesaje de la tine , mi se face mila de "satana" , si am zis sa il las sa-si faca placerea asta cat timp mai am platit serverul. pai ganditi si voi inteleptilor care ziceti ca eu sunt nesimtit , cand cineva iti da ceva gratis fara sa iti ceara nimic in schimb , absolut nimic , este nesimtit , dupa mintea voastra ? Eu zic ca e mai mult fraier decat nesimtit

Si in principiu voi va puteti numii NESIMTITI si NERECUNOSCATORI deoarece cand cineva iti ofera cv fara ati cere nimic in schimb , chiar daca pentru o perioada scurta , ii zici MULTUMESC nu ii zici nesimtitule.

Degeaba imi pierd timpul cu voi pe aici , ce nu v-au invatzat parinti in "cei 7 anii de acasa" nu o sa mai invatzati niciodata .

Ultimul post si in topicul asta , va descurcati voi mai departe .

MULTA SANATATE
Image

Image

Image
RoyalServer 2
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

07 Jan 2014, 12:49

Alin, noi dezbatem si alta tema pe tepele tale si anume tema "dropurile" deschisa de mine.Eu ti-am dat 100 lei si mi-ai scos serviciile dupa ce mai aveam ohoo cred ca 20 zile+.Care-i nesimtitul? Eu ca ti-am platit sau tu? Eu cred ca TU.Nu te mai ascunde ca multi stiu cine esti si ce faci tu dupa cele 2 topicuri deschise.

Si inca ceva, orice bun al tau si 1 euro daca ti-e furat in online se numeste TEAPA deoarece poate un copil cum zici tu si-a incarcat paypalul cu 1 euro sa-si cumpere ceva de pe internet, el fiind sarac si-a bagat 1 euro si el din banii de scoala sa-si cumpere ceva in online si da de unii ca voi.
Alin, ai nota 2 stai jos.Corigent te las.
The Lion
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 43
Joined: 27 Dec 2013, 22:18
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Been thanked: 1 time
Contact:

07 Jan 2014, 14:15

gloryous wrote:Alin, noi dezbatem si alta tema pe tepele tale si anume tema "dropurile" deschisa de mine.Eu ti-am dat 100 lei si mi-ai scos serviciile dupa ce mai aveam ohoo cred ca 20 zile+.Care-i nesimtitul? Eu ca ti-am platit sau tu? Eu cred ca TU.Nu te mai ascunde ca multi stiu cine esti si ce faci tu dupa cele 2 topicuri deschise.

Si inca ceva, orice bun al tau si 1 euro daca ti-e furat in online se numeste TEAPA deoarece poate un copil cum zici tu si-a incarcat paypalul cu 1 euro sa-si cumpere ceva de pe internet, el fiind sarac si-a bagat 1 euro si el din banii de scoala sa-si cumpere ceva in online si da de unii ca voi.
Alin, ai nota 2 stai jos.Corigent te las.
gloryous da tu nu crezi ca esti nesimntit? un mucos de 14 ani ca tine sa il faca pe un om peste 30 de ani nesimntit ori e prost educat ori are probleme cu capu si nu stie sa respecte :) ai dat tu 1 mil? ia dat angel ca tu nai 10 centi, va scos dropurile? ca ati furat playeri din acelasi motiv din care v-au dat afara si din csblackzone :) se vede prin gandirea ta ce om esti :) esti doar un copil fara minte si frustrat ca nu ai lume pe sv :)) jalnic mie mila de tine cred ca si celorlalti le e mila de tine de nai primit inca ban :)) abea astept sa vad ce replica dai la postul asta din cate am vazut o sa fie ori o injuratura ori vreo chestie care iti trece prin minte in momentele astea de frustrare :D
Last edited by h4wk on 07 Jan 2014, 14:47, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic si atac la persoana !
Image

Image
Propriul tau server la un click distanta -> http://www.plati.gazduirejocuri.ro/aff.php?aff=553

Image
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

07 Jan 2014, 14:23

The Lion wrote:
gloryous wrote:Alin, noi dezbatem si alta tema pe tepele tale si anume tema "dropurile" deschisa de mine.Eu ti-am dat 100 lei si mi-ai scos serviciile dupa ce mai aveam ohoo cred ca 20 zile+.Care-i nesimtitul? Eu ca ti-am platit sau tu? Eu cred ca TU.Nu te mai ascunde ca multi stiu cine esti si ce faci tu dupa cele 2 topicuri deschise.

Si inca ceva, orice bun al tau si 1 euro daca ti-e furat in online se numeste TEAPA deoarece poate un copil cum zici tu si-a incarcat paypalul cu 1 euro sa-si cumpere ceva de pe internet, el fiind sarac si-a bagat 1 euro si el din banii de scoala sa-si cumpere ceva in online si da de unii ca voi.
Alin, ai nota 2 stai jos.Corigent te las.
gloryous da tu nu crezi ca esti nesimntit? un mucos de 14 ani ca tine sa il faca pe un om peste 30 de ani nesimntit ori e prost educat ori are probleme cu capu si nu stie sa respecte :) ai dat tu 1 mil? ia dat angel ca tu nai 10 centi, va scos dropurile? ca ati furat playeri din acelasi motiv din care v-au dat afara si din csblackzone :) se vede prin gandirea ta ce om esti :) esti doar un copil fara minte si frustrat ca nu ai lume pe sv :)) jalnic mie mila de tine cred ca si celorlalti le e mila de tine de nai primit inca ban :)) abea astept sa vad ce replica dai la postul asta din cate am vazut o sa fie ori o injuratura ori vreo chestie care iti trece prin minte in momentele astea de frustrare :D
1.Am 14 ani? :)) nici varsta mea n-o stii si nici pe profil n-o vezi ca esti 00000.
2.Sunt mai bine crescut ca tine si Alin la un loc.Stiu ce-i ala respect si bun simt ceea ce la voi e = 0 .
3.Banii au fost dati pe numele ANGEL insa eu am fost in spate si am pus 50-50 cu angel asa ca gura mica.
4.Citeste topicul cu csblackzone nu mai comenta in nestiinta de cauza.
5.Eu cred ca ai vazut parerea celorlalti despre tine care esti femeia lui Alin si care oricand ii poti face un oral ca la carte ca poate iti da un drop in plus.
6.Replicile care le dau le numiti frustrari deoarece stiti ca-n sportul asta va CENZUREZ toti mortii si defapt frustarea e la voi ca nu stiti cum sa raspundeti la reply-urile mele pentru ca nu puteti procesa 2 cuvinte incat sa vorbiti.

Leule, stai calm si nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala doar sa aperi un om fara demnitate.
Last edited by h4wk on 07 Jan 2014, 14:48, edited 3 times in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru offtopic!
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

07 Jan 2014, 14:26

Tepar nu e, poate umpic neserios prin faptul ca nu te-a anuntat ca e gata hostul, nu te-a pus el sa dai boost, ai dat tu ca ai vrut.
Din moment ce serverul a fost platit de el putea sa ti-l ia si a doua zi, nu vad sa fii spus pentru cat timp tii l-a dat sau chestii de genul asta.
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
User avatar
Edi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1447
Joined: 16 Mar 2012, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Stii ce zic?
SteamID: Privat
Reputatie: Nume anterior: aimshot.
Has thanked: 58 times
Been thanked: 102 times
Contact:

07 Jan 2014, 18:09

Totusi, induce putin in eroare acest topic, lumea crezand ca e tepar cu acte vazand toate reply-urile, pana la urma nu te-a pacalit cu nimic si nu ti-a luat nimic ce aveai tu al tau, a fost serverul lui a facut ce a vrut cu el, la sfarsit te-a intrebat daca vrei sa continui cu el, daca vrei sa-l platesti tu ca el nu-l mai plateste, pana la urma omul nu are nici o vina, topicul asta cred ca e facut doar pentru faptul ca ti-a stricat planurile si pentru ca ai dat acele boost-uri in vant mai mult.

Nu am nimic cu nimeni si nu sunt de partea nimanui!
Cine vine beat beat
Cine vine rupt
Cine bea, Cine trage, Cine sare la f**ut
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

07 Jan 2014, 18:30

Iti inteleg ipoteza ta, dar el a schimbat parola, a scos dropurile de mult, la ce bun sa-i platesc serverul in contul lui cand imi puteam face eu propriul server, dupa cum vezi serverul este "prafauit" de cand nu ma mai ocup.
Putea pur si simplu sa ma anunte, avea numarul meu, dar nu a vrut sa ma sune. Pentru asta eu il postez ca neserios, pentru ca nu cred ca sunt eu devina pentru toata treaba asta. Dupa ce ca a facut toate astea mai face si pe interesantu cu mine.

Fiecare cu parerea lui, aveti dreptu la o gandire libere, fiecare intelege ce vrea si cum vrea.

Edit: A spus ca luni trebuie sa-l inchida, este marti si serverul este online, conculzie - neserios !
User avatar
DaNNe.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2811
Joined: 08 Nov 2013, 20:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Activitate scăzută
SteamID: /id/FurienMaster
Reputatie: Nick anterior: DnD. Gold, Emrys
0.5/3
Fost moderator ajutator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 244 times
Been thanked: 129 times
Contact:

08 Jan 2014, 23:48

Deci n-am nimic cu nimeni de pe acest Forum, deci nu vreau sa fiu acuzat pentru acest REPLY, dar :
In majorotatea topicurilor vad replyuri de genu' : "Copii de 14 anii", etc.
Nu va suparati, eu va cred ca aveti o varsta mai mare ca a noastra, dar voi(dumneavoastra) nu ati fost la varsta noastra, nu stiti cum este?
Ganditi-va ca NOI suntem VIITORUL, NOI vom ajunge in locul vostru.
Nu ne mai acuzati ca suntem copii, ca nu vad sa scrie pe forum: "Varsta minima 18+".
Multumesc!
(c) xLd^
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1275
Joined: 24 Mar 2013, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: id/xldcs
Reputatie: Utilizator neserios
Membru Club eXtreamCS (8 Iun - 8 Aug)
Location: Brasov
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Contact:

12 Jan 2014, 13:26

Poate am eu ceva cu Alin si cu unu 2 membri din comunitatea aia insa totusi nu pot spune ca e neserios din cauza unui sv pnm voua var comveni sa platiti 13 euro din buzunaru vostru pentru ca respectiv ul a dat 6 euro?Mie sincer nu. EU v-as recomanda sa va ganditi mai bine cand acuzati
Mai mult tu esti nevinovat decat Alin deoarece o luai de jos luai 6 euro cumparai un host mai slabut si incercai sa te ridici exact cum fac si eu cu detinator-ul cu care am server(in semnatura) ar trebui sa va mai puneti si voi capul la contributie majoritatea v-ati invatat sa va plateasca totusi Alin are o varsta are o sotie si un copil daca as fi in loc ul lui as prefera sa dai accei 13 euro pentru copilul meu si anume ii mai iau ceva dulce etc. asa ca taceti draku
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

12 Jan 2014, 14:57

DnD. Gold wrote:Deci n-am nimic cu nimeni de pe acest Forum, deci nu vreau sa fiu acuzat pentru acest REPLY, dar :
In majorotatea topicurilor vad replyuri de genu' : "Copii de 14 anii", etc.
Nu va suparati, eu va cred ca aveti o varsta mai mare ca a noastra, dar voi(dumneavoastra) nu ati fost la varsta noastra, nu stiti cum este?
Ganditi-va ca NOI suntem VIITORUL, NOI vom ajunge in locul vostru.
Nu ne mai acuzati ca suntem copii, ca nu vad sa scrie pe forum: "Varsta minima 18+".
Multumesc!
Noi am fost ca voi, voi ca noi inca nu.
ON:totusi din punctul meu de vedere banii ar trebui returnati.
Last edited by Sona on 12 Jan 2014, 17:57, edited 1 time in total.
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

12 Jan 2014, 17:56

Sona wrote:
DnD. Gold wrote:Deci n-am nimic cu nimeni de pe acest Forum, deci nu vreau sa fiu acuzat pentru acest REPLY, dar :
In majorotatea topicurilor vad replyuri de genu' : "Copii de 14 anii", etc.
Nu va suparati, eu va cred ca aveti o varsta mai mare ca a noastra, dar voi(dumneavoastra) nu ati fost la varsta noastra, nu stiti cum este?
Ganditi-va ca NOI suntem VIITORUL, NOI vom ajunge in locul vostru.
Nu ne mai acuzati ca suntem copii, ca nu vad sa scrie pe forum: "Varsta minima 18+".
Multumesc!
Noi am fost ca voi, voi ca noi inca nu.
ON:totusi din punctul meu de vedere banii ar trebuie returnati.
Dupa cum vedeti in image el spune ca serverul o sa se inchida luni, a trecut o saptamana, serverul este online.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

12 Jan 2014, 17:58

[]GooD[] wrote:
Sona wrote:
DnD. Gold wrote:Deci n-am nimic cu nimeni de pe acest Forum, deci nu vreau sa fiu acuzat pentru acest REPLY, dar :
In majorotatea topicurilor vad replyuri de genu' : "Copii de 14 anii", etc.
Nu va suparati, eu va cred ca aveti o varsta mai mare ca a noastra, dar voi(dumneavoastra) nu ati fost la varsta noastra, nu stiti cum este?
Ganditi-va ca NOI suntem VIITORUL, NOI vom ajunge in locul vostru.
Nu ne mai acuzati ca suntem copii, ca nu vad sa scrie pe forum: "Varsta minima 18+".
Multumesc!
Noi am fost ca voi, voi ca noi inca nu.
ON:totusi din punctul meu de vedere banii ar trebuie returnati.
Dupa cum vedeti in image el spune ca serverul o sa se inchida luni, a trecut o saptamana, serverul este online.
Normal, asa se fac unele servere cu jucatori, cu din astia ca tine (baieti buni) care se combina cu tepari fara sa stie ce fel de oameni sunt.
Locked

Return to “Security zone”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Baidu [Spider], Yandex [Bot] and 23 guests