M-a lasat corigent degeaba

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Lothbrok
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 366
Joined: 01 Jan 2013, 15:04
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Te intereseaza?
SteamID: Te intereseaza?
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Membru club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: Vechy!
Restrictie moderator
Location: Constanta
Been thanked: 36 times
Contact:

29 Jan 2014, 11:08

MrRock wrote:Extream... am o problema uriasa... Am o scarba de profesoara de mate, in fiecare ora ne injura urla la noi rade ca nu rezolvam bine execitiile si azistazi trebuia sa raspund pentru corigenta note , 4,4,5,5 4 teza , a scos 2 colegi la tabla si le-a dat 2 exercitii si urla la ei ca sunt prosti ca isi pierde vremea cu ei si etc... si io lasat corig. media 4 rosu catalog,
urmez eu si inca 3 colegi , fac primul exercitiu bine , al 2 nu stiam... si a inceput sa faca mijto sa sa enerveze si m-a trecut la loc si a zis : Inveti sem. II , felicitari corigent.

CLS 8

Ce pot face? vreau sa iau meditatii de azi pana vineri si vineri merg la inspectorat sa fac evaluare... si contenstatie la medie... Este bine ce vreau sa fac ? doar in fond ce pot pierde? daca stiu ca sunt de 4 macar o stiu dar daca sunt de 5 si m-a lasat aiurae... o pune
In legatura cu limbajul te poti duce la Inspectoratul Judetean de unde esti si sa-i faci o reclamatie . Sincer imi pare rau pentru tine , daca nu ar fi acesti profesori poate ca vom reveni si noi in top-ul celor mai buni elevi deoarece tu ca profesorul nu iti pasa nici elevului nu ii va pasa ..
http://svx.ro - MasterServer in teste.
http://cs16-download.com - Download CS 1.6
http://download-cs16.biz - Download CS 1.6
http://download-cs16.eu - Download CS 1.6
http://download-cs16.org - Download CS 1.6
RoyalServer 2
User avatar
Good.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 848
Joined: 17 Aug 2012, 10:04
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator!
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: []GooD[]
Location: Bucuresti
Has thanked: 188 times
Been thanked: 34 times
Contact:

29 Jan 2014, 11:11

Si tu daca aveai numai note sub 5 , vroiai sa treci? Invata dinainte.
xcrld
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 09 Jan 2010, 17:39
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 5 times
Been thanked: 6 times

29 Jan 2014, 11:20

Auzi la ei =))) Ala ca se duce la inspectorat, ala ca o filmeaza si o trimite la minister =))) !

PUNE MANA PE CARTE, IN *** ! Numai sa va vaitati stiti. Iti dai seama ca daca face unu din lucrurile de sus, beleste cucu' ca toata scoala o sa fie pe el ?! Asta e, 4 semestru asta, si 6 celalalta!
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

29 Jan 2014, 13:01

Alexey wrote:Tu vrei sa spui ca profesorul ala a ajuns profesor degeaba si lasa corigenti ca asa ii vine?
Orice profesor are un motiv cu care lasa, tu dai vina pe el ca va injura si tipa, dar nu te-ai gandit ca matematica de a 8-a poate e peste nivelul tau.

multi au ajuns degeaba , stai linistit , sunt dusi cu capu unii..

aveam o profa de muzica nebuna rau , i-a dat cu cartea in mu1e lu colegu meu de banca , cand ne canta facea numai cruci din maini si am avut mare scandal cu ea . a trebuit sa vina directoarea sa asiste la o ora si ne scosese profa pe toti in fata sa cantam , cand am vazut cum facea crucile alea m-a bufnit rasu in fata clasei , radeam cu lacrimi si m-a vazut si directoarea si profa de muzica care a facut urat , dar m-a scos directoarea pentru ca si ea radea la fel de mult ca mine :)))) de atunci ne-a schimbat-o
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

29 Jan 2014, 13:07

MrRock wrote:Extream... am o problema uriasa... Am o scarba de profesoara de mate, in fiecare ora ne injura urla la noi rade ca nu rezolvam bine execitiile si azistazi trebuia sa raspund pentru corigenta note , 4,4,5,5 4 teza , a scos 2 colegi la tabla si le-a dat 2 exercitii si urla la ei ca sunt prosti ca isi pierde vremea cu ei si etc... si io lasat corig. media 4 rosu catalog,
urmez eu si inca 3 colegi , fac primul exercitiu bine , al 2 nu stiam... si a inceput sa faca mijto sa sa enerveze si m-a trecut la loc si a zis : Inveti sem. II , felicitari corigent.

CLS 8

Ce pot face? vreau sa iau meditatii de azi pana vineri si vineri merg la inspectorat sa fac evaluare... si contenstatie la medie... Este bine ce vreau sa fac ? doar in fond ce pot pierde? daca stiu ca sunt de 4 macar o stiu dar daca sunt de 5 si m-a lasat aiurae... o pune

Sti ce faci te duci la ea ii tragi una bucata direct in mecla si te trecut, sau daca nu dai un oral/anal poate merge si asa...

APP: Nu are voi sa tipe la tine sa te injure, inregistratio si vai reclamatie, risca concedierea si amenda din cate stiu eu.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
Edi.
eXtream Mod
eXtream Mod
Posts: 5392
Joined: 08 Jul 2009, 08:38
Detinator Steam: Da
SteamID: Hozzakwaz
Reputatie: Nume anterior: Eddy ;X
eXtream Mod
Fost Intermediar
Location: Botoşani / Iaşi
Has thanked: 109 times
Been thanked: 247 times
Contact:

29 Jan 2014, 13:10

1) Sincer, si la romana ar trebui sa ai probleme de genul.
2) Cu ce te-am putea ajuta noi ?
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

29 Jan 2014, 15:10

1. Nu te-a lasat degeaba, te-a lasat sa incepi sa inveti sau macar sa realizezi ca iti trebuie meditatii cacalau.
In clasa a 8-a acum cand testele conteaza foarte mult daca treci cu un 5 abia atingi un 3-4 la testele nationale (sau cum se numesc acum).

2. Nu-mi place avatarul tau, nu toleram simbolurile naziste.
candd
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 41
Joined: 29 Jan 2014, 13:58
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

29 Jan 2014, 17:25

hai isti ca cu avatarul mi-ai dat dovada ca esti prost
Mitocanul s-a născut jignit.
Şi o floare îl poate jigni.

Frumoasă ţară avem! Păcat că e locuită.
Ion Luca Caragiale (1852-1912)
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

29 Jan 2014, 17:36

candd wrote:hai isti ca cu avatarul mi-ai dat dovada ca esti prost
Zise băiatul care și-a trăit viața până în prezent făcându-și conturi pe extreamcs.
User avatar
MrRock
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 06 Jun 2013, 16:33
Detinator Steam: Da
CS Status: lene
Detinator server CS: Dea
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

29 Jan 2014, 18:51

T/c va rog .. deja sa deviat de la subiect
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information