Caut Scripter samp !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
asdafin
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 26 Jan 2013, 15:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 4 times
Contact:

28 Jan 2014, 01:41

salut, caut un scripter samp ft bun, ieri am luat un server samp 100 sloturi 0ping, vreau sa deschid un server ROLEPLAY, am nevoie de scripter + gm roleplay, serverul va fi in indungi,

Caut baieti seriosi, nu am nevoie de persoane care ma contacteaza si habar nu au de scripting + SA FIE SERIOSI,
eu sunt pe langa scripting recunosc,
jucatori vor fi sigur 15-20 + dupa 2,3 zile daca gm e frumos si atragator ! sa aiba multe lucruri atragatoare pe el s.a.m.d


BANI NU POT OFERI MOMENTAN PENTRU ACEST SERVICIU, DACA E FRUMOS SERVERUL SI FACEM BANI DE PE VIP/ADMIN, BANI II IA SCRIPTERUL, GARANTAT poate iau si eu 2-3 euro cand am nevoie,

nu sunt un copil care are nevoie de gm si dupa iti da ignor, :) vreau sa fac ceva pentru viitor, multi vorbesc ca fac ceva de lunga durata dupa 2-3 luni sv e off, eu garantez ca serverul nu va fi off, poate dupa 7-8 luni daca nu se pop, poate dupa il voi inchide !

NU AM NEVOIE DE COMENTARI GEN: nimeni nu face nimic pe gratis s.a.m.d, cine vrea ma cauta cine nu sa stea linistit sa nu faca +1,

daca am gresit cu ceva va rog sa ma scuzati DAR ORICE OM GRESESTE !


P.S:EU NU VOI FI ON PE SERVER, DECI ACEA PERSOANA SE VA OCUPA DE SERVER + FORUM , EU LUCREZ + AM ALTE TREBUIR, AM SA INTRU PE SERVER SEARA POATE 2 ORE MAXIM
RoyalServer
User avatar
MaimutaVirtuala
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 15 Mar 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Maimutaresc
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

28 Jan 2014, 02:56

#1 Este forum de counter-strike.
#2 Exista un forum care se ocupa cu SA-MP scripting si este usor de gasit, LEWL.

#3

Code: Select all

 , EU LUCREZ + AM ALTE TREBUIR
Dafq,mai nou asa se cheama scoala "JOB"?=))

Se vede dupa cum scrii ca esti un copil de o varsta frageda atras in mrejele sa-mp-ului.Lasa serverele private si du-te la scoala,nu esti in stare sa te exprimi corect dar vrei sa angajezi un scripter.

O singura remarca:
A.Aici spui ca vrei sa faci ceva de viitor si ca nu o sa il inchizi.

Code: Select all

nu sunt un copil care are nevoie de gm si dupa iti da ignor, :) vreau sa fac ceva pentru viitor
B.Aici spui ca poate il inchizi.

Code: Select all

poate dupa 7-8 luni daca nu se pop, poate dupa il voi inchide !
Asta doar ca sa ii atentionez pe potentialii scripteri PAWN.
MaimutaVirtuala iti recomanda doza zilnica de...ABECEDAR.
Nu exista niciun tren in care nu m-as urca,oricare ar fi destinatia lui.(Edna St. Vincent Millay)
viperBoy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 115
Joined: 20 Dec 2013, 00:59
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 4 times
Contact:

28 Jan 2014, 04:03

dati foc dupa mai vorbim. pai daca nu se va popula doar nu osa il tin toata viata, am si eu viata mea copile, toti sunteti un fel de BATMAN in fata pc :-j nu stiu DC POSTEZI PENTRU +1 foame de posturi ce nu face din voi, INCA MAI CAUT !

DACA NU VRETI SA MA AJUTATI NU MAI COMENTATI AIUREA CHIAR NU AM NEVOIE DE COMENTARILE VOASTRE DE 2 LEI,

NU MA AJUTATI NU VA BAGATI SI GATA FLAMANZILOR !
User avatar
MaimutaVirtuala
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 15 Mar 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Maimutaresc
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

29 Jan 2014, 03:13

viperBoy wrote:dati foc dupa mai vorbim. pai daca nu se va popula doar nu osa il tin toata viata, am si eu viata mea copile, toti sunteti un fel de BATMAN in fata pc :-j nu stiu de ce POSTEZI PENTRU +1 foame de posturi ce nu face din voi, INCA MAI CAUT !

DACA NU VRETI SA MA AJUTATI NU MAI COMENTATI AIUREA CHIAR NU AM NEVOIE DE COMENTARILE VOASTRE DE 2 LEI,

NU MA AJUTATI NU VA BAGATI SI GATA FLAMANZILOR !
"Da-ti" , "o sa" , "DE CE", "COMENTARIILE".Cumpara-ti o carte de Limba si Literatura Romana si apoi mai vorbim,eu nu am de ce sa imi dau foc amicu` virtual.Tu chiar nu vezi ca nimeni nu te baga in seama, probabil din cauza ca scrii cu picioarele.Exista un forum SA-MP care se ocupa de scripting si probabil au scripteri.Nu fac post pentru "+1" ca nu am nevoie de posturi, chiar nu imi aduce nici un beneficiu ci pentru simplul fapt ca esti incult si nu asculti de sfaturile celorlalti.
MaimutaVirtuala iti recomanda doza zilnica de...ABECEDAR.
Nu exista niciun tren in care nu m-as urca,oricare ar fi destinatia lui.(Edna St. Vincent Millay)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information