Intalnire.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

23 Jan 2014, 22:54

Salut,am nevoie de niste sfaturi de la voi.Am invitat-o pe o colega de clasa la un suc,ce sa ii zic in timpul asta ? nu vreau sa ma duc ca un papagal si sa stau sa ma uit la ea :))
P.S: Am doar 16 ani :)
BrZ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 799
Joined: 03 Jan 2013, 13:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
SteamID: PM.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: München
Has thanked: 18 times
Been thanked: 154 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:02

Pai poti sa ii zici ca ai cerut niste sfaturi pe extreamcs ca sa stai de vorba cu ea,o sa fie profund impresionata!

@Poti incepe cu un "Buna" sau "Salut".
User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:03

Mersi de raspuns,dar nu e ceea ce cautam =))
Doar nu ii zic "buna" si atat...
User avatar
CMETAHKA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 30 Dec 2011, 00:20
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 41 times

23 Jan 2014, 23:19

E prima ta intalnire? Lasa-te direct cum esti tu. Pune-i intrebari referitoare la ea (ca s-o tii atenta si sa se simta protejata ca esti un mascul alfa, nu timid si nici foarte tacut). Afla ce ii place, spune-i si tu dupa aia (pe scurt si clar ca femeia uita deseori ce ii spui, ea e concentrata pe emotiile tale, cum vorbesti, etc.)...

Tu esti oglinda ei. Va reactiona dupa cum te comporti. Fii normal si invata din greseli. O sa te adore daca ii mai place si cum arati.

Un lucru important: uita-te in ochii ei cand se uita la tine.
User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:22

CMETAHKA wrote:E prima ta intalnire? Lasa-te direct cum esti tu. Pune-i intrebari referitoare la ea (ca s-o tii atenta si sa se simta protejata ca esti un mascul alfa, nu timid si nici foarte tacut). Afla ce ii place, spune-i si tu dupa aia (pe scurt si clar ca femeia uita deseori ce ii spui, ea e concentrata pe emotiile tale, cum vorbesti, etc.)...

Tu esti oglinda ei. Va reactiona dupa cum te comporti. Fii normal si invata din greseli. O sa te adore daca ii mai place si cum arati.

Un lucru important: uita-te in ochii ei cand se uita la tine.
Mersi mult,da e prima intalnire :)
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:23

CMETAHKA wrote:E prima ta intalnire? Lasa-te direct cum esti tu. Pune-i intrebari referitoare la ea (ca s-o tii atenta si sa se simta protejata ca esti un mascul alfa, nu timid si nici foarte tacut). Afla ce ii place, spune-i si tu dupa aia (pe scurt si clar ca femeia uita deseori ce ii spui, ea e concentrata pe emotiile tale, cum vorbesti, etc.)...

Tu esti oglinda ei. Va reactiona dupa cum te comporti. Fii normal si invata din greseli. O sa te adore daca ii mai place si cum arati.

Un lucru important: uita-te in ochii ei cand se uita la tine.
Alfa la = 16 ani :)) asa ai fost tu ?

SFATURI:
1. http://www.succesdublu.ro/prima-intalnire/
2. http://debarbati.ro/femei/dating-sex/ce ... -cont.html

MAI MULTE: https://www.google.ro/webhp?source=sear ... +intalnire

Iale ca pe sfaturi deoarece sunt scrise de oameni cu experienta in viata si mi-e mi-au ajutat la timpul lor si la a 50-a intalnire tot le mai recitesc uneori!
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:26

Mersi mult Wolf,chiar o sa-mi fie de ajutor :)
User avatar
CMETAHKA
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 30 Dec 2011, 00:20
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 11 times
Been thanked: 41 times

23 Jan 2014, 23:34

CryWolf wrote:
CMETAHKA wrote:E prima ta intalnire? Lasa-te direct cum esti tu. Pune-i intrebari referitoare la ea (ca s-o tii atenta si sa se simta protejata ca esti un mascul alfa, nu timid si nici foarte tacut). Afla ce ii place, spune-i si tu dupa aia (pe scurt si clar ca femeia uita deseori ce ii spui, ea e concentrata pe emotiile tale, cum vorbesti, etc.)...

Tu esti oglinda ei. Va reactiona dupa cum te comporti. Fii normal si invata din greseli. O sa te adore daca ii mai place si cum arati.

Un lucru important: uita-te in ochii ei cand se uita la tine.
Alfa la = 16 ani :)) asa ai fost tu ?

SFATURI:
1. http://www.succesdublu.ro/prima-intalnire/
2. http://debarbati.ro/femei/dating-sex/ce ... -cont.html

MAI MULTE: https://www.google.ro/webhp?source=sear ... +intalnire

Iale ca pe sfaturi deoarece sunt scrise de oameni cu experienta in viata si mi-e mi-au ajutat la timpul lor si la a 50-a intalnire tot le mai recitesc uneori!
Si tie ti-e rusine?

Eu am invatat din greseli si inca invat. Nu ma iau dupa ce zic altii. Oamenii sunt diferiti, nu exista tehnica ci doar il motivez pe baiat, il incurajez sa faca de capul lui ca asa e bine.
BrZ;x
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 799
Joined: 03 Jan 2013, 13:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv.
SteamID: PM.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Location: München
Has thanked: 18 times
Been thanked: 154 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:50

Cristianos wrote:Mersi de raspuns,dar nu e ceea ce cautam =))
Doar nu ii zic "buna" si atat...
Pai omule vreau sa te fac sa intelegi ca nu avem cum sa te ajutam la capitolul acesta,esti pe cont propiu cum vine vorba.
Cum ar fi sa te sfatuiesc sa incepi conversatia intreband-o daca ii place fotbalul/pariurile/bautura,ai zice ca sunt nebun,nu?
Fiecare persoana are un caracter propiu care ne deosebeste unii de altii,eu nu o cunosc pe colega ta ca sa te sfatuiesc cum sa o abordezi.
Insa tu cred ca o cunosti de cel putin 1 an si cam stii ce gusturi are,ce ii place sa faca si ce detesta mai mult..si asa poti sa incepi discutia,te gandesti la ceea ce s-a intamplat in ultimele zile si incepi sa ii pui anumite intrebari daca chiar nu iti trece nimic prin minte si nu esti in stare sa socializezi.

Cum a zis si CMETAHKA,nu exista tehnica.Fii tu insuti,nu degeaba a acceptat fata sa iasa cu tine la un suc,poate ii esti simpatic.
Nu te lua dupa toate PROSTIILE care le gasesti pe net.
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

23 Jan 2014, 23:52

Ia vezi daca o poti invita la un cs, si daca o poti invita sa se si inregistreze pe extreamcs.com =)))
Ce doamne iartama ma cauti aici cu topicuri de astea? Inteleg ca nu sti dar cauta pe google nu pe un forum bazat pe cs cu media de varsta relativ mica ...serios poate mai multi sti tu ca ei =)))
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
Ra # k1du
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1246
Joined: 03 Feb 2012, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Best player of the week !
Detinator server CS: furien.cyberz.ro
SteamID: kdzlovefun
Has thanked: 81 times
Been thanked: 42 times
Contact:

24 Jan 2014, 00:02

Bitza. wrote:
Ra # k1du wrote:Ia vezi daca o poti invita la un cs, si daca o poti invita sa se si inregistreze pe extreamcs.com =)))
Ce doamne iartama ma cauti aici cu topicuri de astea? Inteleg ca nu sti dar cauta pe google nu pe un forum bazat pe cs cu media de varsta relativ mica ...serios poate mai multi sti tu ca ei =)))
Doamne ce glume aveti uni in voi se vede ca stati non stop in cs, sincer doar tu ai putea sa razi la glumele astea.

ON : Fii tu insuti, pune-i intrebarii despre ea, etc. Nu-i cine stie ce greutate!
Ba tu gandesti logic ? Intrebi pe un forum cs despre intalniri si matrimoniale ? Ia dai un pm la laur si zii sa va faca si un site de ala sa aveti unde sta zilnic =)))
http://evict.ro - un forum pentru toti !
User avatar
Hiper
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 154
Joined: 12 Aug 2008, 06:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: TaC
Detinator server CS: DA
Has thanked: 131 times
Been thanked: 2 times

24 Jan 2014, 00:03

Nu te lua dupa nimeni frate.. Si eu am 16 anii fac 17 :) si chiar daca sunt rusinos daca imi place o fata devin glumet si ii pun intrebari mai indecente :) trebuie sa fi haios la prima intanlire ca sa faci o impresie buna.. sa nu fii tacut sa aduci subiecte de vorba :)) Ca daca o sa stai acolo si o sa bei suc cu paiu si . o sa te uiti pe pereti.. o sa se duca de rapa tot ce vrei tu sa faci :)) .. Deci sfatu meu: fi tu insuti si nu uita GLUMET :p
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information