eXtream - to be or not to be :)

Sugestii, pareri si orice altceva in legatura cu forumul !

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DarkMeen
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 10 Jan 2012, 10:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Online
Detinator server CS: ---
SteamID: darkmeen
Location: Craiova
Been thanked: 5 times
Contact:

13 Jun 2013, 21:56

Totul este frumos acum :) .

Daca s-ar deschide un server de CS:GO ar fii ceva mai palpitant.

eXtream forever .
RoyalServer
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

13 Jun 2013, 23:18

DarkMeen wrote:Totul este frumos acum :) .

Daca s-ar deschide un server de CS:GO ar fii ceva mai palpitant.

eXtream forever .
Se va rezolva si cu CS Go.
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

18 Jun 2013, 15:52

Da, cum s-au rezolvat toate . :D
User avatar
Kryme
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1922
Joined: 31 Dec 2008, 12:45
Detinator Steam: Da
SteamID: PM si il dau.
Reputatie: Ban 1 luna
Ban 2 luni
Location: Zalău
Has thanked: 132 times
Been thanked: 69 times

18 Jun 2013, 18:27

Dupa parerea mea,extreamcs putea ajunge mult mai sus,cand ma refer la "mult mai sus" ma refer la +50.000 vizitatori/zi.
Problema voastra e ca nu stiti tine lumea in loc,aveti un staff de toata JELEA ,primesti warn ca sa-si arate ei "statutu",o restructurare a moderatorilor ar aduce numai bine.
In plus,aveti nevoie de servere populate,odata cu acestea pe langa vizitatorii pe care-i aveti,o sa tot vina.
Eu unul n-am intrat de 1 luna jumate aici,din vina moderatorilor...

P.s. : Cred ca pot sa-mi dau si eu cu parerea,avand in vedere ca am cont din 2008(2009).
User avatar
ZuZu @
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 102
Joined: 20 Jun 2013, 22:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ONLINE
Detinator server CS: WAR.INDUNGI.RO
SteamID: PM
Location: Tenerife
Been thanked: 18 times
Contact:

21 Jun 2013, 03:10

Eu spun să rămână acelaşi forum şi la categoria "diverse" să fie puţin mai dezvoltată (life style , muzică , filme) şi tot ce ne trebuie pentru a ne dezvolta cât mai mult + serverele cs (dr clasic şi clasic) + serverul cs:go.
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

21 Jun 2013, 12:33

Staff-u' e paralel cu lumea reala, vi-l dau exemplu' pe scroll care zice ca steamportal e steampowered .
User avatar
p3trutzz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 15 Dec 2013, 01:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Keep calm and blame it on the lag.
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Location: Harsova
Has thanked: 23 times
Been thanked: 9 times
Contact:

23 Jan 2014, 15:00

Dupa parerea mea ca eXtreamCS.com sa devina mult mai cunoscuta decat este, ar trebui sa adaugati servere counter-strike 1.6, source si GO. De exemplu daca vrea cineva sa intre cu serverul pe forum ii creati categorie si ii dati acces la acea categorie. Ar merge si o zona PhotoShop dar nu prea are legatura cu numele comunitati dar cred ca ar aduce multi useri si din domeniul photoshop, care ar posta tutoriale si multe altele care ar atrage mai multe vizite de pe google. Si mai ales staff destept nu toti copii de 15-16 ani care sufera ca au moderator pe eXtreamCS si sunt cei mai smecheri, ca lor li se urca mandria la cap ca sunt moderatori si fac talente si se iau in gura cu toti useri. Nu e frumos asa, de indata ce esti membru staff stai in banca ta iti faci treaba si vorbesti calm si cumsecade cu useri, daca sunt useri idioti oferiti avertisment si ii spuneti de ce a primit avertisment nu trebuie sa va injurati in fata noastra cu useri. Si staff-ul sa fie numai membrii care stiu ce e ala counter-strike, si pentru a da moderator faceti un test acelui user cu niste intrebari legate de regulile de pe forum si despre counter-strike. Ca asta ar trebui sa stie un moderator pe eXtreamCS. Voi daca il vedeti activ si ca are posturi gata oferiti imediat moderator.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

23 Jan 2014, 15:25

p3trutzz wrote:Dupa parerea mea ca eXtreamCS.com sa devina mult mai cunoscuta decat este, ar trebui sa adaugati servere counter-strike 1.6, source si GO. De exemplu daca vrea cineva sa intre cu serverul pe forum ii creati categorie si ii dati acces la acea categorie. Ar merge si o zona PhotoShop dar nu prea are legatura cu numele comunitati dar cred ca ar aduce multi useri si din domeniul photoshop, care ar posta tutoriale si multe altele care ar atrage mai multe vizite de pe google. Si mai ales staff destept nu toti copii de 15-16 ani care sufera ca au moderator pe eXtreamCS si sunt cei mai smecheri, ca lor li se urca mandria la cap ca sunt moderatori si fac talente si se iau in gura cu toti useri. Nu e frumos asa, de indata ce esti membru staff stai in banca ta iti faci treaba si vorbesti calm si cumsecade cu useri, daca sunt useri idioti oferiti avertisment si ii spuneti de ce a primit avertisment nu trebuie sa va injurati in fata noastra cu useri. Si staff-ul sa fie numai membrii care stiu ce e ala counter-strike, si pentru a da moderator faceti un test acelui user cu niste intrebari legate de regulile de pe forum si despre counter-strike. Ca asta ar trebui sa stie un moderator pe eXtreamCS. Voi daca il vedeti activ si ca are posturi gata oferiti imediat moderator.

@pr3trutzz : Hai sa iti raspund pe rand la intebari.....Din cele auzite,am inteles ca in curand eXtreamCS va avea un server de CS:GO ....chiar Laur a spus asta.... In al doilea rand,te rog sa spui care sunt "Moderatorii care sufera si se iau in gura cu toti userii". Vreau dovezi prin care sa imi demonstrezi acest lucru. In continuare,iti reamintesc ca exista topic special in care puteti reclama un Moderator pentru greselile/abuzul facut - http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 27252.html ! Spui ca sunt Moderatori care sufera,li s-a urcat mandria la cap,dar de ce nu`i reclami ? De ce acest topic este gol ? O zi frumoasa iti doresc.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

23 Jan 2014, 15:48

Raportati orice membru al echipei de moderare/administrare in topicul dedicat raportarii lor. Ne ocupam de toate reclamatiile pentru a va oferi o exprienta cat mai placuta, dar daca nu ne aduceti argumente tari impotriva acelui membru al echipei, reclamatia voastra este e zero!
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
p3trutzz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 15 Dec 2013, 01:56
Detinator Steam: Nu
CS Status: Keep calm and blame it on the lag.
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Location: Harsova
Has thanked: 23 times
Been thanked: 9 times
Contact:

23 Jan 2014, 15:57

Scuzati-ma eu nu am dat nume pentru ca au fost acum cateva zile o cearta intr-un topic, si am aruncat un ochi din greseala, nu mai imi aduc aminte care au fost acei moderatori, si am vrut sa ii reclam dar eram presat de timp in acel moment, iar a 2-a zis cand am intrat sa caut topicul nu l-am mai gasit. Si nu am zis de toti moderatori ca sufera.
User avatar
kNNs
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 174
Joined: 03 Jan 2016, 16:52
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0

15 Mar 2016, 00:23

Up ! Hello 2013,2012,etc.
Reînviem topicul? :troll
HO,HO,ceva nou :> - click
User avatar
Stewish @Wild
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 80
Joined: 01 Jan 2016, 21:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Prostu-i prost, hotul e smecher.
Detinator server CS: finished ..45%
SteamID: Proxenet
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Botosani/Iasi

30 Apr 2016, 16:06

Campionate League of Legends.
Modalitati de contact:
Gmail: [email protected] (recomandat)
Email: [email protected] (recomandat)
Y!M: sined_cs1
Skype: sined.cs
Facebook: Denis Matei (recomandat)[/b

*Sedinte foto profesionale la preturi avantajoase in Botosani.
*Ofer servicii boosting League of Legends preturi foarte avantajoase.
*Cumpar domenii .com si .ro.

-Better lose the saddle than the horse.

Image
Post Reply

Return to “Forum”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 34 guests